Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kgorecki2500 wycenili jego 9 lat na 500 zł... Tragedia
2
@Destroyer_of_Worlds radzę z przymrużeniem oka przyjmować jego "fakty"
0
Czemu ten beton nie dał Fermina? Rezerwowy skład gra to sobie mógł pozwolić. Debil
0
@Rust_Cohle chce, reszta świata nie. Szanse 50/50
0
@tbas nie narzekaj, hymn wyśpiewają, zegarki kupią i mamy Szwajcarów jak się patrzy.
0
@tbas wszyscy rodowici oprócz Embolo, Ndoye i Akanjiego.
0
Co się stało w meczu Węgrów?
0
Jaki jest najgorszy komentator na Euro dla was? Tak jakoś mnie naszło po słuchaniu chwilę Węgrzyna.
1
@SeWo77 to jest najzabawniejsze, że te "największe twardziele boiskowe" z Realu zawsze symulują jak p...y
0
@Hindus tak, ale z drugiej strony Zalewski większość życia spędził we Włoszech.
1
@Encore z twarzy taki Mbappé.
0
@Majowy_ jak Zalewski śpiewa nasz hymn to też narzekasz?
9
@macio_944 mnie w ogóle zdumiewa, że ta wojenka między fanami Messiego i Ronaldo trwa dalej. Jeśli nie zakończył jej ani zdobyty Mundial ani emerytura obydwu piłkarzy poza Europą, to chyba nigdy już nic jej nie zakończy
1
@Kgorecki2500 Real niestety nas uprzedził.
9
@KrwawiaceoczyVEB Raphinha to jest gość. Trzeba go zostawić w klubie choćby jako zmiennika.
0
Byle nie City ani Real. W przeciwnym razie reszta Europy już ich po prostu nie doścignie.
Zresztą kto wie, czy Kimmich będzie chciał grać w drużynie z takim człowiekiem jak Vinicius (słynna akcja przy rzucie różnym)
3
@KrwawiaceoczyVEB Lukaku dobry mecz dzisiaj.
2
Trossard jest fatalny w tych obu meczach. Nie będę podważał jego jakości w klubie, ale na tym Euro to najgorszy piłkarz Belgii
1
@michaleu po Turcji - Gruzji najlepszy. Wyrazy uznania dla Rumunów
0
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale Rumunia może teraz odpaść jedynie jeśli Belgia nie wygra z Ukraińcami?
0
Ochroniarze są katastrofalni, po Niemcach bym się spodziewał lepszej organizacji.
0
Bernardo jest w fatalnej formie. Jeśli się znajdzie w Barcelonie pokaże swoją najmarniejszą stronę i sprzedamy go za 10 milionów za sezon.
1
@Herato w takim razie Jan Vertonghen
0
@Herato van Persie
3
@AssisMoreira autor komentarza płakał jak pisał.
0
@norbi77 Zieliński jakby recytował na jasełkach. Widać, że walczy z tym tekstem który kazali mu się nauczyć
2
@Encore Modrić to wybitny piłkarz, ale technicznie Xavi był dwie klasy wyżej.
0
@tbas żeby tylko Viniego, pozostałej 10 także.
0
Ta nietykalność sędziów to jest żart jakiś. Każdy z tego typu pajaców powinien być zawieszany. Kompletnie niezasłużona kartka za faul widmo i jeszcze bardziej niezasłużona dla drugiego Turka
0
Znajoma twarz na linii