0

@Odesseiron serial to serial, nie ma różnicy.

0

Taki dobry ten Chernobyl? Mógłby konkurować z takim Breaking Bad?

3

Myślę, że mimo wszystko Borussia 2012/13 > Liverpool 2018/19. Gdyby nie Bayern z tamtego sezonu, BvB wygrałoby absolutnie wszystko

1

@GeraltzKatalonii chłopie zarówno w 1 meczu z Liverpoolem jak i United gnietliśmy ich

2

@Momalsino przy Romie w pierwszym meczu straciliśmy gola, więc jednak Roma miała jakiś punkt zaczepienia przy rewanżu. Natomiast przy Liverpoolu... Oni roztrwonili 3:0. To nie powinno się stać.

0

@Kurkmen nie, po prostu nie.

0

@Chwytliwy LM 2017?

0

@Dzejkobwow nikt, weszloby 5 zespołów

1

Chce Griezmanna

0

@AdrianGajewski2005 przecież dobrze sie stało, że Brazylia wtedy rozwaliła Hiszpanię w 2013
Ja zaś nie płakałem w ogóle po meczu w Rzymie, a przy Liverpoolu z złamaniem patrzyłem, jak Flashscore pokazuje jeszcze 90+6 minutę, a po chwili koniec.

1

@Avada Kedavra ciekaw jestem ile zyskałaś pod tym komentarzem bo nie widzę

1

@Robertinho pomoże pan?

0

Halo pomocy nie pokazuje się ilość poleceń przy komentarzach! Pomocy!!!

0

benfica to nie liga mistrzów

0

Fring? Źle mi się kojarzy to nazwisko

0

oni mają bogatego inwestora, to oszustwo.

0

dobrze szejki! walić Anglię

2

zdecydowanie.

0

no to fajny argument xD

0

city to klub, który może sobie kupić dosłownie KAŻDEGO bo ma szejka w zarządzie. Pieniądze Barcelony, Realu, Liverpoolu czy United wzięły się z wszelkich sukcesów w kraju i Europie, a City zostało potęgą dosłownie znikąd.

0

Zawinił to Valverde przy meczu z Romą, bo taktyka na tamten mecz była katastrofą. Tutaj do przerwy było całkiem dobrze, zadecydowały błędy indywidualne, dwa szybko strzelone gole w drugiej połowie i kompletny brak zaangażowania składu oprócz Messiego i Vidala.

8

Rozumiem kibiców złych na Valverde, bo popełnił błędy w przygotowaniu drużyny i nie wystarczająco zmotywował piłkarzy na mecz. Nie rozumiem jednak, dlaczego to on jest głównym winowajcą porażki, to jak to jest, że zwycięstwo to zasługa piłkarzy, a za porażkę winny jest trener?

4

Bardzo dobry raper solowo, Taconafide szkoda gadać

0

o ile wyjdzie. drugi Half life 3

0

co tu dużo mówić, zgadzam się absolutnie

0

gustavo fring

0

memento

1

obaj akurat prezentowali dobry poziom

0

pozbawiony logiki momentami, ale ujdzie. przyjemne nawiązania do całego mcu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?