2

@CLionelMessi gdyby najlepszym polskim filmem była kalka Scorsese pomieszana z patologią Vegi to nienajlepiej by świadczyło o polskim kinie.

0

@Destroyer_of_Worlds Martino nie był taki zły, co bardzo ważne potrafił wygrywać spotkania z dużymi klubami.

2

@Arkon Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos, Marcin Dorocinski
z zagranicznych bez wątpienia Brad Pitt, jak dla mnie najlepszy aktor w historii

0

@barcelonaLM zupełnie inna waga spotkania

0

United musi sięgnąć po trenera, czas amatorów się już skończył.

0

Coutinho wybitna zmiana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kupując Depaya nasz klub sam sprowadził na siebie potępienie

1

Czuję już tylko pustkę

0

Zazwyczaj nikomu źle nie życzę, ale w sumie fajnie by było jakby Vinicius wrócił do formy sprzed roku, kiedy grał piach i Benzema myślał że jest impostorem w drużynie

1

De Jong jeszcze niedawno najlepszy zawodnik w drużynie, teraz prezentuje poziom Ekstraklasy

0

@Kamilos84 polecam zobaczyć "Taksówkarz" Martina Scorsese jeśli nie widziałeś wcześniej. Joker był mocno inspirowany tamtym filmem

0

@Arkon spróbuj oczywiście oglądnąć 1 odcinek, jeśli taka forma ci odpowiada to oglądniesz bez bólu

1

Muszę przyznać, że większego debilizmu niż Squid Game w ostatnim czasie nie oglądałem

1

@magic10 możesz zawsze zmienić swoje obywatelstwo na argentyńskie.

2

Martinez wygląda jak pillager z Minecrafta.

0

Mam nadzieję, że Laporta czeka po prostu na Martineza, bo naprawdę zaczyna mnie już niepokoić jego bierność

0

Czyżby powtarzał się rok 2016 dla polskiej piłki?

0

@DawidekFCB właściwie to nie, nie wyobrażam sobie.

0

Lukaku i Luuk de Jong to najgorsi napastnicy jakich widziałem

1

Wszyscy myśleliśmy przed sezonem, że atak będzie od początku wyglądał Messi-Aguero-Depay

1

Pomyśleć że Koeman niegdyś uchodził za legendę Barcelony

1

Widziałem w Depayu naszą jedyną nadzieję, godnego spadkobiercę i następcę Messiego, z tego co widzę to sprowadziliśmy kolejnego Griezmanna

0

@CzarnyRycerz maniera? jak zwykle nie do zniesienia

2

@KapitanKnykiec byłem pewny że to angielskie pochodzenie

2

Z jednej strony fajnie, że Manchester City przegrało, a z drugiej wyśmienicie

3

Brak czerwonej za takie barbarzyństwo?

0

@macio_944 kto na tym lepiej wychodzi?

0

dawac ten real de jong ich okaleczy przeciez

0

@macio_944 na szczęście nie zagra i znowu odpadnie po trenerskim wylewie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?