0

Alvaro Arbeloa: "Jeśli chodzi o Messiego, to jest bardzo dobry, chociaż ja nie byłem w stanie czerpać przyjemności z jego gry i pewnie nigdy tego nie doświadczę. Już odliczam dni do końca jego kariery".

0

Nie pogratuluje ci.

0

Na tej stronie są też konfidenci więc to pewnie przez nich

31

Guardiola, wróć

9

Patrzę na was... głodnych... przerażonych...

1

Jeśli chodzi o lewego obrońcę, moim zdaniem pod względem stylu gry, warunków fizycznych i techniki wręcz idealny dla nas byłby Igor Lolo, niestety zakończył karierę pod koniec 2016

16

Malcom, Pique, Semedo - bohaterzy dzisiejszego meczu

0

Ma 77 pace'a

0

Akurat stream padł

0

MAXIMUS, MAXIMUS, MAXIMUS

0

Dziękuję mocium panie.

0

Prosze o linka juz 3 raz. Błagam

0

Prosze o linka!!!! Na privie!!!!!

0

Link???? Szybko!!!! Na prywatnej

4

Zawsze mam stresik przed meczami z Realem, nawet jak mam pewność, że jesteśmy lepsi. Mimo wszystko, ufam Valverde i wiem, że to najlepszy trener dla nas.
#UfamValverde

0

0

Gole na wyjeździe mają znaczenie tylko kiedy jest remis w dwumeczu. Jeśli teraz będzie 4-2, Sevilla wchodzi

0

Oblak jest numerem 1

0

Statystyki strzałów wyglądają w sumie jak te typowe dla fify

1

Dobry mecz semedo, ale i tak on nie rozumie odpowiedzialności w obronie. PO potrzebny bardzo

6

Kiedy po raz setny słyszysz "Palanté We Go Palanté" w FIFA 19

0

Generale salutuję ci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Smutne, że Owsiak odszedł z WOŚP. Bez niego to już nie będzie to samo, to on był twarzą tej imprezy i to jego charyzma przyciągała tłumy. Mam nadzieję że wróci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tottenham United kto gra lepiej???

1

Gomez, ograny w, la liga dobrze rozwijający się i mający ovr 80 w fifie, nie dają tego bez powodu. Dla porównania jovic ma 78

Poza tym gomez jest 6 w tabeli la liga

1

Kobayashi poskacze sezon, dwa na tym poziomie i zniknie jak Prevc czy Andre-Tande

69

Widzę sytuację na La Rambli i chyba dostaję raka. Pewnie przy zakupie Douglasa też tak narzekaliście, a koleś zanotował tryplet w pierwszym sezonie i dublet w drugim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?