0

Za to w jaki sposób Liverpool wygrał z Borussią zasługuje na awans.

0

Ale wtedy był zajebist*.

0

Ej a pamiętacie jak w pojedynku z manchesterem city mówiono że messi ma jakieś ADHD bo tak patrzał tym wzrokiem jak by coś nie tak z nim było.Mi się wydaje,że messi ma takie coś jak zew i jeśli to się w nim obudzi to może wszystko.Nie wiem od czego to zależy,ale zauważcie jak Messi tak mierzy wzrokiem od dołu,to widać że budzi się w nim instynkt.Chciałbym żeby to się w nim obudziło.

0

A stało się tak nie.

0

https://www.youtube.com/user/fcballgoals/videos Polecam kanał tego gościa.

0

Kurde to już wina sędziego,że nie dał czerwonej itd.Zawodnik rayo też brutalnie poharatał rakitica.Będziesz tak rozpamiętywał wszystko?

0

Za to że z drużyny która od nas dostawała 4 bramy zrobił drużynę z którą męczymy się przez całe 90 min.Choćby za to.

19

Ten moment,gdy uświadamiasz sobie że bardziej czekałeś na półfinał Ligi Europy niż Ligi Mistrzów.Bezcenne.

1

Tak szczerze i otwarcie,wymieńcie mi jakich trenerów najbardziej lubicie i za co.Ja na pierwszym miejscu stawiam Diego Simeone,na drugim Kloopa,a na trzecim Luisa Enrique.Wiadomo za co ;).

6

Nie wiem jak wy ale ja jestem dzisiaj za liverpoolem.Uwielbiam Kloopa.

0

Pornografia-ja wczoraj widziałem pornografię na boisku.Nie powinienem tego oglądać i faktycznie,żałuję.

0

Kurde,takie tło zrobiłem niebieskie jak leciała druga muzyka bo za jasny kontrast by był i świeciło by ci w oczy.Musiałem to zmienić.

0

Witam,to mój pierwszy film na moim pierwszym kanale o Barcie.Jest to film o Leo Messim,mam nadzieję,że się wam spodoba.Pozdrawiam i zapraszam do zasubskrybowania mojego kanału oczywiście.

0

1

0

Ronaldo kojarzy mi się ze znaną modelką.Chodzi ładnie ale się przewraca.

0

1

Ten mecz to był brak kultury dla jakiejkolwiek dyscypliny na świecie.To wyglądało na przekupione zawody.

0

Wiecie co.Mam teraz ochotę abyśmy teraz i w tym momencie grali z tym żałosnym klubikiem jakim jest man.city i go rozwalili na strzępy.

4

Podsumowanie meczu.

6

Przecież Man.City nie chce tego wygrać.Oni kur** stoją.

1

I teraz samoboj ronaldo XD.

2

Czy ten mecz jest przekupiony czy co bo nie ogarniam?!!

1

Połfinał ligi mistrzów,wynik na styku a ja się czuje jak na grzybobraniu.

0

Aguero gra dobrze w klubie,Messi gra zle w klubie.To może teraz jak aguero gra zle w klubie to Messi bedzie dobrze gral w klubie.

2

Co jest bardziej żałosne niż symulki Ronaldo-gra Manchester City.

0

Dosłownie usypiam...

0

I tym się rózni Atletico od innych klubów-walką.Widzicie w tym meczu walkę bo janie.

0

Gra City jest tak żałosna jak oceny mojego kolegi z klasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?