Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wow, wchodze na La Ramble pierwszy raz od miesiąca a tu takie cuda.
1
@Socjopata byłby na szczycie
1
Dziwię się, że nikt mnie nie nominował. 2019 był mój!
0
@PieN świetny film, może trzeba oglądać na raty, jednak warto. De Niro świetny, jednak Al Pacino zagrał najlepszą rolę od lat. Ogólnie 10/10 polecam
0
Zielińskiemu coś się chyba dzisiaj rano w głowie poprzestawiało.
0
@Cvzx z Enrique zaczeli od serii bez porazki w lidze
1
@proslambanamenos City spokojnie pokonamy
1
Nawet Alexis wygląda lepiej niż Suarez
0
Semedo jest tak fatalnym piłkarzem, że aż wstyd na niego patrzeć.
2
@Chakalaka Black Sabbath o jak szanuje
1
@KrzysiekM Judas Priest
0
Ale mnie bawi, że kibice chcą zwolnić trenera, który w pierwszym sezonie przegrał jakieś maksymalnie 5 spotkań
0
@kubax911 strims.world
3
@czółkovsky był świetny. Logicznie pokazał, w jaki sposób doszło do wydarzeń z RDR 1
0
Raktic out, wtedy perfekcyjna kadra
0
No nie instaluje mi sie to GTA: SA :(
0
Gol Man City no niestety wszystko co dobre sie kiedys konczy
1
Lol Di Maria celebrował
0
PSG! PSG! Do boju!!!
0
wy tez macie nie zsynchronizowanych komentatorów z obrazem??
0
jak na razie wygląda to świetnie, piękne znakomicie uważam że Valverde powoli odbudowuje ten klub tylko potrzeba jeszcze transferów i więcej zaangażowania ze strony kadry
0
Wydaje mi się, że dzisiaj jesteśmy skazani na porażkę. Ten klub trzeba odbudować od nowa, od fundamentów. W tym sezonie nie jesteśmy w stanie rywalizować o LM,co chyba jest winą kadry, a nie trenera
11
Unikać dzisiaj dużego gościa z maską hokejową
3
Upadek polskiej piłki, no kur..!
0
@koksik2700 Ernesto jest świetnym trenerem, fakt piłka którą często prezentuje może się nie podobać, ale mimo wszystko jest dobrym taktykiem i zapewnia solidne wyniki Barcelonie
2
Barcelona po mistrza!! Dzisiaj wszyscy krytycy zostali uciszeni. Valverde bardzo pozytywnie zaskoczył świetnym ofensywnym futbolem i potwierdził, że Barca ma w tym sezonie realne szanse na walkę o LM!
1
Miażdżymy dzisiaj rywali!
0
Spalony był ewidentny, VAR nie jest w błędzie. Ten mecz pokazuje przepaść Realu nad Barceloną
0
Przemyślałem sobie wczorajszy mecz i doszedłem do wniosku, że Valverde jest tutaj niewinny. Widzieliście jak wczoraj grał Dembele? Gościu jest tragiczny, albo jest wypalony, albo bez formy, a może po prostu jest słabym piłkarzem. Jak z kimś takim mieliśmy wygrać z Bilbao? Valverde może popełnił błąd wystawiając zbyt eksperymentalny skład, może powinni zagrać sprawdzeni Rakitić z Busquetsem. Potrzebujemy transferów, zwłaszcza na atak (NEYMAR), no ale przecież Valverde nie jest w zzarządzie więc sam ich nie załatwi. Zastanówcie się czasem, kogo obwiniacie po wstydliwej porażce
0
Bayern jak widać również kompromituje się na początek sezonu, to tylko pokazuje, że żadne transfery nie pomogą, jeśli drużyna jest wypalona. Dokładnie to samo można powiedzieć o Barcelonie, która niestety w tej chwili nie ma żadnych szans na sukcesy w Europie.