1

Mam serdecznie dość Xaviego i tych jego pseudofilozofii !!

2

@TR3YWAY szkoda, że nie został

4

Przed kontuzją już złapał formę na parę meczy, dlatego wciąż wierzę w jego powrót.

4

Ale nas Porto zleje

0

Nie oglądam meczu, ktoś przynajmniej gra dobrze z naszej drużyny? Albo inaczej, kto gra najmniej źle?

3

I takie mecze potwierdzają to, czego obawiałem się od 2 lat.. Xavi po prostu nie jest trenerem na ten klub, nie mamy mentalu

1

Po tylu latach dalej się nie nauczyli, że Realowi wystarczy jeden gol..

0

Wszystko fajnie, ale jak Real wciśnie gola to mecz mamy przegrany.

0

Balde to jest poziom Ekstraklasy jednak

0

Komuś też wyświetla się "połączenie zresetowane" na strims top zamiast streama?

0

Co jak co, ale te główki Moraty to są fenomenalne jednak

0

@Kuba_1 przecież spokojnie mógłby ją wygrać za tryplet i indywidualne statystyki, które były niesamowite

2

Jak zwykle Polsat Sport Premium i dno komentatorskie

1

@Seledynowy przecież wygraliśmy. Rzeczywiście tragedia

0

Oczywiście że Bellingham strzelił dzisiaj XD

0

No to City z czwartym tytułem z rzędu. Brighton ostatnio wybitnie rozczarowuje.

0

"Jakie to było sprytne, jakie to było mądre" fatalne zagranie Grosickiego, które jakimś cudem drewniak z Mołdawii przepuścił pod nogami...

1

Fajnie, że Pulisic się odbudował w Milanie, bo zapowiadał się na kota w Borussii. W Chelsea po wygraniu Ligi Mistrzów była już równia pochyła.

0

@Emhyr wtedy to on by się wysypał.

4

Ależ by pękła wiadoma część ciała ludzi tutaj po wygranej Realu w takim stylu jak Tottenham dziś z Liverpoolem:)

2

Mecz może i wygrali, ale jaką kompromitacją to okupili, to brak słów. A przekręty sędziego powinna zbadać specjalnie powołana komisja.

0

@Encore tzw. podklub

1

@Pawlak1992 serial o Dahmerze oglądnięty?

1

@Rust_Cohle to, że białe koszulki ulubionego klubu powodują klapki na oczach jego kibiców, to nie od dziś wiadomo... Ale żeby na tej stronie też to się przejawiało, to już zadziwiające.

1

@HighestInTheRoom chłopaku nie wiesz jak wygląda dorosłe życie to nie udzielaj się na stronie dla dorosłych ludzi.

1

@HighestInTheRoom a kto ich kupił? XD
Chłopie to nie jest FIFA, tylko prawdziwe życie korupcja jest na porządku dziennym i nie tylko w La Lidze.

0

A weźcie mi ten Tottenham z oczu. Ogladnąłby człowiek w końcu jakąś sprawiedliwość w tej dyscyplinie.

0

Skąd ta żółta dla Joty ja pier... Jak dla mnie skandal sędziowski, nie wiem czy na korzyść Tottenhamu konkretnie, czy może City, ale ktoś powinien się tym zająć.

0

68 minuta a wielki Tottenham dalej nie potrafi strzelić 10 graczom Liverpoolu, nawet z pomocą sędziego. Ale co tu niektórzy pompowali balonik to ich.

1

Tottenham, Real.. Sędziowie wyjątkowo lubią kluby w białych koszulkach. Sami wyciągnijcie wnioski! Wyłączcie TV, włączcie myslenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?