Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Straszliwie słaba jest piłka w tym sezonie. Tylko City trzyma poziom. FC BARCELONA - MANCHESTER UNITED to był dopiero finał.
0
@GeneralXavi akurat trochę ich oglądałem, bardziej tu chodzi o brak konkurencji w tym sezonie.
0
City chyba zostanie najsłabszym zdobywcą trypletu w XXI wieku, jeśli wynik się utrzyma. Oczywiście, nikt nie będzie o tym pamiętał, ale trafił się taki sezon, że tylko oni byli w formie.
1
Nawet jak ktoś nie lubi City, chyba każdemu, nawet najtwardszym mężczyznom łezka poleciała przy drugim zejściu de Bruyne z finału LM. Po ludzku szkoda gościa.
1
Zapowiada się kolejny najgorszy finał. W ostatnich 4 latach najlepszy był finał Bayern - PSG, a to wiele mówi.
2
"Część autystyczna" ?? XD Laskowski szef
0
Ludzie naprawdę boją się, że Inter wygra? Nie oszukujmy się. City ich dzisiaj zdemoluje. Będziemy dzisiaj oglądali absolutny pogrom i ich przypieczętowanie potrójnej korony
2
Przynajmniej mógłby wybrać jakiś klub z Europy, pograć jeszcze chwilę na poważnym poziomie. Pooglądałbym Messiego w takim Liverpoolu albo Milanie.
1
Messi zdrajcą Barcelony? Nowe, nie znałem
1
Wbrew pozorom United zagrał niezłą drugą połowę, pomimo pokracznego budowania akcji. Być może City grało na 50%, ale można było spodziewać się po nich więcej.
8
Co jak co ale finał Pucharu Anglii nie zawiódł wybornie się to ogląda
2
Jak sądzicie, Guardiola stworzył w City najlepszy zespół w historii?
0
Ortega na bramce? Mógłby Pep dać Edersona na sam finał. On chyba naprawdę nie chce wygrać trypletu.
7
@QUNJ to fan Viniciusa, ale nie wiecie tego ode mnie
7
Nie wiem czy ktoś pytał, ale jak nazywała się ta piosenka co pani śpiewała? Ładna taka
5
Jeśli Roma wygra Ligę Europy to w następnej Lidze Mistrzów będzie 5 klubów z Włoch?
11
Czego można było się spodziewać po zespole, który przegrał z Chelsea..
0
Bundesliga to porażka nie liga
11
Nawet pomijając jej niesprawiedliwość i absurd, decyzja o anulowaniu tej kartki dla Viniciusa jest tak fatalna, bo będzie szkodliwa dla samego zawodnika. Teraz kibice absolutnie nie dadzą mu spokoju.
0
Nie tak grają mistrzowie kraju. Niech ta liga się skończy, bo nawet będąc zwycięzcami kompromitujemy się przed całą Europą.
1
Borussia pełne portki jak zwykle. Uwierzę w ich mistrzostwo dopiero po zakończeniu następnego meczu
2
@Roobo trener jednego sezonu, czyli tego w Borussii, w PSG gdzie doszedł do finału LM z tą ich mentalnością, czy wygranej Ligi Mistrzów z Chelsea?
35
Jeszcze nawet nie ma dnia meczu Borussii, a już jestem wkurzony, że sfrajerzyli z Augsburgiem
6
A co tu tak mało kibiców Realu? Akurat bym sobie tu poczytał ich jakże mądre wypowiedzi
0
Ahh i ten płacz AmigoBlancosa na La Rambli coś pięknego City zaprezentowało się dokładnie tak jak powinno dzisiaj
0
Sporo było "tych" sezonów City, ale teraz już chyba nikt nie powie, że to nie jest TEN ostateczny sezon. Real jest dzisiaj po prostu przykry.
1
No to Milan może się koncentrować na wejściu do top 4 w lidze. NIE dla Lazio w Lidze Mistrzów
0
Nie teoretyzujcie, co by było gdyby Barcelona grała dzisiaj zamiast Interu, bo tak naprawdę na ich miejscu nie przeszlibyśmy Benfiki.
9
Ter Stegen, Lewandowski i De Jong to trzej królowie tego sezonu. Z paroma wzmocnieniami możemy walczyć w następnym sezonie o przywrócenie sobie pozycji w Europie, bo jeszcze za wcześnie, by mówić o Lidze Mistrzów.
0
Rywalizacja między Haalandem a Mbappe w przyszłości się zapowiada niesamowicie. To będą Ronaldo i Messi nowego pokolenia.