Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alvaro Arbeloa: "Jeśli chodzi o Messiego, to jest bardzo dobry, chociaż ja nie byłem w stanie czerpać przyjemności z jego gry i pewnie nigdy tego nie doświadczę. Już odliczam dni do końca jego kariery".
0
Nie pogratuluje ci.
0
Na tej stronie są też konfidenci więc to pewnie przez nich
31
Guardiola, wróć
9
Patrzę na was... głodnych... przerażonych...
1
Jeśli chodzi o lewego obrońcę, moim zdaniem pod względem stylu gry, warunków fizycznych i techniki wręcz idealny dla nas byłby Igor Lolo, niestety zakończył karierę pod koniec 2016
16
Malcom, Pique, Semedo - bohaterzy dzisiejszego meczu
0
Ma 77 pace'a
0
Akurat stream padł
0
MAXIMUS, MAXIMUS, MAXIMUS
0
Dziękuję mocium panie.
0
Prosze o linka juz 3 raz. Błagam
0
Prosze o linka!!!! Na privie!!!!!
0
Link???? Szybko!!!! Na prywatnej
4
Zawsze mam stresik przed meczami z Realem, nawet jak mam pewność, że jesteśmy lepsi. Mimo wszystko, ufam Valverde i wiem, że to najlepszy trener dla nas.
#UfamValverde
0
❤
0
Gole na wyjeździe mają znaczenie tylko kiedy jest remis w dwumeczu. Jeśli teraz będzie 4-2, Sevilla wchodzi
0
Oblak jest numerem 1
0
Statystyki strzałów wyglądają w sumie jak te typowe dla fify
1
Dobry mecz semedo, ale i tak on nie rozumie odpowiedzialności w obronie. PO potrzebny bardzo
6
Kiedy po raz setny słyszysz "Palanté We Go Palanté" w FIFA 19
0
Generale salutuję ci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Smutne, że Owsiak odszedł z WOŚP. Bez niego to już nie będzie to samo, to on był twarzą tej imprezy i to jego charyzma przyciągała tłumy. Mam nadzieję że wróci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tottenham United kto gra lepiej???
1
Gomez, ograny w, la liga dobrze rozwijający się i mający ovr 80 w fifie, nie dają tego bez powodu. Dla porównania jovic ma 78
Poza tym gomez jest 6 w tabeli la liga
1
Kobayashi poskacze sezon, dwa na tym poziomie i zniknie jak Prevc czy Andre-Tande
69
Widzę sytuację na La Rambli i chyba dostaję raka. Pewnie przy zakupie Douglasa też tak narzekaliście, a koleś zanotował tryplet w pierwszym sezonie i dublet w drugim.