GlowixZiom
Dołączył/a: kwiecień 2019
Barcin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najbardziej życzę sobie na nadchodzący rok, aby spełniło się moje ogromne marzenie - zobaczyć najlepszego piłkarza wszech czasów na żywo, a o kim mowa nikt nie powinien mieć wątpliwości. Tak ważne to jest dlatego, że nie zostało na to zbyt wiele czasu, a drugiego takiego piłkarza już na pewno nie będzie. Chciałbym móc kiedyś opowiadać moim dzieciom/wnukom że mogłem go zobaczyć na żywo w akcji, to byłoby coś, co zostałoby w mojej pamięci do końca życia.
A wszystkim Wam życzę Szczęśliwego Nowego Roku! :)
5
Przecież to jest śmiechu warte :D naciągane jak tylko się dało, oj Mundo cienko :P
1
@BarcaaVEB ale wtedy przynajmniej większe prawdopodobieństwo że będzie często grał, jeśli się go sprzeda z opcją pierwokupu :)
1
@parara1986 niektórzy to naprawdę mnie zadziwiają xd wiedzą strasznie mało a się wypowiadają, "poczetlino" mówił jasno i wyraźnie że nigdy nie będzie trenował Barcy ;)
2
Mam jakieś dobre odczucia, stawiam na 3:1 lub 4:1 dla nas :)
2
Rapujący dream team nieźle mi wpadł w ucho haha :D tak poza tym fajny, bardzo ciekawy artykuł :)
Edit: dopiero po dodaniu komentarza dotarłem do piosenki o Zidane, mistrzostwo ^^
1
@krisso78 A podania Busiego do Messiego przy golu na 1:2 nie widziałeś?
0
A nie było artykułu, w którym mówili, że nie zdradzą miejsca pobytu zawodników w celu zapewnienia bezpieczeństwa? :P
2
@LionelM95 nawet jest o tym artykuł na stronie głównej :)
0
@Tumek wg mnie Todibo ma potencjał ale jeszcze sporo mu brakuje, musi więcej grać żeby nabrać doświadczenia. Z wyprowadzaniem piłki dobrze mu idzie, gorzej z bronieniem jak na razie :)
0
@ZuczekFCB1899 Mi się bardziej podoba Heung Min Son z totków :)
0
A tak go wychwalali i widzieli go jako przyszłego podstawowego stopera... No szkoda
5
@(L)iBarca idealnie wytypowana piątka wg mnie, w zupełności się zgadzam :)
0
Messi GOAT!
Oby pograł jak najdłużej, boję się że mogę nie zdążyć obejrzeć go na żywo... :(
0
Yeah Messi zasłużenie doceniony!!! :)
0
@judaszowe_srebrniki Dokładnie, ma być w TOP3 i siedzieć na gali razem z Messim i Van Dijkiem! :)
61
Lloris na 23, lepszy niż Ter Stegen na 24? XD
0
Ooo nie spodziewałem się że wymieni w pierwszej kolejności Abrahama, faktycznie chłopak dobrze się w Chelsea pokazuje, warto go obserwować :)
2
@kapuscianyleb ten sezon ma średni ale poprzedni większość był naprawdę solidnym obrońcom. Nie widzę po prostu nikogo lepszego z listy
1
U mnie:
Ter Stegen
TAA-Van Dijk- Pique/Koulibaly/Laporte(?) - Alba
Bernardo Silva-De Jong-De Bruyne
Messi-Lewy-Mane/Sterling
Taka moja subiektywna opinia :)
11
Niestety zwycięzcę wybierają dziennikarze a oni lubią sensacje, będą chcieli żeby Van Dijk wygrał żeby było o tym głośno. W końcu byłby to pierwszy obrońca od wielu lat, który wygrałby ZP... Oczywiście nie mówię że na pewno nie zasługuje ale wg mnie Messi indywidualnie nie ma sobie równych.
2
O kurde Valdek zaskoczył, bardzo pozytywnie, zobaczymy czy pomysły La Rambli sprawdzą się w praktyce :D
23
Skoro Ruiz w 3 lidze jako napastnik strzelił tylko 3 gole w 11 występach to czemu się dziwi że nie dostaje szansy w pierwszym zespole? Na to przecież trzeba sobie zasłużyć i wyróżniać się w tych rezerwach... Chce udowodnić swoje umiejętności w lepszej lidze a w tej sobie nie radzi, słabo trochę.
A co do Mirandy to serio bez sensu żeby poszedł na wypożyczenie i i tak nie grał, w takim razie wgl nie potrzebnie go wypożyczali.
2
@RydwanFaraona Mi się podobała ich gra, wysoki pressing, szybkie podania, w pojedynkach o piłkę często wychodzili zwycięsko, dobrze mi się ich oglądało :)
8
Haha już się zaczynają oferty za Rakiticia po 15mln :D już wszyscy wywęszyli okazję bo wiedzą że jak Barca chce kogoś sprzedać to za grosze :D
0
Jak tak niektórzy narzekają to niech zaczną kibicować komuś innemu, można być krytycznym co do występów zespołu ale niektórzy naprawdę przesadzają... A co do filmiku to przez prawie cały czułem ciary :)
46
Szacunek el Pistolero za podejście! Widać, że zależy mu na ciężkiej pracy oraz na klubie i jego przyszłości :)
2
Dembele grał jako 9 i jeszcze w przerwie zmieniony... Po co go wgl w takim razie wpuszczał na boisko :D Puig niby fajnie czasem zagra ale szkoda że tak mało się pokazuje do gry, chociaż i tak dobrze :P a poza tym trochę nuda niestety
3
Nie rozumiem hejtu na Roberto, nasz wychowanek, poza tym gra wg mnie dobrze, może nie zawsze mu wychodzi ale potrafi dobrze się ustawiać, wyjść z opresji dryblingiem, wchodzić w pole karne, zagrać z klepki, wczoraj też niezły mecz... Nie chcę go porównywać z Semedo albo z kimkolwiek innym ale na pewno nie gra tak źle żeby tak go hejtować.
1
@Grruber Junior bardzo dobry mecz dzisiaj :)