Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te emocje Laskowskiego omg
0
Nie grają dokładnie tak jak Barca za czasów Guardioli.
0
Wczoraj United nie dało rady, to niech dzisiaj Borussia wygra. Ajaxu nawet nie oglądam, niestety wiemy jak to się skończy
2
No niestety, trzeba się pogodzić z tym że za parę lat dominować będą kluby tego sortu - Man City, PSG itd
0
Czyli niby francuska jest lepsza?
4
Na razie to tylko w Amsterdamie pompują
0
Tak bardzo nienawidze pSG żeby oni odpadli
0
Jest jeszcze Roma Porto Liverpool City Ajax Borussia Schalke
11
Nie pytaj
0
Trener, valverde jest dobry ale solskjær po prostu jest geniuszem
0
Bump
0
Czemu barcelona zawsze gra takie bagno w LM?
1
Nic dziwnego, skoro przez całą karierę Messi wkręcał go w ziemię
0
Alvaro Arbeloa: "Jeśli chodzi o Messiego, to jest bardzo dobry, chociaż ja nie byłem w stanie czerpać przyjemności z jego gry i pewnie nigdy tego nie doświadczę. Już odliczam dni do końca jego kariery".
0
Nie pogratuluje ci.
0
Na tej stronie są też konfidenci więc to pewnie przez nich
31
Guardiola, wróć
9
Patrzę na was... głodnych... przerażonych...
1
Jeśli chodzi o lewego obrońcę, moim zdaniem pod względem stylu gry, warunków fizycznych i techniki wręcz idealny dla nas byłby Igor Lolo, niestety zakończył karierę pod koniec 2016
16
Malcom, Pique, Semedo - bohaterzy dzisiejszego meczu
0
Ma 77 pace'a
0
Akurat stream padł
0
MAXIMUS, MAXIMUS, MAXIMUS
0
Dziękuję mocium panie.
0
Prosze o linka juz 3 raz. Błagam
0
Prosze o linka!!!! Na privie!!!!!
0
Link???? Szybko!!!! Na prywatnej
4
Zawsze mam stresik przed meczami z Realem, nawet jak mam pewność, że jesteśmy lepsi. Mimo wszystko, ufam Valverde i wiem, że to najlepszy trener dla nas.
#UfamValverde
0
❤
0
Gole na wyjeździe mają znaczenie tylko kiedy jest remis w dwumeczu. Jeśli teraz będzie 4-2, Sevilla wchodzi