GlowixZiom
Dołączył/a: kwiecień 2019
Barcin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@stone80 wg mnie przeważnie naprawdę obiektywnie wypowiadał się na temat Semedo i Roberto :P bywały mecze gdzie Semedo grał słabo to też dawał mu niskie oceny, a gdy zagrał dobrze to potrafił przyznać że był to jego dobry mecz. Przynajmniej ja to tak widziałem zawsze ;)
5
Gdzie przy "drugiej bramce" był spalony? :D jak na razie podoba mi się gra :)
0
Chyba najmocniejszy skład jak na razie
3
@cyron1 chodzi o jego styl gdy był w wieku tego młodego :P wtedy potrafił jeszcze dryblować :D
4
Wszyscy zawsze tak piszą o tych wychowankach jakby to było wybawienie gdyby na nich postawić a prawda jest taka że możliwe że po prostu nie ma już w naszej młodzieży drugiego Xaviego, Iniesty czy Messiego... Nie mówię że nie mamy im dawać szansy ale też trochę rozsądku a nie pisanie "stawiać na wychowanków i z nich budować zespół to będziemy od razu najlepsi".
20
AS niech się zajmie swoim ukochanym Realem a Barce zostawi w spokoju :)
11
Tadic wydaje się być dużo lepszą opcją niż Rodrigo :)
0
@Bartex1981 napastnicy/skrzydłowi co chwilę pokazują się do piłki czy do zagrania prostopadłego ale to nie ich wina że ani pomoc ani obrona takich piłek nie zagrywa ;)
0
"ciągu najbliższych godzin odbędzie się spotkanie z otoczeniem piłkarza" to oni nie mają co w nocy robić? :D oczywiście się śmieje, nie bierzcie na serio :P
0
@kisielboss przecież taki Griez co chwilę wybiega na pozycję za obrońców ale po prostu nikt mu piłek nie posyła, ostatnio Ansu tak samo wiele razy starał się wybiegać ale żaden z pomocników nie odważy się grać ryzykownych piłek bo boją się straty... Wg mnie to właśnie brak wiary pomocników we własne umiejętności i brak prób prostopadłych piłek z ich strony jest winą :)
2
Jak nawet taka rewelacja jak De Jong obniża loty w Barcelonie to coś tu jest nie tak... Ciągu na bramkę nie ma nikt w tej drużynie oprócz Messiego.
0
Każdy boi się wziąć ciężar gry na swoje barki, a co dopiero strzelać... Tylko Messi zawsze coś próbuje, a tak to brakuje dryblingu i strzałów, przykro się na to patrzy :(
0
Niestety jestem jeszcze na urodzinach u znajomych i nie mogłem obejrzeć meczu, po komentarzach widzę że kiepsko... Naprawdę tak źle czy jednak warto obejrzeć powtórkę?
1
Wie ktoś coś więcej o tym piłkarzu? Ja osobiście nie znam go ale jestem ciekaw czy to dobry transfer :)
0
@PanPatrykk Fakt, że nie zawsze pod względem technicznym grał tak dobrze jak dzisiaj, jednak źle go pod tym względem bym nie ocenił.
1
@bananbarca Mam inną opinię na temat gry Busiego w tym meczu ale szanuję Twoje zdanie :)
13
Nie rozumiem opinii na temat Vidala, że niby nie pasuje do Barcy... Gość świetnie pracuje na całym boisku, a wymienić kilka szybkich podań również potrafi - umie odnaleźć się w tiki-tace. Dla mnie ten zawodnik to skarb :) A Busi dzisiaj świetny mecz!
0
Jest błąd - 2x Alba ;)
0
A mi się wydaje, że Setien w pomocy nas trochę zaskoczy, zobaczymy :)
0
@barteq okej możliwe że masz rację :) tak na Mundialu mi się wydawało jak grali że Rakitic bardziej cofniety i myślałem że tak zostało :P
0
Masakra z tymi nagrodami, najlepszy klub który wygra ten turniej będzie miał możliwość jeszcze bardziej się wzbogacić i powiększać swoją przewagę nad resztą...
0
@barteq w Chorwacji gra bardziej cofniętego pomocnika bo Modric gra bardziej ofensywie - z tego co kojarzę przynajmniej :)
4
Dziwne rozumowanie, Setien nie prowadził żadnego dużego klubu i to czynnik ryzyka, a Henry czy Xavi prowadzili?
3
Bardzo lubię takie artykuły, można się z nich sporo dowiedzieć o Barcelonie :)
0
@Ynek a powiedz mi, bark piłkarza też należy do części ręki? Nie jestem za bardzo obeznany ale dla mnie to przesada, ciężko bark w jakikolwiek sposób schować... Dla mnie to bardziej pasuje podciągnąć go do klatki a nie ręki.
0
Ooo i znowu nasz celebryta, tak dawno nic nie komentował, że aż o nim zapomniałem :)
1
Takie jaja w tym meczu że aż serwery fcbarca.com nie wytrzymują :D
2
Ale sędzia upośledzony...
0
@kaamil1910 przeczytałem Twój komentarz, reakcja: XD
1
@messibar kara dotyczy rozgrywek ligowych ;)