1

@daniel32778 borussia niestety jest znana z frajerstwa wiec obawiam sie ze do polfinalu jednak dojda. a bayernowi w tym sezonie niestety nie ufam

0

@Kamiloza91 mam nadzieje ze bayern złoi city

0

@Kamiloza91 real odpadnie z chelsea

1

mi sie wydaje czy to porownanie do neymara? XDDD

1

@dawo17 porównaj tamten liverpool z obecnym

1

@Yosemite oni zawsze mają najłatwiejszą grupę i fazę pucharową, tylko potem zwykle odpadają z lyonem albo tottenhamem

0

@CzarnyKapelusz no na pewno XD

1

no i haaland zepsuł szanse XD

1

2-1 noz kur.....

0

@Janas11224 GTA 5 to nadal jedna z najwybitniejszych gier oczywiście tryb fabularny bo online nawet nie komentuje. Jeśli 6 utrzyma poziom to będzie petarda

0

@tomek8756 niestety Borussia zepchnieta na swoja polowe

2

real gra dzisiaj naprawdę niesamowicie i jestem pełen obaw przed sobotnim meczem

0

@PatrychoO dla mnie odwrotnie, może przejść każdy byle nie city

2

ja wiem że on strzelił gola, ale to uderzenie było tak cienkie że jeszcze bardziej mi uświadomiło jak słaby jest vinicius XD

0

Co emre can robi jeszcze na boisku?

7

a zeby ich bayern roz....

0

real jest niesamowity.

0

szykujcie sie na baaaardzo niepopularna opinie, gdyby doszlo do półfinału real - city wolalbym zeby wygral real

0

no i jak tu ogladac pilke nozna kiedy city jest na topie

0

1

jóźwiak to najlepszy piłkarz w historii tej kadry.

0

na razie nasza gra wyglada wybitnie

0

wie ktos jak czesto jest promocja wiedźmina 2 na gogu? dzisiaj za 6 zl na przyklad jest

7

PSG pisze komentarze poniżej 15 znakow

2

po 5 przegranym sezonie z rzędu w lm człowieka już bierze frustracja i tyle. przynajmniej odpadamy w najlepszym stylu od 2016 roku

4

to jest wlasnie messi, sam harowal za 7 i strzelil wybitna bramke, ale co z tego skoro kazdy zapamieta tego karnego. podobnie samodzielnie wprowadzil cienka argentyne do finalu mundialu, ale i tak zarzuca mu sie slaba gre w kadrze

0

@Coutinho007 co z tego, skoro nic nie poczynią w tej sprawie?

0

@mientusek1407 tak bardzo przypominal ci siebie??

0

@Barca_Big_Moment oby nie, ten klub ma chyba najbardziej zarozumialych kibocow

0

TVP wciaz ma licencje na LM w nastepnych latach??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?