3

Można narzekać na naszą dzisiejszą postawę, ale należy docenić występ De Jonga - pod nieobecność Gaviego i Pedriego to on dzisiaj ciągnął na barkach całą środkową linię

8

W tym roku odpadamy bez kompromitacji, zmierzyliśmy się z obecnie jedną z najlepszych drużyn w Europie i jako tako nawiązaliśmy walkę

0

Na drugą połowę potrzebny Ferran boży jak chleb.

1

City wyglądają jak ofermy dzisiaj. Jeśli trafią na Real to nie czeka ich nic dobrego

0

Ederson fatalny błąd

0

To City to takie nie za dobre

1

Ciężko mi to mówić, bo go nienawidzę jak żadnego piłkarza, ale Vinicius jest kapitalny dzisiaj. Do teraz nie mogę się przyzwyczaić, że ten sam człowiek był taką łamagą 2 lata temu.

1

Jakim cudem Kabanos dalej gra w Realu? Myślałem, że po tylu latach wylądował w jakimś Elche albo innym Levante

1

Może i dobrze się stało, bo to aż zdumiewające, że Liverpool gra na tym etapie zamiast o wiele lepszych drużyn - nas, United czy Arsenalu. Akcja bramkowa Realu klasowa i to trzeba przyznać, nie prezentowali futbolu na początku meczu, ale jak już się podłączą to potrafią grać niesamowicie.

2

Tu się szykuje obrona trofeum. Nie mówię tego w kontekście tego meczu, bo nawet po tej akcji widać, że Liverpool jest fatalny, ale Real pokona każdego, niezależnie od formy swojej i przeciwnika. Możemy wygrać tegoroczne mistrzostwo, ale dalej będziemy pod pewnymi względami klasę niżej od nich

36

Chyba tylko my w Europie wiemy, jak grać z Realem, a paradoksalnie w przeciwieństwie do nich jesteśmy pośmiewiskiem w Lidze Mistrzów

17

To zabawne, nawet przy stanie 2:0 wiedziałem, że mecz w jakiś sposób skończy się na korzyść Realu.

0

Ferran na United i lądujemy w 1/8. Xavi nie zmarnuj tej okazji

1

@Roobo rasa, jak i płeć są kwestią subiektywną.

0

Mbappe aktualnie jest najlepszym piłkarzem na świecie, obok Messiego i Rashforda.

0

Ćwiąkała nie był kiedyś kibicem Barcy? Nawet mam chyba gdzieś w domu książkę o naszym klubie, napisaną właśnie przez niego.

3

Zastanawia mnie stosunek kibiców Realu do Viniciusa. Czy oni naprawdę mają pozytywne uczucia, gdy patrzą na tą jego twarz? Ja na przykład, chociaż kibicuję Barcelonie, to przyznam, że nieraz miałem ochotę uderzyć niektórych z naszych. Swego czasu strasznie mnie irytował Suarez za te swoje boiskowe zachowania, podobnie Alba, choć w mniejszym stopniu.

2

@RomanHoffer Cancelo, którego niedawno wyrzucili do Bayernu. Obecnie gra 3 obrońcami

0

Odkąd skończyły się Mistrzostwa to, co prezentuje Arsenal jest parodią futbolu

1

Arsenal znowu do Ligi Europy? Wszystko na to wskazuje

2

Temu klubowi trzeba trenera z faktycznym CV, a nie wziętego z łapanki "bo 20 lat temu grał u nas". Jeśli to się nie zmieni to będziemy kompromitowani w Europie przez kolejne dekady, aż skończymy jak Milan.

0

Modeste jest absolutnie fatalny, jak można było go wprowadzić za Hallera? Swoją drogą Borussia ma wybitną wręcz obronę, oglądałem tylko ich mecz z City w tym sezonie, ale wtedy też się świetnie bronili.

0

Jak w końcu z tą aferą z Manchesterem City? Można jeszcze liczyć na jakieś odjęte punkty?

0

@lionelmessigoat szanuję bait

0

@ChampionLW oni w tym momencie sami są przeciętniakami.

0

No niestety, Arsenal dał tylko człowiekowi złudną nadzieję, no ale jak to zwykle bywa liga angielska powędruje do City. W tej dekadzie chyba nikt im nie zagrozi w Anglii

3

@AmigoBlancos bo według tutejszych z karnego się nie liczy, no chyba, że strzela je Messi. Wtedy to GOAT

0

Zinchenko sobie chyba żarty stroi, że też Arteta go nie ściągnął z uwagi na jego przeszłość w City.

1

Guardiola już zaczyna świrować ze składem. To jest szansa dla Arsenalu

3

@Coutinho007 Hallera i Brandta to ty szanuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?