Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odesseiron serial to serial, nie ma różnicy.
0
Taki dobry ten Chernobyl? Mógłby konkurować z takim Breaking Bad?
3
Myślę, że mimo wszystko Borussia 2012/13 > Liverpool 2018/19. Gdyby nie Bayern z tamtego sezonu, BvB wygrałoby absolutnie wszystko
1
@GeraltzKatalonii chłopie zarówno w 1 meczu z Liverpoolem jak i United gnietliśmy ich
2
@Momalsino przy Romie w pierwszym meczu straciliśmy gola, więc jednak Roma miała jakiś punkt zaczepienia przy rewanżu. Natomiast przy Liverpoolu... Oni roztrwonili 3:0. To nie powinno się stać.
0
@Kurkmen nie, po prostu nie.
0
@Chwytliwy LM 2017?
0
@Dzejkobwow nikt, weszloby 5 zespołów
1
Chce Griezmanna
0
@AdrianGajewski2005 przecież dobrze sie stało, że Brazylia wtedy rozwaliła Hiszpanię w 2013
Ja zaś nie płakałem w ogóle po meczu w Rzymie, a przy Liverpoolu z złamaniem patrzyłem, jak Flashscore pokazuje jeszcze 90+6 minutę, a po chwili koniec.
1
@Avada Kedavra ciekaw jestem ile zyskałaś pod tym komentarzem bo nie widzę
1
@Robertinho pomoże pan?
0
Halo pomocy nie pokazuje się ilość poleceń przy komentarzach! Pomocy!!!
0
benfica to nie liga mistrzów
0
Fring? Źle mi się kojarzy to nazwisko
0
oni mają bogatego inwestora, to oszustwo.
0
dobrze szejki! walić Anglię
2
zdecydowanie.
0
no to fajny argument xD
0
city to klub, który może sobie kupić dosłownie KAŻDEGO bo ma szejka w zarządzie. Pieniądze Barcelony, Realu, Liverpoolu czy United wzięły się z wszelkich sukcesów w kraju i Europie, a City zostało potęgą dosłownie znikąd.
0
Zawinił to Valverde przy meczu z Romą, bo taktyka na tamten mecz była katastrofą. Tutaj do przerwy było całkiem dobrze, zadecydowały błędy indywidualne, dwa szybko strzelone gole w drugiej połowie i kompletny brak zaangażowania składu oprócz Messiego i Vidala.
8
Rozumiem kibiców złych na Valverde, bo popełnił błędy w przygotowaniu drużyny i nie wystarczająco zmotywował piłkarzy na mecz. Nie rozumiem jednak, dlaczego to on jest głównym winowajcą porażki, to jak to jest, że zwycięstwo to zasługa piłkarzy, a za porażkę winny jest trener?
0
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/023/397/C-658VsXoAo3ovC.jpg
4
Bardzo dobry raper solowo, Taconafide szkoda gadać
0
o ile wyjdzie. drugi Half life 3
0
co tu dużo mówić, zgadzam się absolutnie
0
gustavo fring
0
memento
1
obaj akurat prezentowali dobry poziom
0
pozbawiony logiki momentami, ale ujdzie. przyjemne nawiązania do całego mcu.