3

Nie potrafię tego pojąć, dlaczego Griz jako nowy zawodnik który niczym nie zasłużył jest drugim najlepiej opłacanym piłkarzem... I to z jaką przewagą nad Suarezem, który jednak przez te kilka sezonów udowodnił swój wkład w zespół. Tragiczne zarządzanie zarobkami piłkarzy i całą drabinką, żeby nowi zawodnicy zarabiali więcej niż nasi podstawowi gracze od wielu lat? Brak słów :/

0

@FeloRPS to i tak za dużo jak za zawodnika, który nie jest gwarancją bramek tylko piłkarzem z potencjałem :)

0

Araujo wierzę w Ciebie! :)

1

@Warzy941 a wg mnie akurat Arthur zagrał najlepiej z pomocy zaraz po Busim. A jak przeczytałem komentarz denis9401 to w szoku jestem, Semedo dziś świetny mecz a ten go hejtuje xd

1

@Peciak faktycznie Semedo dzisiaj pełna profeska :)

1

@snelo mam całkiem inne zdanie ;) a pierwsza bramka akurat na konto Pique wg mnie. Po 1. powinien od razu przejąć krycie Viniciusa to wolał asekuracyjnie biec w stronę bramki, po 2. gdyby nie rykoszet to piłka trafiłaby w Ter Spidermana :P

0

Trochę się boję takiego pompowania balonika, wiadomo jak to później często wygląda... Ale miejmy nadzieję że pokażą się z dobrej strony i kolejny raz wygrają na Bernabeu :)

4

Czytać komentarze pod głównym postem o meczu to było coś okropnego, 90% komentarzy to hejt na Niego a tu proszę, MVP :) pewnie kopara hejterom opadła trochę jak zobaczyli kto dostał zawodnika meczu :D

3

Ja nie wierzę w te wszystkie komentarze! Jaki hejt, masakra... A prawda jest taka, że Napoli taki autobus postawiło że przebić się będzie nie lada wyzwanie

0

Wierzę w niego, od początku mi się podoba :)

13

Dembele w tym sezonie za dużo się nie nagrał a jednak żółtych nazbierał :D

3

Barca lider! Levante wygrało z realem! :)

24

Najpierw sami krytycy Braithwaite'a, a teraz nagle sami jego fani. Gość wszedł na zmęczonego i fizycznie i psychicznie rywala i udało mu się te 2 asysty zdobyć, nagle jaki to on jest dobry i lepszy od Gryzaka :D Ja go nagle nie krytykuje ani nie wielbie, to dopiero pierwszy mecz, zobaczymy jak mu pójdzie w następnych ;) Oczywiście życzę jak najlepiej.

4

#bartomeu_out !!!

8

@Bocheno1 wg mnie po prostu chcą podbić cenę przeznaczoną na jego kontrakt, tak o żeby Barcelonie na złość zrobić i utrudnić

2

Ktoś wie dokładniej z jakiego powodu dyrektor Romy skrytykował Pereza? Jest info tylko że za jego postawę ale niewiele to mówi

0

No tak tylko jednego piłkarza zaznaczyć to trochę słabo... :D fajnie jakbyście poprawili i dali możliwość wielokrotnego wyboru ;)

0

@Pstryk fakt, ledwo zdążyłem dać komentarz :D

0

Ale nuda w tym meczu...

8

Skoro gość ma niezłe liczby i jeśli byłby w miarę tani to chyba lepiej jest żeby przyszedł bo w ataku mamy teraz krucho, a nigdy nie wiadomo czy komuś jeszcze jakaś kontuzja się nie przytrafi z tym sztabem medycznym... Odpukać oczywiście.

5

@Naturopata ciekawy jestem w jaki sposób Ty się odżywiasz :D czytam te Twoje komentarze bo bawią mnie strasznie haha :D

0

@Peciak też bym się cieszył wtedy bardzo :) tylko boję się że ta kolejna kontuzja Dembusia może go załamać i znacznie zniszczyć mu już karierę...

14

@Lincolm i jeszcze ta końcówka zdania "Francuz nigdy nie miał tylko jednej bramki straty do najlepszego strzelca na tym etapie sezonu." to już wgl się uśmiałem :D

0

@Peciak Messi z Coutinho bardzo się lubili tylko po prostu Brazylijczyk nie spełnił pokładanych w nim nadziei ;)

0

@El dominatore możesz coś więcej o tych trudnych chwilach napisać? Nie orientuje się a mnie zaciekawiło :)

2

A nikt nie zauważył że pomimo hejtu na niego to wczorajszy mecz zagrał bardzo dobrze?

25

Ostatnie mecze mu nie wychodziły ale w tym meczu wyglądał jakby wybudził się ze snu :D Więcej odwagi, więcej próbował, lepiej podawał, a gdyby weszła ta przewrotka to dopiero wszystkim by kopara opadła :D

0

@AlvaroHanso O formie nie mówię tylko o tym jak to ostatnio wygląda :D A gdybać to sobie można :P

1

@AlvaroHanso Akurat De Jong gra od deski do deski praktycznie, a nie dlatego że Vidal kontuzja ;)

1

Widzę że pokłada wielkie nadzieje w Dembele. Mam tylko nadzieję że ten nie zawiedzie nowego trenera, całej Barcy i jej kibiców ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?