3

De Ligt jeszcze pożałujesz swojego wyboru, mogę ci to obiecać...

0

No i mamy większy transfer niż Hazard do Realu!!!!!!!

2

pia pia pia pia pia!!!!!

0

ten Valencia to taki typowy ekstraklasowy drybler

34

@hoeniker on nie ma 9 lat, został wydymany przez sędziego i przynajmniej nie boi się go skrytykować.

58

Dziwne że tylu ludzi tutaj krytykuje Messiego, nawet fani Realu przyznają mu rację. Ten turniej to jest jakaś kpina, ja sam bym chyba nie wyszedł

0

@Wilczeq nie lol

0

@Chwytliwy ja tez

0

@sewciu50 nie cieszę się

1

@Chwytliwy przynajmniej nie narzekam na narzekających na narzekających

0

Zawsze bawią mnie ludzie narzekający na cenę transferu. Zupełnie, jakbyście to wy płacili za Neto

0

dark troche cienkie w 2 sezonie

3

Parę razy Griezmann zachowywał się jak pajac, ale szczerze mówiąc wolę jego od Neymara

1

@AboveYou jeśli tak uważasz no to współczuję ci, jestem po Wiedźminie, The Last of Us i pierwszej części RDR. Problem w tym, że jedynym atutem tej gry jest grafika, a tych smaczków jest po prostu za dużo i mnie przytłaczają. A fabuła nie robi nic, aby mnie wciągnąć tyle

2

Co sądzicie o drugim Red Dead Redemption? Ja nie wiem, może po prostu nie mam nastroju do takich rzeczy, ale gra mnie kompletnie nie angażuje. Przez pierwsze pół godziny grało mi się fajnie, natomiast później pojawiło się tyle pierdół, które zaczynały mnie męczyć. Na razie przez toporny gameplay i trochę nudną fabułę nie jestem w stanie przebrnąć dalej i nie ciągnie mnie do tego

0

Świetnie dzisiaj gramy

0

Portugalia najlepszą reprezentacją w Europie

2

bergwijn ty drewniaku!

1

@Messibestplayerintheworld Messi nie jest wieczny.

0

No i gola nie ma.

2

@PJ1985 kibic United powie ci to samo.

1

@czosnekfcb carvahlo

0

O co chodzi z czajnikami włączyłem mecz gdzieś w 88'

0

a na facebooku dominują komentarze w stylu "wiadomo kto najlepszy"

1

@student97r oj z tym świetnym występem to żeś przeszarżował, pojawił się w tych ostatnich minutach, a przez cały mecz bezbarwny i nijaki. wcześniej tylko kapitalny rzut wolny

1

no niestety vol 2.....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nano22 co się działo w ostatnich 15 dniach?

0

Co byście powiedzieli na Guerreiro jako następcę/rywala dla Alby?

5

Bardzo dobry gol Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?