0

Busquets na razie dobrze wypada, Rapinha tragedia

1

Ten mecz zmusił mnie do ponownego zastanowienia się nad definicją słowa "zwycięstwo".

0

@Benz to jest ten rok.

0

City będzie w tej Lidze Mistrzów jak czołg, który zdemoluje wszystko na swojej drodze. Jeśli jakimś cudem wyjdziemy z grupy, a trafimy na nich to prędko pożałujemy, że nie spadliśmy jednak do Ligi Europy.

2

"Dembele to dobry piłkarz" powiedział nikt, nigdy. Nawet gdy odzyskiwał formę nigdy nie mogłem mu zaufać, mając w pamięci jego "zaangażowanie" przez pierwsze 3 lata pracy.

0

Dla porównania, Valverde wygrywał z Interem 2:0. Tak to tu tylko zostawię.

0

To samo czeka Real 16 października. Zapamiętajcie moje słowa

0

Powtórka z 2011

0

Ciekawe ile zostanie z City po odejściu Guardioli. Pewne jest tyle, że więcej niż zostało z United po odejściu Fergusona

0

@Herato Shaw to też dobry transfer mimo wszystko.

0

City w tym roku bierze Ligę Mistrzów niszcząc wszystkich na swojej drodze.

0

Dla United już nie ma ratunku, to klub na poziomie Fulhamu czy Southampton. Jestem przekonany że nie zdobędą mistrzostwa przez najbliższe 20 lat

0

Czapki z głów dla Artety za przywrócenie poziomu w Arsenalu.

0

Kibicujcie sobie drewniakom z Polski, ja liczę na wygraną naszego Depaya i Frenkiego

3

Jeden strzał, jeden gol. Musimy się wiele nauczyć od Realu.

1

City dzisiaj niczym Real. 80 minut piachu i odrobienie w końcówce

4

Borussia dzisiaj totalnie wyłączyła City z gry.

0

Spójrzcie na siebie, podniecacie się bramką jakiegoś piłkarza z PSG z klubem z IZRAELA, a wszystko w imię czego? Byle dopiec Ronaldo. Żenujące

0

Modeste to absolutnie fatalny piłkarz. Borussia mogłaby inaczej dziś wyglądać z Hallerem na przodzie

0

Mamy nowego króla Turynu i jest nim Arek Milik. Vlahović może się pakować.

0

Brak obrazu na TVP1?

3

@macio_944 my będziemy grali, Real będzie strzelał. Jeśli tak było z Bayernem, to z nimi tym bardziej.

2

Boli mnie to, że Lewandowski nie uciszył Niemców i wciąż będą mu tam umniejszali zasługi, przynajmniej w najbliższym czasie. Bayern to podklub

0

Wiadomo, mecz był w naszych rękach i go przepuściliśmy, ale sędzia to dekiel i nie powie mi nikt, że nie było karnego na końcu pierwszej połowy.

2

Nie rozumiem jak to jest, że Barcelona gra świetny mecz i dostaje 2:0 na dziure, a Real gra piach i wyciąga gole ze wszystkiego

3

Bayern grający piach przez 4 mecze z rzędu, oczywiście na ten mecz się obudził...

0

Xavi uczynił z Alonso, drewniaka z Chelsea totalnego wirtuoza.

0

Zwycięstwo 4:0. Screenujcie to.

0

Czy Fede Valverde jest lepszy bądź ma większy potencjał niż Pedri?

0

Vinicius wygląda, jakby próbował skopiować tą przebojowość z nutą arogancji Cristiano Ronaldo, ale kompletnie zapomniał o byciu przystojnym, bezkompromisowym i w ogóle kompetentnym piłkarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?