GokuFcBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi gra wybornie!
0
MAgiczna gra......
4
O żesz kur**,jak MAGIA.Messi jesteś Bogiem.....
0
Szkoda że Gomesa nie ma od początku bo ten Turan drażni.Nic nie drybluje,gdzie się podział ten Turan z Atletico to ja nie pojmuję.
1
Wszystko zależy od zarządu,ja tu nie jestem od kasy.Wymieniają go co niektórzy na liście potencjalnych wzmocnień do ataku to też napisałem o nim moją opinię.Resztę zostawiam zarządowi zajmującemu się tymi sprawami.
0
Zgadzam się w 100%.Ale tak na wszelki wypadek napisałem.
1
Jak ktoś nie ma jak ty to mówisz tych parę złotych to tak.Myślisz,że kurde każdy ma kasę na jakieś eleveny czy nc-plusy.To ci odpowiem,nie nie każdy.I jak się ktoś grzecznie pyta o streamy to mu nie wyjeżdżaj z tekstem kup sobie bo przecież oglądać w internecie to to jest przecież nienormalne...Brak słów.
0
A tak wogóle skoro szykuje się transfer napastnika po meczu o puchar Gampera to ja nie wiem jak wy ale widziałbym Chicharito.Czemu?Zapierdziela po boisku jak Suarez,jest strasznie ambitny i ma niezłe umiejętności.Na zmianę w naszym trio byłby perfekcyjny,a nie wy jakieś Gomezy czy inne bezsensowne transfery chcecie.Po co nam wolny napadzior(31 lat),czy w z drzewa spadliście,jak już mamy odmładzać drużynę to odmładzać,a nie kupować do Suarez jakieś 31-letniego piłkarza czy inne kwiatki.Naprawdę takich dwóch walczaków jak Suarez i Chicharito chciałbym abyśmy mieli obok siebie w ataku.
2
No i właśnie,prawie zapomniałbym.Liczę na bardzo udany debiut Andre Gomesa.Niech on będzie pomocnikiem na miarę rakitica-iniesty.Życzę mu tego,bo drugiego Turana to nie chcemy..
0
Mam takie pytanko,jakie streamy polecacie.No bo sprawa wygląda tak,że obecnie nie ma już futbolhd,a takim jedynym konkretnym według mnie streamem jest Fani.tv(bardzo ładnie odbiera).Ma ktoś jakieś z dwa równie dobrze w płynności odbierane streamy.No przydałyby się na ten zbliżający się powoli sezon w naszym wykonaniu.
0
Kurde,dzisiaj pierwszy raz na mecz Barcy czuję taki lekki dreszczyk.Jakoś e mecze towarzyskie mnie tak nie ruszały,ale już ten ostatni mecz o puchar Gampera ilustrujący nam naszą siłę przed meczem o stawkę daję takie przedsezonowe emocje.Oby dzisiaj Barca pokazała ładną grę.No bardzo liczę na Munira.
0
Sorki,pomyliłem koment ;).
0
http://i1.memy.pl/obrazki/a96334418_urzekla_mnie.jpg
0
https://pbs.twimg.com/media/BdZ4yB4CcAARd_T.jpg Radwańska w tym momencie...
1
http://cdn19.se.smcloud.net/t/photos/t/413005/jerome-boateng-bayern-monachium_23915076.jpg Moja reakcja po dzisiejszym meczu Barcy.
5
Mimo wszystko najbardziej wkurza mnie jeden dość istotny fakt.Że Messi coraz to więcej schodzi do pomocy i według mnie to osłabia jego ogólną grę.Miał tylko jedną akcję gdzie bodajrze minął Milnera i koniec.Gdzie te czasy,że nasz Crack mógł dryblować,wkręcać zawodników w murawę....No właśnie,nie wiem czego to wina,ale nie może tak być cały czas,żeby zawodnik,który ma tak przeogromne predyspozycje w łatwości mijania przeciwników czyli dryblingu siedział cały czas w pomocy.Nasza gra przez to traci.A nasza pomoc jest po prostu wolna jak ślimak.Coś trzeba tam zmienić.
3
W regulaminie powinien być taki punkt:Każdego "kibica" Barcelony powiadamiamy,że z dniem zalogowania się do tego serwisu ostrzegamy na wstępie przed meczami towarzyskimi,gdyż mogą one wpłynąć fatalnie(czyt.Michał Kucharczyk)na waszą psychikę i wprowadzić nieodwracalne zmiany w waszym umyśle.
0
http://cdn.caughtoffside.com/wp-content/uploads/2015/03/nicklas-bendtner.jpg Dobra chłopy,robimy transfer.To wszystko odmieni.
8
Wniosek:sprzedajemy bravo i ter stegena XDD.
1
http://www.whoateallthepies.tv/wp-content/uploads/2013/09/bendtner.png No to już wiemy czemu przegraliśmy.Przypadek,nie sądzę ;D.
0
On gra fatalnie a ty mi każesz go bronić.Świetnie.Dobrze grasz Arda,tak ładnie chodzisz po boisku.Koniec....
0
Hhahaha,a tu Jacek Gmoch na trybunach XDD.
2
A Lucho se myśli:"Jak tu im wytłumaczyć że nie mają grać tak jak wyglądają w tych różowych getrach".
0
Żenada to są ci co dawali mu jeszcze nadzieję.To jest drewniany kołek a nie piłkarz,bo już nie wiem jak to inaczej nazwać.To już Mathieu się lepiej rusza od niego jak jest mijany przez obrońcę.....
0
Gramy tak ofensywnie jak kasjerka sprzedająca produkty mleczne w kauflandzie.
0
1
Ciężko to powiedzieć ale Munir jest najlepszy na boisku XD.
0
W końcu ktoś normalny wchodzi bo już myślałem że moje oczy tego nie wytrzymają,a tu jest nadzieja.
1
Ronaldo to chociaż ostatnio pomalował paznokcie.A turan jak stoi w miejscu tak nadal stoi.
0
Tylko że on tak od samego przyjścia grał.Zachowuje się jak stara babca,która czeka w kolejce do nieba na magiczny bilet pod tytułem"Dzisiaj zagrasz lepiej".