16

Według mnie wartość Neymara spadła sporo od kiedy przeszedł do PSG, jak Barca kupi go spowrotem za cenę podobną do której PSG go zgarnęło to będzie to porażka... Wiadomo że umiejętności ma wielkie ale jest już starszy i te ciągle kontuzje obniżają jego cenę. Jeśli go kupować to tylko jeśli łączna cena jego sprowadzenia będzie niższa niż te 200 ponad mln

5

Nie ogarniam Was ludzie, nie raz było o tym że Barca czeka z transferami do lipca, okienko nawet się nie zaczęło a Wy narzekacie na brak transferów :D poczekajcie z narzekaniem do końca okienka a na razie wyluzujcie trochę ;)

3

Niby jest nam bardzo potrzebny żeby ktoś jeszcze strzelał nam bramki ale boję się że nasz trener nie da rady tego dobrze poukładać :/ tym bardziej że Griez może dublować pozycję Leo...

0

@konkwistadore To wiadomo :) nie napisałem że nie ma, właśnie Messi od razu mi przyszedł na myśl gdy to pisałem :D

0

@Rhaan To wtedy niewiele jest piłkarzy którzy potrafią tak przedryblować kilku zawodników gdy drużyna przeciwna stawia autobus :D

0

@zenoowity Faktycznie, dzięki :)
Teraz jak to czytam to nawet przypomniało mi się że gdzieś coś takiego już czytałem :D

0

@zenoowity Masz możliwość podać link do tego wywiadu? ;) bo najwyraźniej gdzieś mi umknęło

2

@Wilczeq byłoby śmiesznie jakby w drugiej połowie nastrzelał bramek przeciwko reprezentacji i Newells by wygrało jakieś 3:0 np :D

0

Ciekawe i merytoryczne wypowiedzi, jedynie trochę zabrakło mi zwrócenia uwagi na to, że Coutinho jednak w kadrze Brazylii potrafi grać bardzo dobrze i pokazuje się z dobrej strony i według mnie wina jego słabszej dyspozycji może leżeć po prostu po stronie trenera, który nie potrafi tego dobrze poukładać :) Myślę też, że Coutinho potrzebuje mieć w składzie chociaż jednego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, do którego mógłby posyłać długie/prostopadłe piłki, tak jak miał w Live lub ma w Brazylii. U nas Leo schodzi już prawie zawsze do środka i na prawej stronie brakuje skrzydłowego (nasi prawi obrońcy nie grają jednak tak aż tak wysoko jak robiłby to skrzydłowy) Oczywiście mogę się mylić, nie jestem jakimś ekspertem ale to po prostu moje skromne zdanie :D

4

Może wtedy uda się w końcu kupić Williana z Chelsea, przecież to taki świetny skrzydłowy z wielkim potencjałem :)(oczywiście to sarkazm, w razie jakby ktoś miał problemy z wyczuciem :P) 

24

Byłem wielkim fanem Coutinho i nadal uważam że jest świetnym graczem, lecz z naszym trenerem nigdy nie rozwinie skrzydeł... Coutinho bardzo dobrze radzi sobie w grze kombinacyjnej ale niestety tylko Messi i Suarez potrafią wymienić z nim kilka szybkich podań na małej przestrzeni, nasza pomoc kompletnie nie uczestniczy w akcjach ofensywnych :/ jeśli przyjdzie inny trener, który będzie chciał postawić na tiki take to Brazylijczyk się odnajdzie, inaczej chyba nie ma sensu go tu trzymać 

0

@Pasibrzuch jaka cena? :D

0

https://www.facebook.com/2034796699943073/posts/2271090312980376/
De Ligt chyba wysyła jakiś sygnał :D chyba że to fejkowe konto, nie wiem ale jeśli prawdziwe to niedługo można liczyć na oficjalke :)

0

No wiem, trochę uogólniłem, bo jednak pozytywnych widziałem więcej, sorka ;)

86

Wtf jeszcze niedawno wszyscy go hejtowali i nikt go nie chciał w Barcelonie a tu nagle same pozytywne komentarze widzę :D
Szybko ludzie zdania zmieniają ^^

46

Mi się trochę przykro robi patrząc na Umtitiego... Gość był u nas prawdziwym murem, jarałem się jak nie wiem nim przed kontuzją a teraz niestety jakbym widział całkiem innego gracza :( wiadomo że dopiero wraca po kontuzji ale jakoś wygląda jakby trochę zapomniał jak się w piłkę gra...

0

Przyznam szczerze, że całkowicie zapomniałem o Laca... A to faktycznie ciekawa opcja i w niezłym wieku, skoro Jovic odpadł to myślę że można chociaż spróbować wyciągnąć francuza z Arsenalu :)

3

Ktoś jeszcze zauważył że dołek formy Coutinho ma chyba od kiedy ma koszulkę z nr7? Może jej ciężar go przytłacza? :D ja jednak nadal w niego wierzę, jak grał w live to naprawdę chciałem go w Barcelonie, jeszcze pokaże na co go stać! :)

9

Ja jestem przekonany, że dziś będziemy mistrzami, nieważne czy wyjdą najsilniejszym składem czy dość rezerwowym. W końcu to Barca! :) Na pewno będą mocno zmotywowani, żeby świętować mistrzostwo na własnym stadionie.

0

Jeśli pojawi się oficjalna oferta minimum 120m to dopiero wtedy można by się EWENTUALNIE zastanawiać i gdybać co może się stać z tym jego kolanem... Każda niższa oferta powinna być natychmiastowo odrzucana, w końcu Umtiti w formie to jeden z najlepszych obrońców obecnie.

1

Vidal dla mnie MVP, pięknie czyścił wszystko co się dało :)

5

Nie wiem jakim cudem tak długo wytrzymał bez jakiejkolwiek kartki... Sędzia powinien dużo szybciej przyhamować jego ostre wejścia żółtą kartką, nie dopiero w końcówce. Według mnie nie grał agresywnie tylko wręcz brutalnie, szkoda słów...
Już widzę jak Messi "zemści się" na nim pakując bramkę na Camp Nou :D

1

Polecam https://streamingsports.me/
Zawsze z tej strony korzystam, czasem się trafi stream w naprawdę dobrej jakości :D
Można korzystać z acestreama, oglądać z przeglądarki, nawet na telefonie :)

0

Wiadomo, że mecz na wyjeździe i ManU to nie jest zły zespół jednak jakoś jestem spokojny o wynik :) Mam nadzieję, że nasi pokażą klasę i to jak im zależy w tym roku na LM

1

https://streamingsports.me/
Korzystam z tej strony, są na niej linki do acestream'a ale również do oglądania w przeglądarce. Da radę korzystać też na telefonie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?