Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@CLionelMessi gdyby najlepszym polskim filmem była kalka Scorsese pomieszana z patologią Vegi to nienajlepiej by świadczyło o polskim kinie.
0
@Destroyer_of_Worlds Martino nie był taki zły, co bardzo ważne potrafił wygrywać spotkania z dużymi klubami.
2
@Arkon Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos, Marcin Dorocinski
z zagranicznych bez wątpienia Brad Pitt, jak dla mnie najlepszy aktor w historii
0
@barcelonaLM zupełnie inna waga spotkania
0
United musi sięgnąć po trenera, czas amatorów się już skończył.
0
Coutinho wybitna zmiana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kupując Depaya nasz klub sam sprowadził na siebie potępienie
1
Czuję już tylko pustkę
0
Zazwyczaj nikomu źle nie życzę, ale w sumie fajnie by było jakby Vinicius wrócił do formy sprzed roku, kiedy grał piach i Benzema myślał że jest impostorem w drużynie
1
De Jong jeszcze niedawno najlepszy zawodnik w drużynie, teraz prezentuje poziom Ekstraklasy
0
@Kamilos84 polecam zobaczyć "Taksówkarz" Martina Scorsese jeśli nie widziałeś wcześniej. Joker był mocno inspirowany tamtym filmem
0
@Arkon spróbuj oczywiście oglądnąć 1 odcinek, jeśli taka forma ci odpowiada to oglądniesz bez bólu
1
Muszę przyznać, że większego debilizmu niż Squid Game w ostatnim czasie nie oglądałem
1
@magic10 możesz zawsze zmienić swoje obywatelstwo na argentyńskie.
2
Martinez wygląda jak pillager z Minecrafta.
0
Mam nadzieję, że Laporta czeka po prostu na Martineza, bo naprawdę zaczyna mnie już niepokoić jego bierność
0
Czyżby powtarzał się rok 2016 dla polskiej piłki?
0
@DawidekFCB właściwie to nie, nie wyobrażam sobie.
0
Lukaku i Luuk de Jong to najgorsi napastnicy jakich widziałem
1
Wszyscy myśleliśmy przed sezonem, że atak będzie od początku wyglądał Messi-Aguero-Depay
1
Pomyśleć że Koeman niegdyś uchodził za legendę Barcelony
1
Widziałem w Depayu naszą jedyną nadzieję, godnego spadkobiercę i następcę Messiego, z tego co widzę to sprowadziliśmy kolejnego Griezmanna
0
@CzarnyRycerz maniera? jak zwykle nie do zniesienia
2
@KapitanKnykiec byłem pewny że to angielskie pochodzenie
2
Z jednej strony fajnie, że Manchester City przegrało, a z drugiej wyśmienicie
3
Brak czerwonej za takie barbarzyństwo?
0
@macio_944 kto na tym lepiej wychodzi?
0
dawac ten real de jong ich okaleczy przeciez
0
@macio_944 na szczęście nie zagra i znowu odpadnie po trenerskim wylewie