1

Jak nazywa się konto Footrolla na tej stronie?

0

Co z Puigiem???

0

Przepraszam ale Messi według mnie nie powinien być kapitanem... Nie to zeby nie zasłużył, ale nie ma charakteru lidera... Pique dla mnie bylby lepszy, ma charyzme i silny charakter

0

Powiem szczerze, ja wciąż wierzę w Alexisa. Mimo wszystko jest genialnym piłkarzem, wróci do formy

1

Scena w Milczeniu owiec


I to co dzieje się potem

0

Dlatego Ronaldo > Messi. CR7 nie miał talentu, tylko zapracował na to wszystko, natomiast Messi miał tylko talent

0

Ja tam uwielbiam Mourinho. Kocham to, jak wzbudza u ludzi ból dupy.

13

Alexisa to ty szanuj

1

Oczywiście, że ja im kibicuję. Jeśli komuś z BPL, to im albo Liverpoolowi.

0

Myślicie, że Tottenham ma jakieś szanse w tym sezonie na pierwsze miejsce?

0

Kto ma to prosze priv

82

Musisz naładować ten telefon. Potrzebna ci będzie ładowarka.

0

Chodzi o coś głupiego

2

Cos głupiego

0

Potrzebuje wczoraj

0

Komentarz usunięty

2

Co sie dzieje na weszło.fm.

0

W Fulhamu kojarzę transfer Mitrovicia. Cena 30 mln funtów jak na taki klub to dość spora sumka.

1

Po co tyle szumu o numer? Nie podchodzcie do tego aż tak romantycznie xD

0

Pamiętam okres, w którym był łączony z Barceloną. Co za zjazd formy

1

Gdzie ta Legia, co zremisowała 3-3 z Realem, zdobyła 4 gole z Borussią (choć w sumie stracili 8), wyprzedziła Sporting na 3 miejscu?

0

No i będzie 2-1 dla ogórców

0

Prawdę mówiąc to nie lubię specjalnie Legii. Tam jest najwięcej kiboli. O wiele bardziej wole Wisłę Kraków, nie jest tak przeceniana jak oni.

1

Akurat nie wiem czemu ludzie śmieją się z Lecha. Genk był zdecydowanym faworytem.

0

Ja tez dość mocno nie trawię Evertonu. Nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu mnie wkurzają. No i bardzo lubię Liverpool, co jest kolejnym powodem.

0

Widzę, że podchodzisz bardzo sceptycznie co do tego. Też chciałbym mieć takie nastawienie, ale widząc jego formę bardzo mi to utrudnia. A jedna, dwie szmaty na sezon nie definiują bramkarza

3

Nie powtarzam się. Wcześniej napisałem, że jestem wściekły na to, że Courtois zdradził Atlético

31

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać jak widze co tu sie dzieje. Ludzie tu są naprawde niepoważni. Real kupił klasowego bramkarza, najlepszego na mundialu i jednego z obecnie najlepszych w ogóle i to za śmieszną cenę, a mimo to są wręcz wyśmiewani za ten transfer. Ciekaw jestem, co byście powiedzieli, gdyby Courtois zdobył teraz Zamorę... Aż zaroiłoby się od komentarzy w stylu "Byłem jednym z niewielu tutaj, którzy ostrzegali was przed tym transferem...".

4

Szkoda, że dziś w piłce nożnej jest tylu najemników. Oprócz Barcelony kibicuje też Atlético, a Courtois, jeśli faktycznie przejdzie do Białych będzie zdrajcą

11

No prawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?