Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam serdecznie dość Xaviego i tych jego pseudofilozofii !!
2
@TR3YWAY szkoda, że nie został
4
Przed kontuzją już złapał formę na parę meczy, dlatego wciąż wierzę w jego powrót.
4
Ale nas Porto zleje
0
Nie oglądam meczu, ktoś przynajmniej gra dobrze z naszej drużyny? Albo inaczej, kto gra najmniej źle?
3
I takie mecze potwierdzają to, czego obawiałem się od 2 lat.. Xavi po prostu nie jest trenerem na ten klub, nie mamy mentalu
1
Po tylu latach dalej się nie nauczyli, że Realowi wystarczy jeden gol..
0
Wszystko fajnie, ale jak Real wciśnie gola to mecz mamy przegrany.
0
Balde to jest poziom Ekstraklasy jednak
0
Komuś też wyświetla się "połączenie zresetowane" na strims top zamiast streama?
0
Co jak co, ale te główki Moraty to są fenomenalne jednak
0
@Kuba_1 przecież spokojnie mógłby ją wygrać za tryplet i indywidualne statystyki, które były niesamowite
2
Jak zwykle Polsat Sport Premium i dno komentatorskie
1
@Seledynowy przecież wygraliśmy. Rzeczywiście tragedia
0
Oczywiście że Bellingham strzelił dzisiaj XD
0
No to City z czwartym tytułem z rzędu. Brighton ostatnio wybitnie rozczarowuje.
0
"Jakie to było sprytne, jakie to było mądre" fatalne zagranie Grosickiego, które jakimś cudem drewniak z Mołdawii przepuścił pod nogami...
1
Fajnie, że Pulisic się odbudował w Milanie, bo zapowiadał się na kota w Borussii. W Chelsea po wygraniu Ligi Mistrzów była już równia pochyła.
0
@Emhyr wtedy to on by się wysypał.
4
Ależ by pękła wiadoma część ciała ludzi tutaj po wygranej Realu w takim stylu jak Tottenham dziś z Liverpoolem:)
2
Mecz może i wygrali, ale jaką kompromitacją to okupili, to brak słów. A przekręty sędziego powinna zbadać specjalnie powołana komisja.
0
@Encore tzw. podklub
1
@Pawlak1992 serial o Dahmerze oglądnięty?
1
@Rust_Cohle to, że białe koszulki ulubionego klubu powodują klapki na oczach jego kibiców, to nie od dziś wiadomo... Ale żeby na tej stronie też to się przejawiało, to już zadziwiające.
1
@HighestInTheRoom chłopaku nie wiesz jak wygląda dorosłe życie to nie udzielaj się na stronie dla dorosłych ludzi.
1
@HighestInTheRoom a kto ich kupił? XD
Chłopie to nie jest FIFA, tylko prawdziwe życie korupcja jest na porządku dziennym i nie tylko w La Lidze.
0
A weźcie mi ten Tottenham z oczu. Ogladnąłby człowiek w końcu jakąś sprawiedliwość w tej dyscyplinie.
0
Skąd ta żółta dla Joty ja pier... Jak dla mnie skandal sędziowski, nie wiem czy na korzyść Tottenhamu konkretnie, czy może City, ale ktoś powinien się tym zająć.
0
68 minuta a wielki Tottenham dalej nie potrafi strzelić 10 graczom Liverpoolu, nawet z pomocą sędziego. Ale co tu niektórzy pompowali balonik to ich.
1
Tottenham, Real.. Sędziowie wyjątkowo lubią kluby w białych koszulkach. Sami wyciągnijcie wnioski! Wyłączcie TV, włączcie myslenie.