2

Po co dali Romeu kontrakt na 3 lata? Znowu będą cyrki z odejściem

4

Ja w przeciwieństwie do większości tutaj jestem za sprowadzeniem Felixa. Kto oglądał Chelsea w poprzednim sezonie widział, że w bardziej ofensywnym klubie niż Atletico się odpala. A biorąc pod uwagę, że obok Manchesteru City jesteśmy najbardziej ofensywną drużyną w Europie, może być petarda.

0

OFICJALNIE: Ugarte ze Sportingu Lizbona przechodzi do PSG za 60 milionów euro.

2

Swego czasu Umtiti w ciągu sezonu albo dwóch z topowego obrońcy stał się absolutnie koszmarny. Można zwalać to na kontuzje, ale prawda jest taka, że nigdy nie był on specjalnie inteligentny, co pokazują te akcje z szamanami, dlatego sam poniekąd przyczynił się do takiego stanu rzeczy. Jeden z największych upadków wśród stoperów jakich widziałem.

1

Ale żenujące są te transfery do Arabii. Teraz to nawet PSG nie wydaje się takim ohydnym kierunkiem.

4

@Domin7777 pod względem gry zdecydowanie. Naprawdę zły piłkarz, aż dziw, że gra w Premier League

7

Polska w ofensywie dzisiaj mi przypomina Manchester City.

5

Ale co okuliści zarobią po tym meczu to ich.

3

i cyk Miluś z golem. Wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną

1

Gündogan to lepszy transfer niż Bellingham? Zgadzacie się?

1

Jakoś lepszy posmak by został, gdyby to Laporte strzelił zwycięskiego.

3

Z reguły nie oglądam meczów Chorwacji, bo już przed nimi wiadomo, że będzie nuda i dogrywka albo karne. Dobrze, że i dzisiaj mnie nie skusiło.

2

Skóraś do Barcelony, co myślicie? Gorzej niż Fati nie będzie na pewno.

0

Póki co Polska raczej gra ze standardowym planem, tak trochę do przodu, trochę do tyłu

2

Ale Hiszpanie to cienkie bolki. Szkoda, że gol niezaliczony.

4

Liga Narodów > Liga Mistrzów w tym sezonie

0

@Gaz rewanż z Realem w CDR pokazał jaki "nie jest niezastąpiony". W tym sezonie był najlepszym piłkarzem naszej drużyny i liderem pomocy.

6

@PolskiBarcelonista10 absolutnie nie

1

Toni Kroos: -"(...) Mieliśmy już kogoś, kto przyszedł za duże pieniądze i w zasadzie dał odpocząć swojej karierze. W grę wchodziły duże pieniądze i myślę, że każdy z perspektywy czasu powiedziałby, że to nie był dobry transfer. Ale bądźmy optymistami. Witamy w Madrycie"

Brakuje w naszej drużynie gościa który otwarcie hejtowałby transfer takiego Dembele.

8

Podbijanie sobie kliknięć artykułami dotyczącymi największego rywala? Wstyd i kompromitacja państwa z redakcji

1

@BorzyKrzys zapisał się w historii za rolę Złego, wiadomo, ale jak dla mnie jeszcze lepiej wypadł w poprzednim filmie Leone. W Za Kilka Dolarów Więcej był rewelacyjny.

7

@Rust_Cohle uprzejmie proszę o oznaczanie mnie przy porównaniach kadr. To mój nowy ulubiony serial komediowy.

0

@nexxo myślę że to jest prawdopodobieństwo 50/50 - albo wypali albo będzie kompletna lipa.

0

Jak według La Rambli poprawnie wymawiamy nazwisko naszego nowego piłkarza? Gindogan, Gyndogan? Gandogan? Może Gendogan? Oczywiście zakładając, że nie mówimy po prostu Gundogan. Zapraszam do dyskusji

0

To co? Guardiola spełnił się w City po 7 latach, w końcu wraca do Barcelony i zastępuje wuefiste Xaviego! Fani Barcelony, nadchodzi złota era dla naszego klubu!!!!!

3

Straszliwie słaba jest piłka w tym sezonie. Tylko City trzyma poziom. FC BARCELONA - MANCHESTER UNITED to był dopiero finał.

0

@GeneralXavi akurat trochę ich oglądałem, bardziej tu chodzi o brak konkurencji w tym sezonie.

0

City chyba zostanie najsłabszym zdobywcą trypletu w XXI wieku, jeśli wynik się utrzyma. Oczywiście, nikt nie będzie o tym pamiętał, ale trafił się taki sezon, że tylko oni byli w formie.

1

Nawet jak ktoś nie lubi City, chyba każdemu, nawet najtwardszym mężczyznom łezka poleciała przy drugim zejściu de Bruyne z finału LM. Po ludzku szkoda gościa.

1

Zapowiada się kolejny najgorszy finał. W ostatnich 4 latach najlepszy był finał Bayern - PSG, a to wiele mówi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?