1

@TheNekro94 bardzo dobry serial ale sezon 5 fatalny, przyprawiajacy o bol zebow

2

@Avatarr każdy z takim składem i pieniędzmi by coś zdobył

0

Coś cienki ten Cheesa

0

@mutombo na ulicę to on by się zesrał.

2

tiki taka porto

0

Jakim cudem zesmy z tym juventusem przegrali...

0

szkoda tego remisu, moze on oznaczac mistrzostwo realu

0

@!34RC3!_0N4 kontrowersyjna opinia, ale wolalbym juz zeby wygral real niz city.

2

@jeyx77x w momencie, gdy wygral dublet krajowy w tym lige z jedna porazka i czterema porazkami w calym sezonie

0

@Piotr,1985 przygotowac?? kolega chyba przespal ostatnie 5 lat, chude lata trwaja gdzies od 2016

16

nie hejtuje koemana, przeciwnie ale to po prostu pokazuje ze valverde byl po prostu niedocenionym trenerem

1

@TheMefju przyznam ze bardziej zasmucil mnie david villa na twoim avatarze, przypomnial mi o pewnej erze tego klubu, ktora juz nie wroci

0

@DaPi szczerze czekam na odpowiedz paksa, moge sie zalozyc ze nadal bedzie go bronil nawet po dzisiejszych sikach pajaka.

0

busquets fatalny dzisiaj, tragedia. czekam na paksa

0

dlaczego po prostu nie wymieniamy obrony???

0

jak zwykle co mecz to narzekanie na komentatora

1

ktoś jeszcze ma jakiekolwiek nadzieje, że ten klub sie kiedykolwiek podniesie??

1

lahoz to najgorszy sędzia XXI wieku

0

@Joe_Pesci bardziej tu widze winę Liverpoolu niż zasługe Guardioli

1

Cholera, fajnie by było jakby City w następnym sezonie miało jakiegoś realnego konkurenta o mistrzostwo. Reszta top 6 jest praktycznie na dnie nie ujmując niczego City

1

Ale żenujący jest ten mecz

1

Po 12 minutach mi sie już chce spać, no typowy hit w premier league

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kryhaa styl gry maja fajny ale z tego tez wynika niechec. jacyś za dobrzy sa

0

nie jestem jakimś wielkim kibicem united ale przyznam ze z każdym sezonem coraz bardziej mnie to city irytuje, mam wrazenie ze mają jakis pakt z diabłem przynajmniej w premier league, plus nie lubie sterlinga a o ich kibicach nie wspomne nawet, bo to nie ma sensu. ta niechec nawet nie bierze sie z powodu ich pieniedzy i transferow, bo z psg nie mam az tak wielkiego problemu

2

Chciałbym w tym miejscu podziękować adminom za miły prezent w postaci czapki.

0

Komentarz usunięty

2

@kubix05 najlepsza część i jeden z lepszych filmów gangsterskich

1

Skończyłem The Wire (Prawo Ulicy) i polecam, bardzo dobry serial
Właściwie ciężko to w ogóle nazwać serialem, bo jest cholernie autentyczny

0

@tristan87 Chelsea nas zmiażdży po prostu, Borussia ma podobną mentalność do nas więc w meczu z nimi mamy większe szanse

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?