Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 City rok temu im nastrzelali za wszystkie czasy
0
Realowi niestety nie da się strzelić w Lidze Mistrzów. Niezależnie od tego, czy grają dno jak dzisiaj.
0
@Pedri16Future ogólnie większość tych mądrzejszych kibiców Realu ma go dość. Mi samemu nasz Gavi czasami gra na nerwach, choć jego wyskoki nie mają startu do Viniego.
1
Jak kibice Realu mogą w ogóle patrzeć na twarz tego leszcza?
3
Openda jest po prostu fatalny, FATALNY dzisiaj. Niech Rose go zdejmie, bo przecież z tego nic nie będzie.
0
@Patry10 30 lat to schyłek kariery?
0
Minęło 15 minut, ale już widać, kto przejdzie dalej. Bramka Realu jest zaczarowana jak zwykle.
0
Matko boska co to mają być za strzały?
1
18 sekunda, Vini już prowokuje
0
Ciekawe, czy United jeszcze kiedykolwiek będzie na poziomie City. Ciężko to przyznać, ale podobnie Barcelonie odjeżdża Real.
0
City potrafi cierpieć prawie tak dobrze jak Real, ostatecznie dzisiaj wygrają.
0
Co ten Rashford? W erze VAR-u próbuje naciągnąć sędziego na takie symulki... Żenada
7
Gestykulacje Guardioli są bezcenne. Brakuje nam takiego szaleńca na ławce trenerskiej
0
Wydaje mi się, że City to wygra, ale skandalicznie marnują okazje dzisiaj. Haaland przed chwilą to w ogóle już totalna kompromitacja.
8
Rashford to musi być jakiś daleki krewny Raphinhi. Najpierw strzela bramkę roku, a potem zaczyna grać jak B-klasowiec.
1
Dybala w Barcelonie to swego czasu było marzenie. Nawet dzisiaj by się przydał, trzykrotnie lepszy piłkarz od Ferrana i Raphinhi razem wziętych.
0
Ech Real to jednak zawsze znajdzie sposób... Pakt z diabłem nadal nie stracił ważności
0
Postawienie na bezbramkowy remis w meczach Liverpoolu z Chelsea to jest najłatwiejszy sposób na pieniądze. Dwa sezony temu te dwie drużyny zremisowały 0:0 w finałach obu pucharów Anglii, zadziwiające.
EDIT dobra niby Liverpool strzelił, ale przez 90 minut i tak nie było goli.
0
Robertson to jest rzeźnik jednak. Lubię chłopa, ale momentami wygląda jak zawodnik Realu
0
Ktoś ogląda regularnie Chelsea? Nastąpił progres po poprzednim sezonie, czy taki sam syf grają?
0
Właściwie to dlaczego Bayernu się tak nie lubi? Oczywiście pomijając ile razy nas pogromili.
10
Lewy zagrał super mecz, ale do zmiany!! Dziadyga potrzebuje odpoczynku, bo inaczej znowu wypadnie z formy.
0
Oczywiście musiał wejść faworyt Xaviego XD
2
Fermin niezły jest, mógłby grać częściej.
1
Raphinha coś ty odje... Lewandowski piękne podanie, w ogóle dobry mecz dzisiaj w jego wykonaniu
4
Gdzie się podział ten Dżao Felix z początku sezonu
0
Zero wieści o zwolnieniu natychmiastowym Xaviego z rana i od razu humor zepsuty. Po tym, co zobaczyłem wczoraj miałem złudną nadzieję, że Laporta oprzytomnieje, no ale cóż, przecież lepiej zawalić także Ligę Mistrzów.
4
@Kuba_1 żadna przesada. Chyba nikt nie kwestionuje jego zasług na boisku, ale jednak lepiej, żeby tacy ludzie nie byli kojarzeni z tym klubem.
0
Przynajmniej mógłby sobie Fermin pograć w Lidze Mistrzów... Skoro już robić zmiany w 85 minucie, to czemu nie?
1
Xavi - wybitny piłkarz i legenda klubu, trener mierny i jeden z najgorszych jakich mieliśmy w XXI wieku.