1

@stone80 wg mnie przeważnie naprawdę obiektywnie wypowiadał się na temat Semedo i Roberto :P bywały mecze gdzie Semedo grał słabo to też dawał mu niskie oceny, a gdy zagrał dobrze to potrafił przyznać że był to jego dobry mecz. Przynajmniej ja to tak widziałem zawsze ;)

5

Gdzie przy "drugiej bramce" był spalony? :D jak na razie podoba mi się gra :)

0

Chyba najmocniejszy skład jak na razie

3

@cyron1 chodzi o jego styl gdy był w wieku tego młodego :P wtedy potrafił jeszcze dryblować :D

4

Wszyscy zawsze tak piszą o tych wychowankach jakby to było wybawienie gdyby na nich postawić a prawda jest taka że możliwe że po prostu nie ma już w naszej młodzieży drugiego Xaviego, Iniesty czy Messiego... Nie mówię że nie mamy im dawać szansy ale też trochę rozsądku a nie pisanie "stawiać na wychowanków i z nich budować zespół to będziemy od razu najlepsi".

20

AS niech się zajmie swoim ukochanym Realem a Barce zostawi w spokoju :)

11

Tadic wydaje się być dużo lepszą opcją niż Rodrigo :)

0

@Bartex1981 napastnicy/skrzydłowi co chwilę pokazują się do piłki czy do zagrania prostopadłego ale to nie ich wina że ani pomoc ani obrona takich piłek nie zagrywa ;)

0

"ciągu najbliższych godzin odbędzie się spotkanie z otoczeniem piłkarza" to oni nie mają co w nocy robić? :D oczywiście się śmieje, nie bierzcie na serio :P

0

@kisielboss przecież taki Griez co chwilę wybiega na pozycję za obrońców ale po prostu nikt mu piłek nie posyła, ostatnio Ansu tak samo wiele razy starał się wybiegać ale żaden z pomocników nie odważy się grać ryzykownych piłek bo boją się straty... Wg mnie to właśnie brak wiary pomocników we własne umiejętności i brak prób prostopadłych piłek z ich strony jest winą :)

2

Jak nawet taka rewelacja jak De Jong obniża loty w Barcelonie to coś tu jest nie tak... Ciągu na bramkę nie ma nikt w tej drużynie oprócz Messiego.

0

Każdy boi się wziąć ciężar gry na swoje barki, a co dopiero strzelać... Tylko Messi zawsze coś próbuje, a tak to brakuje dryblingu i strzałów, przykro się na to patrzy :(

0

Niestety jestem jeszcze na urodzinach u znajomych i nie mogłem obejrzeć meczu, po komentarzach widzę że kiepsko... Naprawdę tak źle czy jednak warto obejrzeć powtórkę?

1

Wie ktoś coś więcej o tym piłkarzu? Ja osobiście nie znam go ale jestem ciekaw czy to dobry transfer :)

0

@PanPatrykk Fakt, że nie zawsze pod względem technicznym grał tak dobrze jak dzisiaj, jednak źle go pod tym względem bym nie ocenił.

1

@bananbarca Mam inną opinię na temat gry Busiego w tym meczu ale szanuję Twoje zdanie :)

13

Nie rozumiem opinii na temat Vidala, że niby nie pasuje do Barcy... Gość świetnie pracuje na całym boisku, a wymienić kilka szybkich podań również potrafi - umie odnaleźć się w tiki-tace. Dla mnie ten zawodnik to skarb :) A Busi dzisiaj świetny mecz!

0

Jest błąd - 2x Alba ;)

0

A mi się wydaje, że Setien w pomocy nas trochę zaskoczy, zobaczymy :)

0

@barteq okej możliwe że masz rację :) tak na Mundialu mi się wydawało jak grali że Rakitic bardziej cofniety i myślałem że tak zostało :P

0

Masakra z tymi nagrodami, najlepszy klub który wygra ten turniej będzie miał możliwość jeszcze bardziej się wzbogacić i powiększać swoją przewagę nad resztą...

0

@barteq w Chorwacji gra bardziej cofniętego pomocnika bo Modric gra bardziej ofensywie - z tego co kojarzę przynajmniej :)

4

Dziwne rozumowanie, Setien nie prowadził żadnego dużego klubu i to czynnik ryzyka, a Henry czy Xavi prowadzili?

3

Bardzo lubię takie artykuły, można się z nich sporo dowiedzieć o Barcelonie :)

0

@Ynek a powiedz mi, bark piłkarza też należy do części ręki? Nie jestem za bardzo obeznany ale dla mnie to przesada, ciężko bark w jakikolwiek sposób schować... Dla mnie to bardziej pasuje podciągnąć go do klatki a nie ręki.

0

Ooo i znowu nasz celebryta, tak dawno nic nie komentował, że aż o nim zapomniałem :)

1

Takie jaja w tym meczu że aż serwery fcbarca.com nie wytrzymują :D

2

Ale sędzia upośledzony...

0

@kaamil1910 przeczytałem Twój komentarz, reakcja: XD

1

@messibar kara dotyczy rozgrywek ligowych ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?