Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po co dali Romeu kontrakt na 3 lata? Znowu będą cyrki z odejściem
4
Ja w przeciwieństwie do większości tutaj jestem za sprowadzeniem Felixa. Kto oglądał Chelsea w poprzednim sezonie widział, że w bardziej ofensywnym klubie niż Atletico się odpala. A biorąc pod uwagę, że obok Manchesteru City jesteśmy najbardziej ofensywną drużyną w Europie, może być petarda.
0
OFICJALNIE: Ugarte ze Sportingu Lizbona przechodzi do PSG za 60 milionów euro.
2
Swego czasu Umtiti w ciągu sezonu albo dwóch z topowego obrońcy stał się absolutnie koszmarny. Można zwalać to na kontuzje, ale prawda jest taka, że nigdy nie był on specjalnie inteligentny, co pokazują te akcje z szamanami, dlatego sam poniekąd przyczynił się do takiego stanu rzeczy. Jeden z największych upadków wśród stoperów jakich widziałem.
1
Ale żenujące są te transfery do Arabii. Teraz to nawet PSG nie wydaje się takim ohydnym kierunkiem.
4
@Domin7777 pod względem gry zdecydowanie. Naprawdę zły piłkarz, aż dziw, że gra w Premier League
7
Polska w ofensywie dzisiaj mi przypomina Manchester City.
5
Ale co okuliści zarobią po tym meczu to ich.
3
i cyk Miluś z golem. Wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną
1
Gündogan to lepszy transfer niż Bellingham? Zgadzacie się?
1
Jakoś lepszy posmak by został, gdyby to Laporte strzelił zwycięskiego.
3
Z reguły nie oglądam meczów Chorwacji, bo już przed nimi wiadomo, że będzie nuda i dogrywka albo karne. Dobrze, że i dzisiaj mnie nie skusiło.
2
Skóraś do Barcelony, co myślicie? Gorzej niż Fati nie będzie na pewno.
0
Póki co Polska raczej gra ze standardowym planem, tak trochę do przodu, trochę do tyłu
2
Ale Hiszpanie to cienkie bolki. Szkoda, że gol niezaliczony.
4
Liga Narodów > Liga Mistrzów w tym sezonie
0
@Gaz rewanż z Realem w CDR pokazał jaki "nie jest niezastąpiony". W tym sezonie był najlepszym piłkarzem naszej drużyny i liderem pomocy.
6
@PolskiBarcelonista10 absolutnie nie
1
Toni Kroos: -"(...) Mieliśmy już kogoś, kto przyszedł za duże pieniądze i w zasadzie dał odpocząć swojej karierze. W grę wchodziły duże pieniądze i myślę, że każdy z perspektywy czasu powiedziałby, że to nie był dobry transfer. Ale bądźmy optymistami. Witamy w Madrycie"
Brakuje w naszej drużynie gościa który otwarcie hejtowałby transfer takiego Dembele.
8
Podbijanie sobie kliknięć artykułami dotyczącymi największego rywala? Wstyd i kompromitacja państwa z redakcji
1
@BorzyKrzys zapisał się w historii za rolę Złego, wiadomo, ale jak dla mnie jeszcze lepiej wypadł w poprzednim filmie Leone. W Za Kilka Dolarów Więcej był rewelacyjny.
7
@Rust_Cohle uprzejmie proszę o oznaczanie mnie przy porównaniach kadr. To mój nowy ulubiony serial komediowy.
0
@nexxo myślę że to jest prawdopodobieństwo 50/50 - albo wypali albo będzie kompletna lipa.
0
Jak według La Rambli poprawnie wymawiamy nazwisko naszego nowego piłkarza? Gindogan, Gyndogan? Gandogan? Może Gendogan? Oczywiście zakładając, że nie mówimy po prostu Gundogan. Zapraszam do dyskusji
0
To co? Guardiola spełnił się w City po 7 latach, w końcu wraca do Barcelony i zastępuje wuefiste Xaviego! Fani Barcelony, nadchodzi złota era dla naszego klubu!!!!!
3
Straszliwie słaba jest piłka w tym sezonie. Tylko City trzyma poziom. FC BARCELONA - MANCHESTER UNITED to był dopiero finał.
0
@GeneralXavi akurat trochę ich oglądałem, bardziej tu chodzi o brak konkurencji w tym sezonie.
0
City chyba zostanie najsłabszym zdobywcą trypletu w XXI wieku, jeśli wynik się utrzyma. Oczywiście, nikt nie będzie o tym pamiętał, ale trafił się taki sezon, że tylko oni byli w formie.
1
Nawet jak ktoś nie lubi City, chyba każdemu, nawet najtwardszym mężczyznom łezka poleciała przy drugim zejściu de Bruyne z finału LM. Po ludzku szkoda gościa.
1
Zapowiada się kolejny najgorszy finał. W ostatnich 4 latach najlepszy był finał Bayern - PSG, a to wiele mówi.