Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto to k....a wyreżyserował ? To nie powinno się wydarzyć. Wszystko pod Real Madryt
7
Bellingham chyba odruchowo już rozkłada te ręce po przegranych pojedynkach. Nie do strawienia typ
9
@koziar ano już nie mam
12
Siostra przed chwilą mówi "jaki ten Bellingham ładny", wyrzuciłem ją za drzwi.
0
@FanBarcy22 trochę prawda, nie bez powodu najlepsze wrażenie sprawiają mniejsze reprezentacje i Hiszpania, pełna młodych zawodników.
1
@PJ777 może, ale najlepiej się z tym nie afiszować.
2
@koziar nie pomyliłeś stron? Na notatniku sobie chwal Bellinghama.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Arden wraz z Rudigerem.
2
@budel17 ja nie narzekam bo ich nie lubię, ale i tak załamujące jest takie marnowanie potencjału.
1
Anglię w ogóle nie da się nazwać drużyną, to przypadkowy zlepek głośnych nazwisk, którymi steruje kompletny bałwan bez wizji. Tej ilości ego w składzie nie ogarnąłby sam Jurgen Klopp
2
Słowacy teraz nie tylko to dowozicie, ale ładujecie kolejne 3. Nie powinno być problemu
0
@barcelonaLM sto razy bardziej bym wolał, żeby Ronaldo teraz grał w Realu zamiast nich; nawet gdyby był w szczycie formy.
4
Chyba każdy już ma dość tych Angoli. Niech oni odpadają, Słowaki ledwo mają umiejętności a więcej pokazują.
1
Typ na ten mecz - całe boisko dostanie kartki oprócz Bellinghama. Edit: Nieważne XD
0
Southgate nie wziął Maguire'a na turniej i teraz gra jakimś Guehim na środku obrony. Co on ma w głowie to tylko on wie..
1
@KamQiX Bellinghamowi siadła popularność na bani chyba po tych paru golach w Realu. Z meczu na mecz coraz bardziej niemożliwy do zniesienia
4
Da się w ogóle lubić Rüdigera? Jak był w Chelsea, Romie, to jeszcze mi nie przeszkadzał, ale odkąd poszedł do Realu sodówa mu uderzyła i się stał to symulantem, to cwaniakiem, a to brutalem boiskowym. Bellingham to samo. Ten klub ewidentnie tak działa na ludzi
0
Dlatego Havertz nie nadaje się na 9, marnuje się jego potencjał a najlepiej by grał cofnięty.
10
"Jak dostajesz gonga" Szpakowski jak zwykle TOP
0
Scamacca idealny snajper dla Chelsea. Najlepiej za 80 milionów.
1
@Kamilos84 wtedy to nie była taka odklejona teza, teraz trochę łatwo się śmiać.
0
@okiemtypera_lucaxx95 ja nie tylko ich witam dalej, ale już im przyznaję puchar Mistrzostw Europy.
0
Chiesa katastrofalny występ dzisiaj niestety, musi zejść.
5
Oj miałem nadzieje na jak najlepszy występ Włochów, ale to co oni grają na tym turnieju to jest skandal. Lubię ich, ale Szwajcaria jest o wiele lepszą reprezentacją i zasłużenie przejdzie dalej.
4
Jeśli tak się skończy, to Szwajcaria odpali też Anglię i tym samym uratuje futbol, o ile tamci w ogóle przejdą Słowaków.
2
@Roobo za takie bzdury powinny bany lecieć.
4
@RivaldoVitorBorba gdy mówi coś cicho i nagle odpala "OKAZJA ajj teraz blisko"
0
@cchesterr43 Szpaku chyba w oddzielnej kabinie niż cały świat siedzi.
1
Spaletti wystawił Darmiana, takiego włoskiego Roberto w składzie, nawet po tym kryminale, który odstawił w meczu z Chorwacją. To chyba najwięcej mówi o nim jako trenerze.