1

Messi gra wybornie!

0

MAgiczna gra......

4

O żesz kur**,jak MAGIA.Messi jesteś Bogiem.....

0

Szkoda że Gomesa nie ma od początku bo ten Turan drażni.Nic nie drybluje,gdzie się podział ten Turan z Atletico to ja nie pojmuję.

1

Wszystko zależy od zarządu,ja tu nie jestem od kasy.Wymieniają go co niektórzy na liście potencjalnych wzmocnień do ataku to też napisałem o nim moją opinię.Resztę zostawiam zarządowi zajmującemu się tymi sprawami.

0

Zgadzam się w 100%.Ale tak na wszelki wypadek napisałem.

1

Jak ktoś nie ma jak ty to mówisz tych parę złotych to tak.Myślisz,że kurde każdy ma kasę na jakieś eleveny czy nc-plusy.To ci odpowiem,nie nie każdy.I jak się ktoś grzecznie pyta o streamy to mu nie wyjeżdżaj z tekstem kup sobie bo przecież oglądać w internecie to to jest przecież nienormalne...Brak słów.

0

A tak wogóle skoro szykuje się transfer napastnika po meczu o puchar Gampera to ja nie wiem jak wy ale widziałbym Chicharito.Czemu?Zapierdziela po boisku jak Suarez,jest strasznie ambitny i ma niezłe umiejętności.Na zmianę w naszym trio byłby perfekcyjny,a nie wy jakieś Gomezy czy inne bezsensowne transfery chcecie.Po co nam wolny napadzior(31 lat),czy w z drzewa spadliście,jak już mamy odmładzać drużynę to odmładzać,a nie kupować do Suarez jakieś 31-letniego piłkarza czy inne kwiatki.Naprawdę takich dwóch walczaków jak Suarez i Chicharito chciałbym abyśmy mieli obok siebie w ataku.

2

No i właśnie,prawie zapomniałbym.Liczę na bardzo udany debiut Andre Gomesa.Niech on będzie pomocnikiem na miarę rakitica-iniesty.Życzę mu tego,bo drugiego Turana to nie chcemy..

0

Mam takie pytanko,jakie streamy polecacie.No bo sprawa wygląda tak,że obecnie nie ma już futbolhd,a takim jedynym konkretnym według mnie streamem jest Fani.tv(bardzo ładnie odbiera).Ma ktoś jakieś z dwa równie dobrze w płynności odbierane streamy.No przydałyby się na ten zbliżający się powoli sezon w naszym wykonaniu.

0

Kurde,dzisiaj pierwszy raz na mecz Barcy czuję taki lekki dreszczyk.Jakoś e mecze towarzyskie mnie tak nie ruszały,ale już ten ostatni mecz o puchar Gampera ilustrujący nam naszą siłę przed meczem o stawkę daję takie przedsezonowe emocje.Oby dzisiaj Barca pokazała ładną grę.No bardzo liczę na Munira.

0

Sorki,pomyliłem koment ;).

0

1

5

Mimo wszystko najbardziej wkurza mnie jeden dość istotny fakt.Że Messi coraz to więcej schodzi do pomocy i według mnie to osłabia jego ogólną grę.Miał tylko jedną akcję gdzie bodajrze minął Milnera i koniec.Gdzie te czasy,że nasz Crack mógł dryblować,wkręcać zawodników w murawę....No właśnie,nie wiem czego to wina,ale nie może tak być cały czas,żeby zawodnik,który ma tak przeogromne predyspozycje w łatwości mijania przeciwników czyli dryblingu siedział cały czas w pomocy.Nasza gra przez to traci.A nasza pomoc jest po prostu wolna jak ślimak.Coś trzeba tam zmienić.

3

W regulaminie powinien być taki punkt:Każdego "kibica" Barcelony powiadamiamy,że z dniem zalogowania się do tego serwisu ostrzegamy na wstępie przed meczami towarzyskimi,gdyż mogą one wpłynąć fatalnie(czyt.Michał Kucharczyk)na waszą psychikę i wprowadzić nieodwracalne zmiany w waszym umyśle.

0

http://cdn.caughtoffside.com/wp-content/uploads/2015/03/nicklas-bendtner.jpg Dobra chłopy,robimy transfer.To wszystko odmieni.

8

Wniosek:sprzedajemy bravo i ter stegena XDD.

1

http://www.whoateallthepies.tv/wp-content/uploads/2013/09/bendtner.png No to już wiemy czemu przegraliśmy.Przypadek,nie sądzę ;D.

0

On gra fatalnie a ty mi każesz go bronić.Świetnie.Dobrze grasz Arda,tak ładnie chodzisz po boisku.Koniec....

0

Hhahaha,a tu Jacek Gmoch na trybunach XDD.

2

A Lucho se myśli:"Jak tu im wytłumaczyć że nie mają grać tak jak wyglądają w tych różowych getrach".

0

Żenada to są ci co dawali mu jeszcze nadzieję.To jest drewniany kołek a nie piłkarz,bo już nie wiem jak to inaczej nazwać.To już Mathieu się lepiej rusza od niego jak jest mijany przez obrońcę.....

0

Gramy tak ofensywnie jak kasjerka sprzedająca produkty mleczne w kauflandzie.

0

Podsumowanie naszej gry...

1

Ciężko to powiedzieć ale Munir jest najlepszy na boisku XD.

0

W końcu ktoś normalny wchodzi bo już myślałem że moje oczy tego nie wytrzymają,a tu jest nadzieja.

1

Ronaldo to chociaż ostatnio pomalował paznokcie.A turan jak stoi w miejscu tak nadal stoi.

0

Tylko że on tak od samego przyjścia grał.Zachowuje się jak stara babca,która czeka w kolejce do nieba na magiczny bilet pod tytułem"Dzisiaj zagrasz lepiej".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?