5

@Kgorecki2500 wycenili jego 9 lat na 500 zł... Tragedia

2

@Destroyer_of_Worlds radzę z przymrużeniem oka przyjmować jego "fakty"

0

Czemu ten beton nie dał Fermina? Rezerwowy skład gra to sobie mógł pozwolić. Debil

0

@Rust_Cohle chce, reszta świata nie. Szanse 50/50

0

@tbas nie narzekaj, hymn wyśpiewają, zegarki kupią i mamy Szwajcarów jak się patrzy.

0

@tbas wszyscy rodowici oprócz Embolo, Ndoye i Akanjiego.

0

Co się stało w meczu Węgrów?

0

Jaki jest najgorszy komentator na Euro dla was? Tak jakoś mnie naszło po słuchaniu chwilę Węgrzyna.

1

@SeWo77 to jest najzabawniejsze, że te "największe twardziele boiskowe" z Realu zawsze symulują jak p...y

0

@Hindus tak, ale z drugiej strony Zalewski większość życia spędził we Włoszech.

1

@Encore z twarzy taki Mbappé.

0

@Majowy_ jak Zalewski śpiewa nasz hymn to też narzekasz?

9

@macio_944 mnie w ogóle zdumiewa, że ta wojenka między fanami Messiego i Ronaldo trwa dalej. Jeśli nie zakończył jej ani zdobyty Mundial ani emerytura obydwu piłkarzy poza Europą, to chyba nigdy już nic jej nie zakończy

1

@Kgorecki2500 Real niestety nas uprzedził.

9

@KrwawiaceoczyVEB Raphinha to jest gość. Trzeba go zostawić w klubie choćby jako zmiennika.

0

Byle nie City ani Real. W przeciwnym razie reszta Europy już ich po prostu nie doścignie.
Zresztą kto wie, czy Kimmich będzie chciał grać w drużynie z takim człowiekiem jak Vinicius (słynna akcja przy rzucie różnym)

3

@KrwawiaceoczyVEB Lukaku dobry mecz dzisiaj.

2

Trossard jest fatalny w tych obu meczach. Nie będę podważał jego jakości w klubie, ale na tym Euro to najgorszy piłkarz Belgii

1

@michaleu po Turcji - Gruzji najlepszy. Wyrazy uznania dla Rumunów

0

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale Rumunia może teraz odpaść jedynie jeśli Belgia nie wygra z Ukraińcami?

0

Ochroniarze są katastrofalni, po Niemcach bym się spodziewał lepszej organizacji.

0

Bernardo jest w fatalnej formie. Jeśli się znajdzie w Barcelonie pokaże swoją najmarniejszą stronę i sprzedamy go za 10 milionów za sezon.

1

@Herato w takim razie Jan Vertonghen

0

@Herato van Persie

3

@AssisMoreira autor komentarza płakał jak pisał.

0

@norbi77 Zieliński jakby recytował na jasełkach. Widać, że walczy z tym tekstem który kazali mu się nauczyć

2

@Encore Modrić to wybitny piłkarz, ale technicznie Xavi był dwie klasy wyżej.

0

@tbas żeby tylko Viniego, pozostałej 10 także.

0

Ta nietykalność sędziów to jest żart jakiś. Każdy z tego typu pajaców powinien być zawieszany. Kompletnie niezasłużona kartka za faul widmo i jeszcze bardziej niezasłużona dla drugiego Turka

0

Znajoma twarz na linii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?