Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasz Alexis dzisiaj robi naszych obrońców jak przedszkolaków
0
Brazylijczycy w Realu Madryt to stan umysłu
1
Mbappe ma potencjał na bycie najlepszym piłkarzem w historii. Gdyby tylko w głowie nie miał pusto..
0
Szpakowski zniknął? Czemu jest cisza?
0
Gdzie się podział komentarz na TVP1?
1
@michal26 United jest lepszym klubem niż Juventus.
0
@draxidox mi tam to pasuje
0
To już nawet w Lizbonie im strzeliliśmy 2 gole...
0
Ile bym dał, żeby obejrzeć mecz obecnej Barcelony z Legią Warszawa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wierzyłem, że początkowe porażki Xaviego, jak ta z Eintrachtem to tylko wpadki wynikające z ciężkiej sytuacji i przebudowy klubu. Ten sezon to jednak weryfikacja jego kompetencji. Coraz częściej łapię się za głowę z niedowierzania, jak złym trenerem jest Xavi.
7
FC Barcelona skończyła się w roku 2017 po porażce 0:3 z Juventusem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Klub istniał 118 lat.
1
A mnie ciekawi co dzisiaj się podziało w meczu Club Brugge? Wcześniej podtarli się tą grupą i nagle przegrywają 4:0.
0
Szczerze boję się starcia z Bilbao. Valverde to nieodżałowany mistrz w swoim fachu i powinien trenować Barcelonę do dziś. Pracując w klubie zarządzanym przez Bartomeu miał niesamowite wprost wyniki. Jedna ligowa porażka w sezonie 17/18. Od 2015 jedyny trener, który zdołał przejść ćwierćfinał Ligi Mistrzów w Barcelonie. Miażdżył Real 5:1 i dwukrotnie 3:0 - jak przy tym wygląda Xavi? Trzęsie galotami przed Interem czy Eintrachtem, a z Realem polegliśmy 1:3.
0
@mekston grał wczoraj, nawet strzelił 2 gole.
6
Real gra dobrą piłkę? W takim razie może tym razem odpadną w 1/8 LM
1
@Emhyr żenujący komentarz. Usuń swoje konto na tej stronie.
0
@barcelonaLM to już nieistotne, zagraliśmy fatalny mecz i Real zasłużył na to zwycięstwo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Laporta na kolanach powinien teraz błagać Valverde o powrót. Straciłem już wszelkie nadzieje wobec Xaviego
0
Kiedy ostatnio Real wygrał z nami wyżej niż dwubramkową różnicą?
8
Już nigdy nie uwierzę w "odrodzenie" Barcelony po jakimś jednym głośnym transferze lub zmianie trenera. Nigdy
1
Kounde to parodysta niech on zejdzie z boiska
0
Kibicuję Barcelonie od 5 minut a już mnie ten Vinicius wkur..
2
Dostaniemy dzisiaj okrutną lekcję futbolu od Realu. Nie zapamiętamy tego El Classico dobrze.
4
Oprócz oczywistych chwastów od lat postuluje żeby wyrzucić jak najszybciej z klubu Dembele, którego kilka dobrych występów niestety mydli wszystkim oczy
1
A tak cwaniakowaliście po pierwszej połowie. To kara za wasze grzechy i arogancję
1
Dostaliśmy najgorszą możliwą grupę w tym sezonie, owszem gramy cieniutko, ale potrzebowaliśmy wyjścia z grupy, żeby oswoić drużynę z grą na takim poziomie. Tymczasem dostaliśmy mistrza Niemiec i Włoch, no ale to już klasyczne "szczęście" naszej drużyny
1
Brak słów najgorsza Barcelona od wielu lat. Nie sądziłem że da się przebić Koemana, ale udało się brawo "generale"
0
Następny przystanek Poznań