Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bayern z taką grą zostanie rozjechany przez City. Haaland strzeli im 3 karne i 2 tap iny.
1
United Ten Haga się kończy. To 7:0 chyba zabiło ich całą motywację.
0
Ahh widzę te 8 punktów przewagi, kiedy już City przegra z West Hamem. Coś pięknego
0
@MesQueUnClub_87 e tam gadasz.
0
To, że na niektórych Haaland robi większe wrażenie niż Lewandowski w szczycie formy, to nie oznacza, że jest lepszym piłkarzem. Poziom futbolu się po prostu od paru lat znacząco obniżył, czego dowodem jest dzisiejsze uznanie dla Viniciusa.
2
@MesQueUnClub96 najlepszy w dostawaniu nogi
1
Potrzebujemy takiego skrzydłowego jak Pedro Goncalves. Fati z tą swoją 10 może zmykać do Elche czy innego Cadizu.
0
Ale bym zobaczył taki autobusik gromiący Real 1:0 w niedzielę.
3
@AFA90 z USA jeszcze zagrał. Potem już tylko United
1
Alexander-Arnold miał 2 świetne sezony, a od tamtej pory jest parodią piłkarza, trochę jak Dele Alli kiedyś. Za niedługo powędruje do Turcji.
2
Liverpoolowi by się przydał taki Zieliński.
2
@Bartek1817 bo wtedy byli w swojej najlepszej formie w tamtej dekadzie i trafili na frajerów.
0
TAA z gry przypomina od paru lat naszego amerykańskiego nieudacznika z prawej obrony. Sergiño? Czy to ty?
0
Liverpool wchodzi ze spuszczonymi głowami. Porzućcie wszelkie nadzieje, to będzie kolejny pogrom ze strony Realu.
2
@PatrykBarca sezon wcześniej odpadł z Chelsea, a ostatnio kto zagrał w finale?
1
Real i tak by ograł to dzisiejsze City.
1
W końcu można się poczuć jak kibic Realu
0
Dlaczego ten tłuk Nagelsmann wprowadza Cancelo dopiero na 5 minut przed końcem? Przecież on wciąż jest kapitalny
0
@GeneralXavi Goretzka.
0
@FCB24 nie kompromitowali się? Są zaraz na drugim miejscu po nas pod względem frajerstwa (patrz dwumecz z nami, United, Realem)
0
@FCB24 Alexisa to ty szanuj. Swego czasu był kotem
0
Patrząc na komentarze jestem chyba jedną z niewielu osób, które akurat lubią te dwa kluby i żałują, że jedna z nich odpadnie na tak wczesnym etapie.
2
Już nawet pomijając fakt, że absolutnie nie da się go lubić, to nie zgodzicie się, że Vinicius jest niesamowicie przecenianym piłkarzem? Rodrygo ma według mnie o wiele większy talent, ale z jakiegoś powodu jest nadal rezerwowym w Realu.
1
Nie oglądam meczu, więc ten wynik to dla mnie lynchowski wręcz surrealizm, ktoś wyjaśni jakim cudem Liverpool w fatalnej formie tak demoluje jedną z najlepszych drużyn sezonu?
1
De Jong jest kapitalny, niestety oprócz niego i obrońców sprawa nie wygląda dobrze
8
Xavi "Cholo" Hernandez
0
Zaczynamy Alonso show
0
@Pawel13sz Real pod tym względem był przecież nawet gorszy.
0
Myślicie, że Tuchel dałby radę to poskładać? Z Chelsea dość szybko widać było efekty.
0
Mogliśmy mieć 10 punktów przewagi nad Realem.. Teraz wszystko stracone