0

Lol przecież mecz jest na TVP1 a nie na Polsat 0.0

0

Oho, jeszcze miesiąc temu Rakitic byl tutaj liderem pomocy. Jak widać kilka meczów tak bardzo zmieniają ludzi.

0

Nie no, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, nikt tak nigdy nie pisał, zawsze wiedziałem że sporo tracimy na jego odejściu.

0

No właśnie o to chodzi, że wszyscy to piszą. Wejdź w komentarze pod artykułami "Neymar płakał i błagał o powrót" albo "Neymar zaoferował się Barcelonie". Istny śmiech. A ci sami ludzie teraz za nim płaczą.

1

Dzisiejszy występ Neymara pokazuje, że na La Rambli są same chorągiewy, nie ludzie...

0

Mowisz o tym jak z nami wygrali u siebie 30.09.2014? Nie no, nie przesadzaj

0

Kto dzis oglada top model przyznac sie

0

Wygraliśmy tego seta? Ja tego nie ogladam

44

Dzis mialem naprawdę straszne przezycie... Babcia przywiozla mi dzis sernik, mysle sobie ze wroci przyjemny klimat swiat... zaczynam jesc a tu rodzynki.

1

Kocham Daniego Alvesa

0

Coutinho jak najbardziej, ale dla mnie Neymar > Dembele.

0

Prosze dajcie strem

0

Kto poda mi streama z Liverpool PSG pls

0

Dlaczego w FIFIE 19 zabraknie repr. Brazylii??

6

"Brawa dla Chorwacji za heroiczna postawę, jesteście wielcy!"

"czuje wielką zazdrość w stosunku do narodu Chorwackiego, że mogą przeżywać taki mecz i tak dobrą grę w nim swojego narodowego zespołu. Ehhh, doczekamy się kiedyś?"

To jak, w koncu są wielcy i heroiczni, czy farciarze bo dogrywkamk dostali się do finału (co w sumie popieram)?

(To twoje cytaty z dnia finału)

6

Chorwacja słaba, a Hiszpania świetna. Moim zdaniem Chorwacja nie powinna być w finale MŚ, i nie mówię tego dopiero teraz, możecie sobie przegladnac moje komentarze z tamtego miesiąca.

1

Da ktoś prywatnie linka do transmisji Hiszpanii? Chętnie bym zobaczył, jak Hiszpania gnoi Chorwacje :)

W ogole, śmieszne jest to, że wczoraj ktoś mi powiedział, że to cyrk, że nie chce oglądać meczu Polski. Ciekaw jestem czy teraz cierpi oglądając to, a może jest masochistą.

1

Kocham takie bezsensowne komentarze. To zawsze daje okazję do odpowiedzi, które mają dużo plusów.

2

Wzór patrioty.

8

Dla mnie to jest cyrk, że przez ten mecz TOWARZYSKI, podkreślam jeszcze raz TOWARZYSKI Polska - Irlandia nie mogę obejrzec Hiszpanii z Chorwacją.

1

Blado? Ale ty jestes przykry. De Ligt, De Jong, Cillesen, Wijnaldum, Depay, nie wspominając o Van Dijku i De Vriju na ławce - może nie jest to skład z lat 90', ale wciąż mają solidną kadrę. Aż dziw bierze, że się nie dostali na Euro i MŚ.

5

Chyba przywalę ci w mordę.

0

Ludzie o co chodzi z tą Ligą Narodów? Czym to się różni od Euro?

0

Oczywiście, nie mówiłem tego na serio. Po prostu śmieszy mnie nazywanie go Judaszem, skoro przeszedł do PSG, które nie jest naszym największym wrogiem.

5

Hipokryzja ludzi tutaj jest tak ogromna, że głowa mała. Szkalują Neymara, bo milczał, a Dembele jest dla nich teraz bohaterem.

0

Błędy błędami, ale Neymar to i tak zdrajca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

"if Mourinho has any sense of humour at all, he needs to play Ashley Young as Champions League captain, so it can be Young Boys vs. Young's Boys" (fb)

XD

0

Obecnie to Arsenal jest na poziomie wspomnianego Oxfordu, więc będzie wyrownany pojedynek

1

Co za głupia reklama M&M-sów. Jedyna dobra tam rzecz to ładna pani, ale ta reklama i tak jest niesamowicie żałosna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?