Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore czemu właściwie? Żółta służy od temperowania agresywnych zapędów na boisku, a tutaj ewidentnie takie Vinicius przejawił.
0
@Kapitan hawk nie owija chłopak w bawełnę, to mu przyznam.
0
@Kierofcabombofca a co to za słownictwo? Aż takie nerwy wywołał u was zespół ze środka tabeli?
1
@macio_944 po prostu zobaczyłem gola Mbappe z gry i byłem w szoku. Jak widać z analizami trzeba się wstrzymywać do ostatniej minuty
0
No niestety, wygląda na to, że zdążą się rozpędzić przed Klasykiem. Nasza kadra z kolei jest zdziesiątkowana przez kontuzje. Nie wróżę niczego dobrego za miesiąc.
0
@Encore Carvajal to nadal lepszy kandydat, niż Bellingham. Jasne, trochę ich ciągnął na początku sezonu, ale w kluczowej fazie był niemal bezużyteczny. Rodri natomiast jest bezapelacyjnie najlepszym piłkarzem na świecie i kluczową postacią w City od jakiegoś 2022. Jego kontuzja może im naprawdę pokrzyżować plany na tytuły w tym sezonie i to nie przesada.
0
Gdyby nie to rozdzielenie i zmiana w połowie, byłaby naprawdę ładna. W tym stanie jest okropna
2
@Bobert_Kubicki to klub robił mu nadzieje, a ostatecznie mu odmówił, nie odwrotnie.
1
Jestem w szoku, że da się być takim klaunem, żeby zniechęcić kibiców własnego klubu do siebie, ale Viniemu się udało. Jeśli wygra Złotą Piłkę, to oznacza, że ta nagroda ma właściwie zerową wartość, jak Oscary. Już od dawna nagradzało się zresztą tam osiągnięcia drużynowe a nie indywidualne, teraz zwycięzca będzie nagradzany za wszystko poza piłką nożną.
4
@PatrychoO sądziłem, że to buc po tym zamieszaniu w reprezentacji, ale w tym przypadku klasa.
0
Flick ściągaj Yamala, przy tych zwierzętach nie ma sensu ryzykować kontuzji !
2
@tomek8756 26 lat to on miał 26 lat temu.
2
Raphinha GOAT. Mokro w gaciach mam po tym wykończeniu.
0
@Hindus e tam przereklamowany, w 2017 miewał takie interwencje, jakich nie widziałem w życiu.
0
Denis Suarez wchodzi, ciekawe czy to jest jego sezon w końcu
0
Dzisiaj mecz imienia Realu. Przeciwnik mógł strzelić przynajmniej 3 gole więcej.
0
Yamal chyba sobie przypomniał teraz, że ma 17 lat.
1
Lewy złaź z tego boiska !
2
Ale mamy farta na razie
0
@BulaKG co mogli zrobić w dziesiątkę?
1
City właśnie uratowało sobie mistrzostwo
0
@TheNekro94 wygląda śmiesznie ale logiczne patrząc na mecz - nieumiejętna ofensywa kontra najlepsza obrona na świecie. Arsenal się nie otworzył, bo grali w 10.
0
Te desperackie podania pod polem karnym w wykonaniu City są śmieszne.
6
Wchodzi Kiwior na Etihad, zapowiada się wyrównanie Obywateli
0
Yamal niestety Pedri 2.0 zajeżdża się go (gratuluję ułomowi z reprezentacji) i odbija się to na jego grze niestety.
0
Pięknie Marc zaczyna, na szczęście obrońcy dobrze ustawieni.
3
@szkudi7 gratuluję, mam nadzieję że żona jest fanką Barcelony.
0
Ale się porobiło na Etihad.. Chyba niezasłużona kartka dla Trossarda, ale mając żółtą nie wykazał się inteligencją przy tym wejściu.
1
@michal199500hehe nie tak głośno. Jeszcze cię tu poćwiartują za takie porównania.
0
@Encore Raphinha ich zjada obydwu.