0

Nasz Alexis dzisiaj robi naszych obrońców jak przedszkolaków

0

Brazylijczycy w Realu Madryt to stan umysłu

1

Mbappe ma potencjał na bycie najlepszym piłkarzem w historii. Gdyby tylko w głowie nie miał pusto..

0

Szpakowski zniknął? Czemu jest cisza?

0

Gdzie się podział komentarz na TVP1?

1

@michal26 United jest lepszym klubem niż Juventus.

0

@draxidox mi tam to pasuje

0

To już nawet w Lizbonie im strzeliliśmy 2 gole...

0

Ile bym dał, żeby obejrzeć mecz obecnej Barcelony z Legią Warszawa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wierzyłem, że początkowe porażki Xaviego, jak ta z Eintrachtem to tylko wpadki wynikające z ciężkiej sytuacji i przebudowy klubu. Ten sezon to jednak weryfikacja jego kompetencji. Coraz częściej łapię się za głowę z niedowierzania, jak złym trenerem jest Xavi.

7

FC Barcelona skończyła się w roku 2017 po porażce 0:3 z Juventusem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Klub istniał 118 lat.

1

A mnie ciekawi co dzisiaj się podziało w meczu Club Brugge? Wcześniej podtarli się tą grupą i nagle przegrywają 4:0.

0

Szczerze boję się starcia z Bilbao. Valverde to nieodżałowany mistrz w swoim fachu i powinien trenować Barcelonę do dziś. Pracując w klubie zarządzanym przez Bartomeu miał niesamowite wprost wyniki. Jedna ligowa porażka w sezonie 17/18. Od 2015 jedyny trener, który zdołał przejść ćwierćfinał Ligi Mistrzów w Barcelonie. Miażdżył Real 5:1 i dwukrotnie 3:0 - jak przy tym wygląda Xavi? Trzęsie galotami przed Interem czy Eintrachtem, a z Realem polegliśmy 1:3.

0

@mekston grał wczoraj, nawet strzelił 2 gole.

6

Real gra dobrą piłkę? W takim razie może tym razem odpadną w 1/8 LM

1

@Emhyr żenujący komentarz. Usuń swoje konto na tej stronie.

0

@barcelonaLM to już nieistotne, zagraliśmy fatalny mecz i Real zasłużył na to zwycięstwo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Laporta na kolanach powinien teraz błagać Valverde o powrót. Straciłem już wszelkie nadzieje wobec Xaviego

0

Kiedy ostatnio Real wygrał z nami wyżej niż dwubramkową różnicą?

8

Już nigdy nie uwierzę w "odrodzenie" Barcelony po jakimś jednym głośnym transferze lub zmianie trenera. Nigdy

1

Kounde to parodysta niech on zejdzie z boiska

0

Kibicuję Barcelonie od 5 minut a już mnie ten Vinicius wkur..

2

Dostaniemy dzisiaj okrutną lekcję futbolu od Realu. Nie zapamiętamy tego El Classico dobrze.

4

Oprócz oczywistych chwastów od lat postuluje żeby wyrzucić jak najszybciej z klubu Dembele, którego kilka dobrych występów niestety mydli wszystkim oczy

1

A tak cwaniakowaliście po pierwszej połowie. To kara za wasze grzechy i arogancję

1

Dostaliśmy najgorszą możliwą grupę w tym sezonie, owszem gramy cieniutko, ale potrzebowaliśmy wyjścia z grupy, żeby oswoić drużynę z grą na takim poziomie. Tymczasem dostaliśmy mistrza Niemiec i Włoch, no ale to już klasyczne "szczęście" naszej drużyny

1

Brak słów najgorsza Barcelona od wielu lat. Nie sądziłem że da się przebić Koemana, ale udało się brawo "generale"

0

Następny przystanek Poznań

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?