3

Straszliwie słaba jest piłka w tym sezonie. Tylko City trzyma poziom. FC BARCELONA - MANCHESTER UNITED to był dopiero finał.

0

@GeneralXavi akurat trochę ich oglądałem, bardziej tu chodzi o brak konkurencji w tym sezonie.

0

City chyba zostanie najsłabszym zdobywcą trypletu w XXI wieku, jeśli wynik się utrzyma. Oczywiście, nikt nie będzie o tym pamiętał, ale trafił się taki sezon, że tylko oni byli w formie.

1

Nawet jak ktoś nie lubi City, chyba każdemu, nawet najtwardszym mężczyznom łezka poleciała przy drugim zejściu de Bruyne z finału LM. Po ludzku szkoda gościa.

1

Zapowiada się kolejny najgorszy finał. W ostatnich 4 latach najlepszy był finał Bayern - PSG, a to wiele mówi.

2

"Część autystyczna" ?? XD Laskowski szef

0

Ludzie naprawdę boją się, że Inter wygra? Nie oszukujmy się. City ich dzisiaj zdemoluje. Będziemy dzisiaj oglądali absolutny pogrom i ich przypieczętowanie potrójnej korony

2

Przynajmniej mógłby wybrać jakiś klub z Europy, pograć jeszcze chwilę na poważnym poziomie. Pooglądałbym Messiego w takim Liverpoolu albo Milanie.

1

Messi zdrajcą Barcelony? Nowe, nie znałem

1

Wbrew pozorom United zagrał niezłą drugą połowę, pomimo pokracznego budowania akcji. Być może City grało na 50%, ale można było spodziewać się po nich więcej.

8

Co jak co ale finał Pucharu Anglii nie zawiódł wybornie się to ogląda

2

Jak sądzicie, Guardiola stworzył w City najlepszy zespół w historii?

0

Ortega na bramce? Mógłby Pep dać Edersona na sam finał. On chyba naprawdę nie chce wygrać trypletu.

7

@QUNJ to fan Viniciusa, ale nie wiecie tego ode mnie

7

Nie wiem czy ktoś pytał, ale jak nazywała się ta piosenka co pani śpiewała? Ładna taka

5

Jeśli Roma wygra Ligę Europy to w następnej Lidze Mistrzów będzie 5 klubów z Włoch?

11

Czego można było się spodziewać po zespole, który przegrał z Chelsea..

0

Bundesliga to porażka nie liga

11

Nawet pomijając jej niesprawiedliwość i absurd, decyzja o anulowaniu tej kartki dla Viniciusa jest tak fatalna, bo będzie szkodliwa dla samego zawodnika. Teraz kibice absolutnie nie dadzą mu spokoju.

0

Nie tak grają mistrzowie kraju. Niech ta liga się skończy, bo nawet będąc zwycięzcami kompromitujemy się przed całą Europą.

1

Borussia pełne portki jak zwykle. Uwierzę w ich mistrzostwo dopiero po zakończeniu następnego meczu

2

@Roobo trener jednego sezonu, czyli tego w Borussii, w PSG gdzie doszedł do finału LM z tą ich mentalnością, czy wygranej Ligi Mistrzów z Chelsea?

35

Jeszcze nawet nie ma dnia meczu Borussii, a już jestem wkurzony, że sfrajerzyli z Augsburgiem

6

A co tu tak mało kibiców Realu? Akurat bym sobie tu poczytał ich jakże mądre wypowiedzi

0

Ahh i ten płacz AmigoBlancosa na La Rambli coś pięknego City zaprezentowało się dokładnie tak jak powinno dzisiaj

0

Sporo było "tych" sezonów City, ale teraz już chyba nikt nie powie, że to nie jest TEN ostateczny sezon. Real jest dzisiaj po prostu przykry.

1

No to Milan może się koncentrować na wejściu do top 4 w lidze. NIE dla Lazio w Lidze Mistrzów

0

Nie teoretyzujcie, co by było gdyby Barcelona grała dzisiaj zamiast Interu, bo tak naprawdę na ich miejscu nie przeszlibyśmy Benfiki.

9

Ter Stegen, Lewandowski i De Jong to trzej królowie tego sezonu. Z paroma wzmocnieniami możemy walczyć w następnym sezonie o przywrócenie sobie pozycji w Europie, bo jeszcze za wcześnie, by mówić o Lidze Mistrzów.

0

Rywalizacja między Haalandem a Mbappe w przyszłości się zapowiada niesamowicie. To będą Ronaldo i Messi nowego pokolenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?