0

Bayern z taką grą zostanie rozjechany przez City. Haaland strzeli im 3 karne i 2 tap iny.

1

United Ten Haga się kończy. To 7:0 chyba zabiło ich całą motywację.

0

Ahh widzę te 8 punktów przewagi, kiedy już City przegra z West Hamem. Coś pięknego

0

@MesQueUnClub_87 e tam gadasz.

0

To, że na niektórych Haaland robi większe wrażenie niż Lewandowski w szczycie formy, to nie oznacza, że jest lepszym piłkarzem. Poziom futbolu się po prostu od paru lat znacząco obniżył, czego dowodem jest dzisiejsze uznanie dla Viniciusa.

2

@MesQueUnClub96 najlepszy w dostawaniu nogi

1

Potrzebujemy takiego skrzydłowego jak Pedro Goncalves. Fati z tą swoją 10 może zmykać do Elche czy innego Cadizu.

0

Ale bym zobaczył taki autobusik gromiący Real 1:0 w niedzielę.

3

@AFA90 z USA jeszcze zagrał. Potem już tylko United

1

Alexander-Arnold miał 2 świetne sezony, a od tamtej pory jest parodią piłkarza, trochę jak Dele Alli kiedyś. Za niedługo powędruje do Turcji.

2

Liverpoolowi by się przydał taki Zieliński.

2

@Bartek1817 bo wtedy byli w swojej najlepszej formie w tamtej dekadzie i trafili na frajerów.

0

TAA z gry przypomina od paru lat naszego amerykańskiego nieudacznika z prawej obrony. Sergiño? Czy to ty?

0

Liverpool wchodzi ze spuszczonymi głowami. Porzućcie wszelkie nadzieje, to będzie kolejny pogrom ze strony Realu.

2

@PatrykBarca sezon wcześniej odpadł z Chelsea, a ostatnio kto zagrał w finale?

1

Real i tak by ograł to dzisiejsze City.

1

W końcu można się poczuć jak kibic Realu

0

Dlaczego ten tłuk Nagelsmann wprowadza Cancelo dopiero na 5 minut przed końcem? Przecież on wciąż jest kapitalny

0

@GeneralXavi Goretzka.

0

@FCB24 nie kompromitowali się? Są zaraz na drugim miejscu po nas pod względem frajerstwa (patrz dwumecz z nami, United, Realem)

0

@FCB24 Alexisa to ty szanuj. Swego czasu był kotem

0

Patrząc na komentarze jestem chyba jedną z niewielu osób, które akurat lubią te dwa kluby i żałują, że jedna z nich odpadnie na tak wczesnym etapie.

2

Już nawet pomijając fakt, że absolutnie nie da się go lubić, to nie zgodzicie się, że Vinicius jest niesamowicie przecenianym piłkarzem? Rodrygo ma według mnie o wiele większy talent, ale z jakiegoś powodu jest nadal rezerwowym w Realu.

1

Nie oglądam meczu, więc ten wynik to dla mnie lynchowski wręcz surrealizm, ktoś wyjaśni jakim cudem Liverpool w fatalnej formie tak demoluje jedną z najlepszych drużyn sezonu?

1

De Jong jest kapitalny, niestety oprócz niego i obrońców sprawa nie wygląda dobrze

8

Xavi "Cholo" Hernandez

0

Zaczynamy Alonso show

0

@Pawel13sz Real pod tym względem był przecież nawet gorszy.

0

Myślicie, że Tuchel dałby radę to poskładać? Z Chelsea dość szybko widać było efekty.

0

Mogliśmy mieć 10 punktów przewagi nad Realem.. Teraz wszystko stracone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?