0

Te emocje Laskowskiego omg

0

Nie grają dokładnie tak jak Barca za czasów Guardioli.

0

Wczoraj United nie dało rady, to niech dzisiaj Borussia wygra. Ajaxu nawet nie oglądam, niestety wiemy jak to się skończy

2

No niestety, trzeba się pogodzić z tym że za parę lat dominować będą kluby tego sortu - Man City, PSG itd

0

Czyli niby francuska jest lepsza?

4

Na razie to tylko w Amsterdamie pompują

0

Tak bardzo nienawidze pSG żeby oni odpadli

0

Jest jeszcze Roma Porto Liverpool City Ajax Borussia Schalke

11

Nie pytaj

0

Trener, valverde jest dobry ale solskjær po prostu jest geniuszem

0

Bump

0

Czemu barcelona zawsze gra takie bagno w LM?

1

Nic dziwnego, skoro przez całą karierę Messi wkręcał go w ziemię

0

Alvaro Arbeloa: "Jeśli chodzi o Messiego, to jest bardzo dobry, chociaż ja nie byłem w stanie czerpać przyjemności z jego gry i pewnie nigdy tego nie doświadczę. Już odliczam dni do końca jego kariery".

0

Nie pogratuluje ci.

0

Na tej stronie są też konfidenci więc to pewnie przez nich

31

Guardiola, wróć

9

Patrzę na was... głodnych... przerażonych...

1

Jeśli chodzi o lewego obrońcę, moim zdaniem pod względem stylu gry, warunków fizycznych i techniki wręcz idealny dla nas byłby Igor Lolo, niestety zakończył karierę pod koniec 2016

16

Malcom, Pique, Semedo - bohaterzy dzisiejszego meczu

0

Ma 77 pace'a

0

Akurat stream padł

0

MAXIMUS, MAXIMUS, MAXIMUS

0

Dziękuję mocium panie.

0

Prosze o linka juz 3 raz. Błagam

0

Prosze o linka!!!! Na privie!!!!!

0

Link???? Szybko!!!! Na prywatnej

4

Zawsze mam stresik przed meczami z Realem, nawet jak mam pewność, że jesteśmy lepsi. Mimo wszystko, ufam Valverde i wiem, że to najlepszy trener dla nas.
#UfamValverde

0

0

Gole na wyjeździe mają znaczenie tylko kiedy jest remis w dwumeczu. Jeśli teraz będzie 4-2, Sevilla wchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?