Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krefi10 gdzie tam
5
Bayern nas roz**** ale za to setien daje nadzieje na udany nastepny sezon
1
veni, vidi, vici.
0
mowie wam przegramy to
2
oba gole w obu meczach padły jednocześnie
0
cofam komentarz
1
Messi oczywiście tylko człapie
4
@AmigoBlancos jak tam 1/4 przyjacielu
1
@AmigoBlancos jak tam humory dopisują? jak tam ćwierćfinał
6
Z hajto jest taki komentator co kierowca
0
@marcin000019 nudno
1
@Janiama no i po co sie wybielasz
1
Z roku na rok coraz gorzej z tym klubem. Kiedyś mistrzostwo z jedną porażką, potem mieliście niemal idealny sezon do momentu rewanżu w półfinale (wygraliście z nami 3:0, 1:0 i 5:1), ale z gry bardzo bezbarwnie i w ostatecznym rozrachunku rozczarowujący sezon, a teraz fatalna gra doprowadziła was do przegrania mistrzostwa z nami
0
@inViNcibl3 a kto dopiero mistrzostwo Hiszpanii wygrał? W przeciwieństwie do was jestem teraz w bardzo dobrym nastroju, chociaż byłem złamany postawą Barcelony kilka dni temu
0
A Setien to akurat mógł być dobry trener i go troche szkoda no ale jednak to wina zawodników. Tak jak mówiłem, jestem już za innym klubem i wszystkim innym radzę to samo
0
@Robertinho byku
4
nie ma nic lepszego niż eksplorowanie fauny La Rambli we wtorkowy wieczór
5
Mroczny rycerz obejrzany, z każdym kolejnym seansem jest coraz lepszy, a Heath Ledger to najlepszy Joker w historii
1
Troche szkoda tego bramkarza
0
Dlaczego TVP1 nie transmituje Juventusu??
3
@Adamski69 statystyka miałaby być opinią?? Mamy 2020 a wy dalej nie wiecie jak tego używać
3
Kiedy wstanę jutro rano, nie chcę widzieć Bartomeu w tym klubie
0
Ten klub niestety trzeba budować od nowa, fundamentem powinna być znowu młodzież a nie milionerzy ściągani z Juventusu, Liverpoolu czy Bayernu
0
Ktokolwiek wierzy w mistrzostwo w tym sezonie??
1
W tej chwili to tylko Busquets na poziomie
0
Jak na razie świetnie w drugiej połowie ich tłuczemy
0
Dzisiaj całym sercem za Realem
0
@Chwytliwy co było niby złego w meczu na Old Trafford z zeszłego roku
0
@mientusek1407 wygrać*
0
@Triv44 film dobrze się ogląda, ale końcówka jakoś naciągana