Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busquets na razie dobrze wypada, Rapinha tragedia
1
Ten mecz zmusił mnie do ponownego zastanowienia się nad definicją słowa "zwycięstwo".
0
@Benz to jest ten rok.
0
City będzie w tej Lidze Mistrzów jak czołg, który zdemoluje wszystko na swojej drodze. Jeśli jakimś cudem wyjdziemy z grupy, a trafimy na nich to prędko pożałujemy, że nie spadliśmy jednak do Ligi Europy.
2
"Dembele to dobry piłkarz" powiedział nikt, nigdy. Nawet gdy odzyskiwał formę nigdy nie mogłem mu zaufać, mając w pamięci jego "zaangażowanie" przez pierwsze 3 lata pracy.
0
Dla porównania, Valverde wygrywał z Interem 2:0. Tak to tu tylko zostawię.
0
To samo czeka Real 16 października. Zapamiętajcie moje słowa
0
Powtórka z 2011
0
Ciekawe ile zostanie z City po odejściu Guardioli. Pewne jest tyle, że więcej niż zostało z United po odejściu Fergusona
0
@Herato Shaw to też dobry transfer mimo wszystko.
0
City w tym roku bierze Ligę Mistrzów niszcząc wszystkich na swojej drodze.
0
Dla United już nie ma ratunku, to klub na poziomie Fulhamu czy Southampton. Jestem przekonany że nie zdobędą mistrzostwa przez najbliższe 20 lat
0
Czapki z głów dla Artety za przywrócenie poziomu w Arsenalu.
0
Kibicujcie sobie drewniakom z Polski, ja liczę na wygraną naszego Depaya i Frenkiego
3
Jeden strzał, jeden gol. Musimy się wiele nauczyć od Realu.
1
City dzisiaj niczym Real. 80 minut piachu i odrobienie w końcówce
4
Borussia dzisiaj totalnie wyłączyła City z gry.
0
Spójrzcie na siebie, podniecacie się bramką jakiegoś piłkarza z PSG z klubem z IZRAELA, a wszystko w imię czego? Byle dopiec Ronaldo. Żenujące
0
Modeste to absolutnie fatalny piłkarz. Borussia mogłaby inaczej dziś wyglądać z Hallerem na przodzie
0
Mamy nowego króla Turynu i jest nim Arek Milik. Vlahović może się pakować.
0
Brak obrazu na TVP1?
3
@macio_944 my będziemy grali, Real będzie strzelał. Jeśli tak było z Bayernem, to z nimi tym bardziej.
2
Boli mnie to, że Lewandowski nie uciszył Niemców i wciąż będą mu tam umniejszali zasługi, przynajmniej w najbliższym czasie. Bayern to podklub
0
Wiadomo, mecz był w naszych rękach i go przepuściliśmy, ale sędzia to dekiel i nie powie mi nikt, że nie było karnego na końcu pierwszej połowy.
2
Nie rozumiem jak to jest, że Barcelona gra świetny mecz i dostaje 2:0 na dziure, a Real gra piach i wyciąga gole ze wszystkiego
3
Bayern grający piach przez 4 mecze z rzędu, oczywiście na ten mecz się obudził...
0
Xavi uczynił z Alonso, drewniaka z Chelsea totalnego wirtuoza.
0
Zwycięstwo 4:0. Screenujcie to.
0
Czy Fede Valverde jest lepszy bądź ma większy potencjał niż Pedri?
0
Vinicius wygląda, jakby próbował skopiować tą przebojowość z nutą arogancji Cristiano Ronaldo, ale kompletnie zapomniał o byciu przystojnym, bezkompromisowym i w ogóle kompetentnym piłkarzem.