0

@FcPortoFan1999 City rok temu im nastrzelali za wszystkie czasy

0

Realowi niestety nie da się strzelić w Lidze Mistrzów. Niezależnie od tego, czy grają dno jak dzisiaj.

0

@Pedri16Future ogólnie większość tych mądrzejszych kibiców Realu ma go dość. Mi samemu nasz Gavi czasami gra na nerwach, choć jego wyskoki nie mają startu do Viniego.

1

Jak kibice Realu mogą w ogóle patrzeć na twarz tego leszcza?

3

Openda jest po prostu fatalny, FATALNY dzisiaj. Niech Rose go zdejmie, bo przecież z tego nic nie będzie.

0

@Patry10 30 lat to schyłek kariery?

0

Minęło 15 minut, ale już widać, kto przejdzie dalej. Bramka Realu jest zaczarowana jak zwykle.

0

Matko boska co to mają być za strzały?

1

18 sekunda, Vini już prowokuje

0

Ciekawe, czy United jeszcze kiedykolwiek będzie na poziomie City. Ciężko to przyznać, ale podobnie Barcelonie odjeżdża Real.

0

City potrafi cierpieć prawie tak dobrze jak Real, ostatecznie dzisiaj wygrają.

0

Co ten Rashford? W erze VAR-u próbuje naciągnąć sędziego na takie symulki... Żenada

7

Gestykulacje Guardioli są bezcenne. Brakuje nam takiego szaleńca na ławce trenerskiej

0

Wydaje mi się, że City to wygra, ale skandalicznie marnują okazje dzisiaj. Haaland przed chwilą to w ogóle już totalna kompromitacja.

8

Rashford to musi być jakiś daleki krewny Raphinhi. Najpierw strzela bramkę roku, a potem zaczyna grać jak B-klasowiec.

1

Dybala w Barcelonie to swego czasu było marzenie. Nawet dzisiaj by się przydał, trzykrotnie lepszy piłkarz od Ferrana i Raphinhi razem wziętych.

0

Ech Real to jednak zawsze znajdzie sposób... Pakt z diabłem nadal nie stracił ważności

0

Postawienie na bezbramkowy remis w meczach Liverpoolu z Chelsea to jest najłatwiejszy sposób na pieniądze. Dwa sezony temu te dwie drużyny zremisowały 0:0 w finałach obu pucharów Anglii, zadziwiające.
EDIT dobra niby Liverpool strzelił, ale przez 90 minut i tak nie było goli.

0

Robertson to jest rzeźnik jednak. Lubię chłopa, ale momentami wygląda jak zawodnik Realu

0

Ktoś ogląda regularnie Chelsea? Nastąpił progres po poprzednim sezonie, czy taki sam syf grają?

0

Właściwie to dlaczego Bayernu się tak nie lubi? Oczywiście pomijając ile razy nas pogromili.

10

Lewy zagrał super mecz, ale do zmiany!! Dziadyga potrzebuje odpoczynku, bo inaczej znowu wypadnie z formy.

0

Oczywiście musiał wejść faworyt Xaviego XD

2

Fermin niezły jest, mógłby grać częściej.

1

Raphinha coś ty odje... Lewandowski piękne podanie, w ogóle dobry mecz dzisiaj w jego wykonaniu

4

Gdzie się podział ten Dżao Felix z początku sezonu

0

Zero wieści o zwolnieniu natychmiastowym Xaviego z rana i od razu humor zepsuty. Po tym, co zobaczyłem wczoraj miałem złudną nadzieję, że Laporta oprzytomnieje, no ale cóż, przecież lepiej zawalić także Ligę Mistrzów.

4

@Kuba_1 żadna przesada. Chyba nikt nie kwestionuje jego zasług na boisku, ale jednak lepiej, żeby tacy ludzie nie byli kojarzeni z tym klubem.

0

Przynajmniej mógłby sobie Fermin pograć w Lidze Mistrzów... Skoro już robić zmiany w 85 minucie, to czemu nie?

1

Xavi - wybitny piłkarz i legenda klubu, trener mierny i jeden z najgorszych jakich mieliśmy w XXI wieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?