Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos nie łudź się
1
Powiem szczerze, że jestem dziś pod wrażeniem walki Realu o każdą piłkę. Zdecydowanie to oni zasłużyli dzisiaj na wygraną, bo City wygląda tragicznie. Zwłaszcza w drugiej połowie.
1
Real po raz kolejny wywiera niesłychaną presję na rywalu. Ta drużyna i ich zaangażowanie w ważnych momentach jest niewiarygodne. W Hiszpanii mogą być fatalni, ale w Lidze Mistrzów pokonanie ich to przysłowiowe ucho od śledzia i widzimy to już kolejny rok z rzędu.
6
Jeszcze niedawno byłem pewny awansu City, ale w tym momencie jestem niemal przekonany, że Real wygra. To jest Liga Mistrzów, w której zawsze pokazują mental. Obawiam się, że dzisiaj City czeka bolesna lekcja futbolu.
1
Brighton ma jedno zadanie, którym jest wyrzucenie Totków z europejskich pucharów. Mają jeszcze 2 zaległe mecze, no tego się nie da zaprzepaścić
1
Mam jakieś nieodparte wrażenie, że dwumecz City z Realem będzie wyglądał tak jak nasz dwumecz z Chelsea w 2012 roku, lub chociażby finał Ligi Mistrzów sprzed roku, obym się mylił.
0
Vinicius już pajacuje i dyskutuje do sędziego, choć meczu nie oglądam.
1
@koksik2700 Fabregas to w ogóle był mocno niedoceniany zawodnik. Mógłby na spokojnie pograć u nas jeszcze parę lat zamiast iść do Chelsea, ale z drugiej strony nie byłoby Rakiticia w pomocy. A o potędze tamtego składu świadczy też fakt, że nie było miejsca dla Alexisa Sancheza, który w tamtej formie miażdżył każdego naszego obecnego napastnika.
2
Biedny Arsenal, może za 20 lat to w końcu będzie TEN sezon.
4
@mekston oby ta maszyna nie zaczęła nagle szwankować w dwumeczu z Realem. Mimo, że niespecjalnie lubię City to widok ich miażdżących Real byłby miły dla oczu
1
@macio_944 należy też wspomnieć, że City i Barcelona grają najbardziej ofensywny futbol w Europie.
0
Inter nowym faworytem do wygrania Ligi Mistrzów? Po długim okresie niezwykle słabej gry zaczynam się przekonywać, że rozjadą Milan i mają duże szanse w finale.
1
@macio_944 może niech tryplety pozostaną dla cywilizowanych klubów.
0
@Herato PSG akurat dość szybko stało się jednym z europejskich gigantów, a Newcastle było w miarę solidne już przed nową władzą.
2
Liverpool może i jest słabiutki w tym sezonie, ale zdecydowanie wolę ich oglądać w Europie niż Tottenham. Od paru lat ten zespół jest antyreklamą Premier League.
0
United od równo 10 lat nie jest w stanie dorównać sąsiadom. Mam nadzieję, że w erze Ten Haga coś się zmieni pod tym względem, ale raczej się na to nie zanosi.
0
Niestety Arsenal jest gówniany. Przegrali sobie ligę trzema remisami ze średniakami z rzędu, zupełnie jak Liverpool 10 lat temu.
0
Mimo wszystko na pewno Arsenal po tym sezonie znacznie podwyższy standardy i stanie się znowu poważnym klubem, co bardzo cieszy. Może zrobią kolejne transfery, równie dobre jak w tym sezonie i ostatecznie zdobędą mistrzostwo.
1
Najlepsza liga świata z tym samym zwycięzcą od 3 lat? Nowe, nie znałem
0
Rok temu Arsenal też w komiczny sposób zaprzepaścił awans do Ligi Mistrzów. Oni chyba lubią być frajerami bardziej od nas.
0
Bayern dzisiaj dobrze wygląda mimo wyniku. O wiele lepiej to wygląda za Tuchela. Jeśli sprowadzą jakiegoś faktycznego napastnika, to w następnym sezonie mogą zajść dalej.
1
Coman i Bernardo Silva do Barcelony i można lecieć po Ligę Mistrzów
7
A pamiętam jeszcze czasy, gdy półfinał Milan - Inter nikogo by nie zdziwił. To było tak dawno, że Barcelona była wtedy jeszcze poważnym klubem
16
W El Classico czegoś takiego nie zaliczyli. Ten przepis to mit i wszystko zależy od sędziego
1
@Bartula a co on takiego zrobił? to przecież nie jego wina, że Chelsea za niego srogo przepłaciło.
1
Na waszym miejscu bym się nie przejmował zbytnio awansem Realu dzisiaj, bo to oznacza, że spotkają się z City w półfinale, które ich skompromituje. Przydałby się jakiś pogrom Realu w Lidze Mistrzów, bo nie było takiego od czasu meczu z Ajaxem
0
Chelsea i tak się prezentuje powyżej oczekiwań. Liverpool zaprezentował totalną amatorszczyznę w 1/8, tutaj nie ma aż takiej tragedii. Gdyby mieli na boisku faktycznego napastnika, jak Wernera rok temu mogliby wcześniej mieć remis w dwumeczu, bo Real jest dzisiaj cienki.
1
Napoli od pierwszej minuty walczy jakby zostało 10 minut do końca
4
Real jeszcze nas dogoni. To jest w naszych genach. Gramy najgorszy futbol jaki widziałem od bardzo dawna
0
Jakiemu klubowi, oprócz oczywiście Barcelony najbardziej życzycie powrotu do europejskiej czołówki? Ja osobiście chciałbym, żeby Borussia pozbyła się kiedyś tego genu frajerstwa i zdetronizowała Bayern w Niemczech, może nawet powalczyła w Lidze Mistrzów.