1

Już człowiek miał wielkie nadzieje po 4:0 z Realem, ale został sprowadzony do parteru niemal tak mocno jak przy rewanżu z Liverpoolem, w sezonie który dotychczas układał się niemal perfekcyjnie. Już nigdy nie nabiorę się na kuglarstwa żadnego Adamy Traore, bo później po każdym ważniejszym meczu europejskim czuję się, jako kibic Barcelony, niczym pies.

0

Ja sam nabrałem się na tą "odrodzoną" Barcelonę, ale mimo wszystko nie wieszałbym psów na Xavim. Z pewnymi wzmocnieniami w nowym sezonie jesteśmy w stanie osiągnąć półfinał Ligi Mistrzów.

3

@HighestInTheRoom Liverpool
Villarreal
City

0

@MesQueUnClub_87 z bólem serca to przyznaję, cieszyłem mordę na widok drugiej połowy z PSG, bo wówczas wydawali się mniejszym złem.

24

Po tym co wydarzyło się w 1/4, nigdy w życiu za Realem. City musi im zrobić absolutną manite i to najlepiej podwójną, tak w imię zasad.

7

Klimat w tej końcówce jak w starym El Classico

0

City z Realem musi koniecznie pokazać więcej niż dzisiaj

6

Chelsea powinna przejść dalej i to jest niepodważalne, zwłaszcza, że moim zdaniem tam wcale nie było ręki Alonso. Gdyby Mendy nie podarował Realowi gola na 3:1 w pierwszym spotkaniu może by się udało, z drugiej strony każdy zna fart Realu który zdaje się nie mieć końca. A jednak jestem praktycznie pewien, że City ogra jutro Atletico i w półfinale absolutnie zdemoluje Real, z taką grą nawet ten fart im nie pomoże w starciu z faktycznym gigantem.

12

Wszyscy i tak wiedzieliśmy dokąd to zmierza, prawda? Najważniejsze, że już jutro Manchester City rozwala Atletico, a w półfinale zrobi z nich krwawą miazgę.

2

@DonMatteo901 ten sam sędzia który nie podyktował im karnego, a nawet dał zamiast tego 5 metr? XD

0

Nie wyobrażam sobie odczuwać radość po golu Raheema Sterlinga (niezależnie gdzie by grał). Symulant którego nie da się tolerować.

1

Klopp ładnie ich tam poustawiał w szatni

0

@taris to pokazuje na jak grząskim gruncie zbudowany jest zespół Realu, poziom City nie zmieniłby się wiele po stracie De Bruyne lub Bernardo

1

Fajnie by było trafić w następnej fazie grupowej LM na City bądź Liverpool, nie poznamy faktycznej jakości naszego klubu obecnie, jeśli nie zmierzymy się z rywalami na podobnym poziomie (Real to nie jest mocny rywal)

0

@FCB_dimiC dlaczego ten temat pojawia się przy każdym meczu City? Częściej widzę fanów tego klubu wspominających o pieniądzach niż przeciwników

1

@cris2706 minusy wygrania przez City LM
- wygra City

0

@macio_944 City to po prostu o wiele bardziej zdyscyplinowane PSG - gdyby mieli więcej piłkarzy pokroju Sterlinga ich wizerunek byłby taki sam

0

Matip to ten jeden sabotażysta w Liverpoolu, muszą zdecydowanie znaleźć jakiegoś lepszego kolegę na środku obrony dla van Dijka

1

@Roobo w tym roku ZP dostaje Benzema i jest to fakt, nie ma że nie.

0

Mam tylko nadzieję że ktoś wygra to spotkanie, a nie padnie remis który nic nam nie powie

0

Ludzie twierdzą, że Bayern rozjedzie Villareal u siebie, dla mnie natomiast jest jasne, że stanie się to samo co w Turynie.

0

@Kamiloza91 30-70 Real.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Chelsea też ma swoje okazje, gdyby tylko mieli tyle szczęścia co przeciwnicy

1

@MesQueUnClub96 a jak dostali 4:0 u siebie od Realu za Guardioli?

1

Ktokolwiek awansuje w dwumeczu City - Atletico, nie daję im wielu szans z Realem.

0

Przykro to mówić ale Real to ponownie europejska potęga, zatrzymać na chwilę obecną może ich chyba tylko Manchester City

1

Kto wygrałby finał Manchester City - Bayern?

1

Tak złego meczu w Lidze Mistrzów nie oglądałem dawno. City zupełnie bez zębów i Atletico ze swoim murem i nieudolnymi kontrami.

1

Włosi odbębnili Mistrzostwa Europy i teraz nie będzie im się chciało grać przez następne 5 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?