Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeśli chcemy wygrać LM, ajax powinniśmy zniszczyć.
1
najpierw lyon
0
ajax
0
stawiajcie domy na Barcelonę i Liverpool
2
ja bym powiedział że Atletico, Real był po prostu za słaby, a PSG miało dużego pecha. A i tak w tym meczu walczyli, w przeciwieństwie do Atletico które zagrało nieprawdopodobnie debilny mecz
0
dobrze powiedział, obsrali sie
0
ja na przykład zawsze miałem wywalone na reprezentację Hiszpanii oraz Polski. Kibicuje tylko Katalonii
0
bernat nie strzelił w 1 meczu
1
mbappe czyszczony, co za piękny widok
0
mbappe... gdyby nie było spalonego, asysta roku
2
XDDDDDDDDDD.
0
myślę że gdyby Solskjær był od początku sezonu mogliby ich pokonać
9
ja rozumiem tą nienawiść do PSG.
0
"w błoto 2 miliony euro" finanse klubu raczej nie powinny cie obchodzić
0
nieee! mój ulubiony pilkarz winicius
0
szkoda bale'a. jest jednym z tych piłkarzy realu, którzy budzą sympatię
0
macie cos do Borussii? może być nawet po hebrajsku.
0
winicius
0
wtorek* xd
1
zastanawiałem się jeszcze nad rakiticiem i lengletem, ale nie. Pique dzis to zdecydowany lider, MOTM mu sie nalezy jak w klasyku na camp nou (1:1)
2
Vidal jest GLADIATOREM. Świetna, genialna zmiana
4
Ernesto swietny plan na ten mecz, gratuluje. Gnieciemy ich mocno
0
ależ waleczny jest dembele
1
ramzi nieeeee!
0
nie liczymy gola marcelo czy vasqueza?
0
mial szanse ksiek
0
xd??????????
2
domyśl się.
3
to mogłeś tego nie pisać, a nie teraz ból dupy
0
nie narzekaj, świetny mecz