Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@daniel32778 borussia niestety jest znana z frajerstwa wiec obawiam sie ze do polfinalu jednak dojda. a bayernowi w tym sezonie niestety nie ufam
0
@Kamiloza91 mam nadzieje ze bayern złoi city
0
@Kamiloza91 real odpadnie z chelsea
1
mi sie wydaje czy to porownanie do neymara? XDDD
1
@dawo17 porównaj tamten liverpool z obecnym
1
@Yosemite oni zawsze mają najłatwiejszą grupę i fazę pucharową, tylko potem zwykle odpadają z lyonem albo tottenhamem
0
@CzarnyKapelusz no na pewno XD
1
no i haaland zepsuł szanse XD
1
2-1 noz kur.....
0
@Janas11224 GTA 5 to nadal jedna z najwybitniejszych gier oczywiście tryb fabularny bo online nawet nie komentuje. Jeśli 6 utrzyma poziom to będzie petarda
0
@tomek8756 niestety Borussia zepchnieta na swoja polowe
2
real gra dzisiaj naprawdę niesamowicie i jestem pełen obaw przed sobotnim meczem
0
@PatrychoO dla mnie odwrotnie, może przejść każdy byle nie city
2
ja wiem że on strzelił gola, ale to uderzenie było tak cienkie że jeszcze bardziej mi uświadomiło jak słaby jest vinicius XD
0
Co emre can robi jeszcze na boisku?
7
a zeby ich bayern roz....
0
real jest niesamowity.
0
szykujcie sie na baaaardzo niepopularna opinie, gdyby doszlo do półfinału real - city wolalbym zeby wygral real
0
no i jak tu ogladac pilke nozna kiedy city jest na topie
0
@PrinceDamon ok
1
jóźwiak to najlepszy piłkarz w historii tej kadry.
0
na razie nasza gra wyglada wybitnie
0
wie ktos jak czesto jest promocja wiedźmina 2 na gogu? dzisiaj za 6 zl na przyklad jest
7
PSG pisze komentarze poniżej 15 znakow
2
po 5 przegranym sezonie z rzędu w lm człowieka już bierze frustracja i tyle. przynajmniej odpadamy w najlepszym stylu od 2016 roku
4
to jest wlasnie messi, sam harowal za 7 i strzelil wybitna bramke, ale co z tego skoro kazdy zapamieta tego karnego. podobnie samodzielnie wprowadzil cienka argentyne do finalu mundialu, ale i tak zarzuca mu sie slaba gre w kadrze
0
@Coutinho007 co z tego, skoro nic nie poczynią w tej sprawie?
0
@mientusek1407 tak bardzo przypominal ci siebie??
0
@Barca_Big_Moment oby nie, ten klub ma chyba najbardziej zarozumialych kibocow
0
TVP wciaz ma licencje na LM w nastepnych latach??