0

jeśli chcemy wygrać LM, ajax powinniśmy zniszczyć.

1

najpierw lyon

0

ajax

0

stawiajcie domy na Barcelonę i Liverpool

2

ja bym powiedział że Atletico, Real był po prostu za słaby, a PSG miało dużego pecha. A i tak w tym meczu walczyli, w przeciwieństwie do Atletico które zagrało nieprawdopodobnie debilny mecz

0

dobrze powiedział, obsrali sie

0

ja na przykład zawsze miałem wywalone na reprezentację Hiszpanii oraz Polski. Kibicuje tylko Katalonii

0

bernat nie strzelił w 1 meczu

1

mbappe czyszczony, co za piękny widok

0

mbappe... gdyby nie było spalonego, asysta roku

2

XDDDDDDDDDD.

0

myślę że gdyby Solskjær był od początku sezonu mogliby ich pokonać

9

ja rozumiem tą nienawiść do PSG.

0

"w błoto 2 miliony euro" finanse klubu raczej nie powinny cie obchodzić

0

nieee! mój ulubiony pilkarz winicius

0

szkoda bale'a. jest jednym z tych piłkarzy realu, którzy budzą sympatię

0

macie cos do Borussii? może być nawet po hebrajsku.

0

winicius

0

wtorek* xd

1

zastanawiałem się jeszcze nad rakiticiem i lengletem, ale nie. Pique dzis to zdecydowany lider, MOTM mu sie nalezy jak w klasyku na camp nou (1:1)

2

Vidal jest GLADIATOREM. Świetna, genialna zmiana

4

Ernesto swietny plan na ten mecz, gratuluje. Gnieciemy ich mocno

0

ależ waleczny jest dembele

1

ramzi nieeeee!

0

nie liczymy gola marcelo czy vasqueza?

0

mial szanse ksiek

0

xd??????????

2

domyśl się.

3

to mogłeś tego nie pisać, a nie teraz ból dupy

0

nie narzekaj, świetny mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?