0

@krefi10 gdzie tam

5

Bayern nas roz**** ale za to setien daje nadzieje na udany nastepny sezon

1

veni, vidi, vici.

0

mowie wam przegramy to

2

oba gole w obu meczach padły jednocześnie

0

cofam komentarz

1

Messi oczywiście tylko człapie

4

@AmigoBlancos jak tam 1/4 przyjacielu

1

@AmigoBlancos jak tam humory dopisują? jak tam ćwierćfinał

6

Z hajto jest taki komentator co kierowca

0

1

@Janiama no i po co sie wybielasz

1

Z roku na rok coraz gorzej z tym klubem. Kiedyś mistrzostwo z jedną porażką, potem mieliście niemal idealny sezon do momentu rewanżu w półfinale (wygraliście z nami 3:0, 1:0 i 5:1), ale z gry bardzo bezbarwnie i w ostatecznym rozrachunku rozczarowujący sezon, a teraz fatalna gra doprowadziła was do przegrania mistrzostwa z nami

0

@inViNcibl3 a kto dopiero mistrzostwo Hiszpanii wygrał? W przeciwieństwie do was jestem teraz w bardzo dobrym nastroju, chociaż byłem złamany postawą Barcelony kilka dni temu

0

A Setien to akurat mógł być dobry trener i go troche szkoda no ale jednak to wina zawodników. Tak jak mówiłem, jestem już za innym klubem i wszystkim innym radzę to samo

0

4

nie ma nic lepszego niż eksplorowanie fauny La Rambli we wtorkowy wieczór

5

Mroczny rycerz obejrzany, z każdym kolejnym seansem jest coraz lepszy, a Heath Ledger to najlepszy Joker w historii

1

Troche szkoda tego bramkarza

0

Dlaczego TVP1 nie transmituje Juventusu??

3

@Adamski69 statystyka miałaby być opinią?? Mamy 2020 a wy dalej nie wiecie jak tego używać

3

Kiedy wstanę jutro rano, nie chcę widzieć Bartomeu w tym klubie

0

Ten klub niestety trzeba budować od nowa, fundamentem powinna być znowu młodzież a nie milionerzy ściągani z Juventusu, Liverpoolu czy Bayernu

0

Ktokolwiek wierzy w mistrzostwo w tym sezonie??

1

W tej chwili to tylko Busquets na poziomie

0

Jak na razie świetnie w drugiej połowie ich tłuczemy

0

Dzisiaj całym sercem za Realem

0

@Chwytliwy co było niby złego w meczu na Old Trafford z zeszłego roku

0

@mientusek1407 wygrać*

0

@Triv44 film dobrze się ogląda, ale końcówka jakoś naciągana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?