1

@Rust_Cohle bez porównania nawet, po prostu widzę tu podobną myśl taktyczną

14

Jeśli po takim sezonie, zwieńczonym zwycięstwem Realu w Lidze Mistrzów ten turniej wygra Anglia prezentujący podobny anyfutbol, chyba dam sobie spokój z tym sportem

3

Angole grają jak dzieci w śpiączce. Takie drużyny zabijają futbol

4

@macio_944 jeszcze niech Anglia odpadnie i Bellinghama zaczną krytykować to uwierzę w cuda

0

Czy możemy w końcu porozmawiać o sprzedaży Kounde?

1

Francja to i tak mniejsze zło, niż Anglia. Najważniejsze, aby jutro Holandia się znalazła w finale

1

Nie uważacie, że poziom Euro by gigantyczne wzrósł, gdyby Dania wyszła ze swojej grupy z 1 miejsca, a Polska przeszła zamiast Francji? Angole by przepadli w 1/8 z Niemcami i nie torturowali nas swoją grą, no i autentycznie wolałbym oglądać naszych partaczy niż miałką Francję

7

@macio_944 Rapha z kolei coraz bardziej mi imponuje. Gra różnie, ale z samego charakteru TOP gościu. Miło, że nie bał się wyjaśnić własnego klubowego kapitana za bycie debilem.

1

Ta Holandia jest niepoważna

9

Williams, Gakpo, Musiala, bramkarz Gruzji - niby zagrali gorszy turniej niż Bellingham? I weźcie mi powiedzcie, że madrycka propaganda nie sięga wszędzie.

2

@reloaded jeśli chodzi o dyspozycję na turnieju a nie całokształt, to śmiech na sali. Bellingham jest najlepszy z Angoli, ale to wciąż poziom dna.

4

W tej chwili ucieszyłbym się nawet z bramki Komara

0

Niemcy powinni być po drugiej stronie drabinki i spotkać się z Hiszpanami dopiero w finale. Moglibyśmy oglądać ich futbol zamiast tego, co prezentuje taka Anglia. Ameryki nie odkryłem, ale będę miał to w pamięci, kiedy najbardziej przehypowana reprezentacja będzie jutro grała to samo, co oglądamy teraz

0

@partymaker Juve jest w podobnym kryzysie finansowym co my. Nie mogą sobie pozwolić na takiego Diogo bez wyprzedania całego składu

0

Kylian jest tak zły w tym meczu, że aż mi go szkoda. Najgorszy występ wśród Francuzów dzisiaj. Didier powinien już Comana za niego dać

0

Dlaczego Francja gra taki nudny i wymęczony futbol na tym Euro? Nie minęły 2 lata odkąd mieli znakomity turniej w Katarze, w składzie bez większych zmian, zmęczenie sezonem czy co??

10

Mbappe oczywiście ma nieporównywalnie większe umiejętności, ale pod względem siania fermentu na boisku Dembele jest niezrównany

1

Jak na gościa zabijającego ludzi na ulicach, słabo znosi wyłapanie na łeb.

4

Jak dla mnie ten drugi ćwierćfinał nie jest zły, ale powinni go grać o 18.. Porównanie z tym co widzieliśmy wcześniej jest wręcz krzywdzące

4

Mimo sympatii do Ronaldo, na tym turnieju nadałby się tylko i wyłącznie jako "joker", powinien zaczynać na ławce każdy mecz bo intensywność już nie ta. Każdy wie, że gra w sumie za zasługi, ale przecież nikt nic z tym nie zrobi ze względu na jego ego. Kiedy Santos i Ten Hag posadzili go na ławce dostali fochy i ogromną krytykę w zamian.

2

Już widzę, że Portugalia będzie zamulać mecz. Francja weźcie tą piłkę bo oni będą do końca meczu holować piłkę na obronie

1

Pierwszy raz, kiedy jestem w stanie ukłonić się w pas Carvajalowi za walkę i poświęcenie. Byłem za Niemcami i go nie cierpię w klubowej piłce, ale wyrazy uznania dla gościa za dziś

1

Taylora powinni wypier... z profesjonalnego futbolu. To nie jest pierwsza taka farsa z jego stronu, a od zawsze bezkarny. Jazda z tym łysym ch..

0

Abstrahując od cyrków Taylora i komentatorów, najlepszy mecz na tym Euro !! Czekałem od 1/8 na to starcie i giganci nie zawiedli. Coś wspaniałego

0

@Kitek1640 bo grają na biało, faulują i są bezkarni

1

No to piękny Kroos prezent zostawił na koniec

3

Najważniejszy mecz turnieju, a na komentarzu Iwański z Węgrzynem i sędzią głównym Anthony Taylor. Farsa

2

Na kluczowy mecz wzięli Iwańskiego...

0

@Hindus te, hindus.

0

@Hindus @KrwawiaceoczyVEB myslicie, że Hiszpanie przejdą mając tak dziurawą obronę? Nie ma szans, Niemcy mają kompletną drużynę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?