0

W derbach petrodolarow raczej City wyjdzie zwycięsko, a wtedy trzeba liczyć na Real

0

BVB nie ma szans tego dowieźć z taką grą

0

@Tomo1989 koeman win

0

Coś czuje ze City jednak przejdzie

0

błagam, niech wygra chelsea lub real

1

półfinał city - psg.. jaka szkoda, że dwa kluby nie mogą odpaść

3

@messi564 bez przesady

0

@xVENUMx porto to akurat mocny zespol

0

bayern juz raczej nie przejdzie

3

eh czasami sie zastanawiam po co to ogladam, skoro od paru dobrych lat to przynosi raczej ból niż satysfakcje

6

i Lachoz nawet nie sprawdzi VARu co za cep

0

@El Madridista. ?? czy ktokolwiek tak sądzi w ogóle

0

PSG z każdym spotkaniem liczy na nieskuteczność i błędy przeciwnika, to nie jest topowy zespół

0

normalnie niesamowite, dawno podczas oglądania meczu nie miałem ochoty rzucić pilotem w telewizor z irytacji.

2

@Shroud przyjdą kolejni, po odejściu Ibry też miał być koniec

0

PSG widze że ponownie trafiło na mecz gdzie druga drużyna nie potrafi sobie strzelić, znowu po drugim meczu z Barceloną

2

@Sysia11 mnie też to strasznie frustruje

1

no i jak to zwykle bywa, żaden wynik w lidze mistrzow nie po mojej mysli. piłka nozna jednak potrafi byc frustrująca

0

tylko bayern moze wyeliminowac city, wiec...

0

@mientusek1407 *As I've said. Jak juz uzywacie na sile angielskiego to przynajmniej poprawnie

0

niektorzy juz przesadzaja z tym finalem dla realu, przeciez chelsea tuchela ma o wiele wieksze szanse na przejscie

1

@daniel32778 borussia niestety jest znana z frajerstwa wiec obawiam sie ze do polfinalu jednak dojda. a bayernowi w tym sezonie niestety nie ufam

0

@Kamiloza91 mam nadzieje ze bayern złoi city

0

@Kamiloza91 real odpadnie z chelsea

1

mi sie wydaje czy to porownanie do neymara? XDDD

1

@dawo17 porównaj tamten liverpool z obecnym

1

@Yosemite oni zawsze mają najłatwiejszą grupę i fazę pucharową, tylko potem zwykle odpadają z lyonem albo tottenhamem

0

@CzarnyKapelusz no na pewno XD

1

no i haaland zepsuł szanse XD

1

2-1 noz kur.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?