0

Wow, wchodze na La Ramble pierwszy raz od miesiąca a tu takie cuda.

1

@Socjopata byłby na szczycie

1

Dziwię się, że nikt mnie nie nominował. 2019 był mój!

0

@PieN świetny film, może trzeba oglądać na raty, jednak warto. De Niro świetny, jednak Al Pacino zagrał najlepszą rolę od lat. Ogólnie 10/10 polecam

0

Zielińskiemu coś się chyba dzisiaj rano w głowie poprzestawiało.

0

@Cvzx z Enrique zaczeli od serii bez porazki w lidze

1

@proslambanamenos City spokojnie pokonamy

1

Nawet Alexis wygląda lepiej niż Suarez

0

Semedo jest tak fatalnym piłkarzem, że aż wstyd na niego patrzeć.

2

@Chakalaka Black Sabbath o jak szanuje

1

@KrzysiekM Judas Priest

0

Ale mnie bawi, że kibice chcą zwolnić trenera, który w pierwszym sezonie przegrał jakieś maksymalnie 5 spotkań

0

@kubax911 strims.world

3

@czółkovsky był świetny. Logicznie pokazał, w jaki sposób doszło do wydarzeń z RDR 1

0

Raktic out, wtedy perfekcyjna kadra

0

No nie instaluje mi sie to GTA: SA :(

0

Gol Man City no niestety wszystko co dobre sie kiedys konczy

1

Lol Di Maria celebrował

0

PSG! PSG! Do boju!!!

0

wy tez macie nie zsynchronizowanych komentatorów z obrazem??

0

jak na razie wygląda to świetnie, piękne znakomicie uważam że Valverde powoli odbudowuje ten klub tylko potrzeba jeszcze transferów i więcej zaangażowania ze strony kadry

0

Wydaje mi się, że dzisiaj jesteśmy skazani na porażkę. Ten klub trzeba odbudować od nowa, od fundamentów. W tym sezonie nie jesteśmy w stanie rywalizować o LM,co chyba jest winą kadry, a nie trenera

11

Unikać dzisiaj dużego gościa z maską hokejową

3

Upadek polskiej piłki, no kur..!

0

@koksik2700 Ernesto jest świetnym trenerem, fakt piłka którą często prezentuje może się nie podobać, ale mimo wszystko jest dobrym taktykiem i zapewnia solidne wyniki Barcelonie

2

Barcelona po mistrza!! Dzisiaj wszyscy krytycy zostali uciszeni. Valverde bardzo pozytywnie zaskoczył świetnym ofensywnym futbolem i potwierdził, że Barca ma w tym sezonie realne szanse na walkę o LM!

1

Miażdżymy dzisiaj rywali!

0

Spalony był ewidentny, VAR nie jest w błędzie. Ten mecz pokazuje przepaść Realu nad Barceloną

0

Przemyślałem sobie wczorajszy mecz i doszedłem do wniosku, że Valverde jest tutaj niewinny. Widzieliście jak wczoraj grał Dembele? Gościu jest tragiczny, albo jest wypalony, albo bez formy, a może po prostu jest słabym piłkarzem. Jak z kimś takim mieliśmy wygrać z Bilbao? Valverde może popełnił błąd wystawiając zbyt eksperymentalny skład, może powinni zagrać sprawdzeni Rakitić z Busquetsem. Potrzebujemy transferów, zwłaszcza na atak (NEYMAR), no ale przecież Valverde nie jest w zzarządzie więc sam ich nie załatwi. Zastanówcie się czasem, kogo obwiniacie po wstydliwej porażce

0

Bayern jak widać również kompromituje się na początek sezonu, to tylko pokazuje, że żadne transfery nie pomogą, jeśli drużyna jest wypalona. Dokładnie to samo można powiedzieć o Barcelonie, która niestety w tej chwili nie ma żadnych szans na sukcesy w Europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?