Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten Kukuryku to jeden z najgorszych transferów Chelsea w ostatnim czasie, niemal tak zły jak Lukaku. Absolutnie fatalny obrońca, jakoś mnie nie dziwi, że to nasz wychowanek.
1
@Oskar00 w kwestii Viniciusa nie mogę być obiektywny, z jednej strony masz rację, z drugiej jego twarz raczej sprawia że wyłączam mecze.
0
Napoli wykruszyło się po Mundialu. Oby już nigdy więcej nie było tego typu turniejów w połowie sezonu
3
@MesQueUnClub96 patrząc na historię? Pokonali ich raz 4:1 dekadę temu, a potem przez wiele lat z nimi przegrywali. Chelsea za to ich wywalili z LM całkiem niedawno.
1
Janusz Tracz na trybunach San Siro
1
Mental z poprzedniego sezonu im pozostał, szykuje się obrona trofeum. Nie sądzę, aby nawet City ich miało powstrzymać
1
Uwielbiam rasizm na tej stronie, gdy tylko gra Vinicius
0
Dziś będzie niebieski wieczór. Zarówno we Włoszech jak i Hiszpanii
1
@Deviler akurat się zgodzę, że nie było źle do drugiej bramki. Ale w ostatnich zdaniach go już odkleiło.
3
Bayern zasłużenie przegrał, ale nie rozumiem śmiechów z Tuchela. Gość przyszedł niedawno i trenuje ich od 3 meczów, a po Nagelsmannie został jeden wielki bajzel, który ciężko ogarnąć w tydzień. Biorąc to pod uwagę i tak wyrazy uznania, że Bayern był dzisiaj konkurencyjny do momentu drugiej bramki.
1
Szkoda, bo mecz był na remis do tej pory. Nie wiem, dlaczego obrońcy i bramkarze nadal kiwają się z napastnikami na własnej połowie
1
Niech ten Inter w końcu odpadnie, ta drużyna jest tak fatalna
20
Nie wiem czy ktoś już wspomniał, ale w Manchesterze ogromna wichura dzisiaj.
0
Haaland w sam środek, no piękny strzał, robota profesjonalisty. Porównujcie go dalej do Lewandowskiego.
0
@Katalończyk 99 przegraliśmy z nimi również 4:0.
2
Obie drużyny i tak będą trząść portkami na widok Realu w półfinale. Bo w Chelsea straciłem już wiarę po ostatnim meczu.
2
Oby Bayern dziś zwyciężył. Kompromitacja wielkiego Premier League zawsze cieszy
0
My tą ligę niestety jeszcze przegramy. Xavi już nikogo nie nabierze.
2
No niestety takimi meczami się przegrywa mistrzostwo. Może za 20 lat
4
Widziałem wiele kompromitacji naszego klubu, ale oprócz rewanżu z Liverpoolem chyba żaden mecz mnie tak nie zabolał jak ten wczorajszy. Teraz rozumiem, jak czuli się kibice United po porażce 7:0 na Anfield.
10
Wszystko jest dobrze, pamiętajcie, trzeba po prostu wymienić chip
7
Nasze 5:0 wspominamy już 13 lat. Tylko was uświadamiam co będzie się działo, jeśli dopuścimy do straty następnej bramki
2
Już człowiek myślał, że zaczęliśmy znowu dobrze grać Klasyki. Z normalnym sędzią i bez kontuzji może jakoś by to wyglądało dzisiaj
0
Xavi out. Moja cierpliwość ma swoje granice i w tym meczu zostały one przekroczone
4
No niestety przegraliśmy przez dwóch piłkarzy. Z Christensenem byłoby inaczej.
12
Przemilczymy to, jak Vinicius wyjaśnił Araujo? Bo zrobił go jak dziecko.
1
Laskowski stronniczy komentarz na naszą korzyść, klasa, szanuję w opór
7
Coś czuje, że Raphinha dzisiaj zamknie mordy, bo już często tak bywało. Rafa wierzę w ciebie
2
Dzisiejszy mecz Chelsea z Liverpoolem miał identyczny przebieg do ich ostatniego ligowego meczu ze stycznia - 0:0 i nieuznany gol Havertza przez VAR
1
Już dawno nie miałem poczucia, że Borussia jest w stanie zagrozić w Bundeslidze albo w Europie. Po erze Kloppa dawali jeszcze radę za Tuchela, ale poza tym zawsze powtarzają ten sam cykl - na początku sezonu zawsze się dobrze zapowiadają, zaczyna się gadanie, że to "ten sezon", po czym natychmiast po awansowaniu do fazy pucharowej odpadają z jakimś Tottenhamem czy innym Chelsea, a w lidze dostają srogie baty od Bayernu i koło się zatacza.