GokuFcBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za to w jaki sposób Liverpool wygrał z Borussią zasługuje na awans.
0
Ale wtedy był zajebist*.
0
Ej a pamiętacie jak w pojedynku z manchesterem city mówiono że messi ma jakieś ADHD bo tak patrzał tym wzrokiem jak by coś nie tak z nim było.Mi się wydaje,że messi ma takie coś jak zew i jeśli to się w nim obudzi to może wszystko.Nie wiem od czego to zależy,ale zauważcie jak Messi tak mierzy wzrokiem od dołu,to widać że budzi się w nim instynkt.Chciałbym żeby to się w nim obudziło.
1
http://mh24.pl/wp-content/uploads/2015/06/Tem-moment-kiedy-dziewczyna-pokazuje-odrobin%C4%99-ty%C5%82eczka.jpg Tak do humoru troszeczkę XD.
0
A stało się tak nie.
0
https://www.youtube.com/user/fcballgoals/videos Polecam kanał tego gościa.
0
Kurde to już wina sędziego,że nie dał czerwonej itd.Zawodnik rayo też brutalnie poharatał rakitica.Będziesz tak rozpamiętywał wszystko?
0
Za to że z drużyny która od nas dostawała 4 bramy zrobił drużynę z którą męczymy się przez całe 90 min.Choćby za to.
19
Ten moment,gdy uświadamiasz sobie że bardziej czekałeś na półfinał Ligi Europy niż Ligi Mistrzów.Bezcenne.
1
Tak szczerze i otwarcie,wymieńcie mi jakich trenerów najbardziej lubicie i za co.Ja na pierwszym miejscu stawiam Diego Simeone,na drugim Kloopa,a na trzecim Luisa Enrique.Wiadomo za co ;).
6
Nie wiem jak wy ale ja jestem dzisiaj za liverpoolem.Uwielbiam Kloopa.
0
Pornografia-ja wczoraj widziałem pornografię na boisku.Nie powinienem tego oglądać i faktycznie,żałuję.
0
Kurde,takie tło zrobiłem niebieskie jak leciała druga muzyka bo za jasny kontrast by był i świeciło by ci w oczy.Musiałem to zmienić.
0
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/bartomeu-premier-league-jest-najlepsza-na-swiecie/wger89 Bartomeu: Premier League jest najlepsza na świecie.
1
https://web.facebook.com/Typowafifa/videos/531030403752480/ Kibice City w tym momencie.
0
Ronaldo kojarzy mi się ze znaną modelką.Chodzi ładnie ale się przewraca.
0
https://web.facebook.com/Typowafifa/videos/531348680387319/ Podsumowanie meczu......
1
Ten mecz to był brak kultury dla jakiejkolwiek dyscypliny na świecie.To wyglądało na przekupione zawody.
0
Wiecie co.Mam teraz ochotę abyśmy teraz i w tym momencie grali z tym żałosnym klubikiem jakim jest man.city i go rozwalili na strzępy.
4
6
Przecież Man.City nie chce tego wygrać.Oni kur** stoją.
1
I teraz samoboj ronaldo XD.
2
Czy ten mecz jest przekupiony czy co bo nie ogarniam?!!
1
Połfinał ligi mistrzów,wynik na styku a ja się czuje jak na grzybobraniu.
0
Aguero gra dobrze w klubie,Messi gra zle w klubie.To może teraz jak aguero gra zle w klubie to Messi bedzie dobrze gral w klubie.
2
Co jest bardziej żałosne niż symulki Ronaldo-gra Manchester City.
0
Dosłownie usypiam...
0
I tym się rózni Atletico od innych klubów-walką.Widzicie w tym meczu walkę bo janie.
0
Gra City jest tak żałosna jak oceny mojego kolegi z klasy.