Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W derbach petrodolarow raczej City wyjdzie zwycięsko, a wtedy trzeba liczyć na Real
0
BVB nie ma szans tego dowieźć z taką grą
0
@Tomo1989 koeman win
0
Coś czuje ze City jednak przejdzie
0
błagam, niech wygra chelsea lub real
1
półfinał city - psg.. jaka szkoda, że dwa kluby nie mogą odpaść
3
@messi564 bez przesady
0
@xVENUMx porto to akurat mocny zespol
0
bayern juz raczej nie przejdzie
3
eh czasami sie zastanawiam po co to ogladam, skoro od paru dobrych lat to przynosi raczej ból niż satysfakcje
6
i Lachoz nawet nie sprawdzi VARu co za cep
0
@El Madridista. ?? czy ktokolwiek tak sądzi w ogóle
0
PSG z każdym spotkaniem liczy na nieskuteczność i błędy przeciwnika, to nie jest topowy zespół
0
normalnie niesamowite, dawno podczas oglądania meczu nie miałem ochoty rzucić pilotem w telewizor z irytacji.
2
@Shroud przyjdą kolejni, po odejściu Ibry też miał być koniec
0
PSG widze że ponownie trafiło na mecz gdzie druga drużyna nie potrafi sobie strzelić, znowu po drugim meczu z Barceloną
2
@Sysia11 mnie też to strasznie frustruje
1
no i jak to zwykle bywa, żaden wynik w lidze mistrzow nie po mojej mysli. piłka nozna jednak potrafi byc frustrująca
0
tylko bayern moze wyeliminowac city, wiec...
0
@mientusek1407 *As I've said. Jak juz uzywacie na sile angielskiego to przynajmniej poprawnie
0
niektorzy juz przesadzaja z tym finalem dla realu, przeciez chelsea tuchela ma o wiele wieksze szanse na przejscie
1
@daniel32778 borussia niestety jest znana z frajerstwa wiec obawiam sie ze do polfinalu jednak dojda. a bayernowi w tym sezonie niestety nie ufam
0
@Kamiloza91 mam nadzieje ze bayern złoi city
0
@Kamiloza91 real odpadnie z chelsea
1
mi sie wydaje czy to porownanie do neymara? XDDD
1
@dawo17 porównaj tamten liverpool z obecnym
1
@Yosemite oni zawsze mają najłatwiejszą grupę i fazę pucharową, tylko potem zwykle odpadają z lyonem albo tottenhamem
0
@CzarnyKapelusz no na pewno XD
1
no i haaland zepsuł szanse XD
1
2-1 noz kur.....