GokuFcBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A mój dziadek mówi do mnie wczoraj:"Legia nic nie wygra,są za słabi.Nawet nie włączam tego meczu i oglądam igrzyska."Potem przychodzę do dziadka,mówię mu o wygranej Legi i o korzyściach finansowych jakie ten polski klub może dostać.W tym momencie mina mojego dziadka była bezcenna.
0
Ronaldinho to iluzjonista,Messi to magik,a Ronaldo to po prostu piłkarz....
0
http://dodajzdjecie.funfootball.pl/wp-content/uploads/2014/12/pady-do-pi%C5%82karzy.jpg Jak to doskonale pokazuje hierarchię w futbolu....
1
0
http://akphoto3.ask.fm/370/750/164/-209996978-1t7qod6-cc0f64gq0ch0mrf/original/10712_10153551445589305_2253771222033173448_n.jpg Leo Messi lubi to.
2
https://www.instagram.com/p/8nH-qXvM7a/ Pamiętacie to zdjęcie?Ja pamiętam jak wtedy dużo osób tutaj chciało sprzedawać Messiego.Eh,ale któż się teraz przyzna ten ma plusa ;D.
1
http://cdn11.se.smcloud.net/t/photos/t/380581/1422462325-uczsrc-600_21859747.jpg Wezcie sobie to na mecz z Danią,ponoć pomaga.
1
Oby tak było!Przyda nam się.
0
Sory,że w południe,ale dopiero teraz się obudziłem,ale................BRAWO POLACY!!!!!!!!!!!!!!!To był ten mecz na,który kurde czekaliśmy.To jest ta ręczna,której oczekiwaliśmy,to jest ten stary dobry Karol,który bombardował i to jest ta wielka krwawiąca POLSKA,która wydarła awans do półfinału Chorwatom.Z takiej Polski jestem dumny,no i właśnie tak jak jeden z komentatorów powiedział:I co teraz powiedzą wszyscy hejterzy co nie wierzyli w Polskę,ci co do razu skazywali Polskę w tym meczu na klęskę.Wszyscy widzieli tylko siatkóweczkę.Sam fakt,że moja babcia,która drażniła mnie od początku tych igrzysk mówiła:Mój kochany kureczek,siatkarze złoto zdobędą,a o ręcznych:gdzie tam oni do medalów,z taką grą,szkoda oglądać.A ja jej mówię kurde cały czas no i w sumie dziadkowi też który wyzywa naszych siatkarzy od(znowu te dziady cholerne...)też stracił wiarę w naszych piłkarzy ręcznych.Aczkolwiek ja mówię wczoraj do babci tak:Idę o zakład,że Polacy przegrają z USA(są po protu lepsi i wygrali z meczem przed nami z gigantami siatkówki),a ręczni podniosą się i wygrają za tamtą pamiętną porażką z Chorwatami.I co?!Nie myliłem się,teraz bezcenny widok sprawia na mnie babcia,która tłumacząc siatkarzy swojej koleżance przez telefon mówiła,że Brazylia odpadła w grupie,gdzie przecież jak wiadomo awansowała dzisiaj w nocy do półfinału.Aż się chce powiedzieć na głos:I TAKI HU** BABCIU!!!Jestem tak dumny z naszych,że nic tego nie opiszę.BRAWO POLACY!!!Pozdrawiam.
8
Douglas po meczu:"Myślałem,że przegramy,ale na szczęście ogrzałem nasze ławki i zawodnicy świetnie kontrolowali ten mecz.Jestem dumny z kolejnego trofea i myślę,że walka z Cristiano o złotą piłkę wchodzi w decydującą fazę"
0
http://dodajzdjecie.funfootball.pl/wp-content/uploads/2015/01/Gareth-Bale-t%C5%82umaczy-si%C4%99-z-dryblingu.jpg To zdjęcie przejdzie do historii XD.
14
http://memypilkarskie.pl/upload/20140814102834uid2.jpg Tak skromnego piłkarza jak Messi to ja jeszcze nie widziałem.Niespotykane.
5
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/48/06/5b/48065bd964fe5c6dd2e705b10592903a.jpg Żeby tak Messi jeszcze Munira nauczył!
3
http://cdn6.se.smcloud.net/t/photos/t/380582/1422224640-1pr2vu-600_21859736.jpg Oglądaliśmy już film o poczynaniach Boga to czas na dobry horror.
24
Munir już jak Messi.Nawet te kółka jak on robi ;D.Nie no zajebiście zagrał,strasznie mi się w drugiej połowie podobał!
6
Andre Gomes przypomina mi grę Sergio Busquetsa-Spokojna,stonowana,ma wyważoną nogę i teraz świetnie podał.Genialny gracz.
1
Ja wtedy sobie myślę:No chyba kurw** na grzyby!
4
http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/cvGktkpTURBXy81OWI4N2ZlNTlkZWZjM2NkOGFmZjA0YjlkZTZiODIxMi5qcGeSlQMCTs0D8c0CN5MFzQMgzQHC Lucho widzący Messiego w obronie:chyba mam pomysł..... :D.
0
Jestem zdania iż Alcacer przydałby się nam,idealny zmiennik za Suareza.Według mnie Munir ma za słabą siłę fizyczną,ażeby właśnie w takich meczach jak ten powalczyć o piłkę ciałem,pobiegać sprintem,zrobić pressing.W tym meczu tego nie widzę.Lucho specjalnie nie wstawił Suareza żeby zobaczyć jak Munir się w tym aspekcie sprawdzi,bo to już nie tylko klepanie piłki z Messim i Suarezem tylko coś więcej.
0
No to czas na kolejny mecz z działu:"Bóg i jego podwładni".
1
http://storage2.sportowefakty.pl.sds.o2.pl/photos/5573698446fbb0_18558854.jpg To może zmienić wasze życie...
3
No to ja liczę dzisiaj na Gomesa.Super zawodnik z niego będzie ;).
0
http://imgur.com/a/ooowa :D.
0
Co wy gadacie.Przecież fatalny jest zawsze biały jak gwiazda,której nie widać.No przynajmniej ja go nie widziałem,chociaż ten w zielonych koszulkach podobny do Nikolica trochę.
1
Dzisiaj w siatkę niestety zagraliśmy w żałosny sposób.O wiele wyżej skakali od nas,zagrywali,blokowali i odbierali.USA to w tej chwili wysoka czołówka światowej siatkówki.Gratulacje dla nich,ale przejechali się po nas jak czołg z ciężkim arsenałem.
0
http://m.memegen.com/80i2no.jpg Hahahaha,Luis Enrique ma zawsze rację!
0
https://cdn.meme.am/instances/500x/52341242.jpg Neymar,gdy zobaczył występ Munira :D.
0
Nie wiem jak wy,ale to,że teraz bardziej z obrony gramy niskimi bądz wysokimi piłkami jest nam na rękę.Alves to świetny zawodnik,ale ostatnie dwa sezony tak wkurzał tymi błędami czy też wrzutkami,a teraz.....No,no Digne i Roberto tak wymiatają,że chyba nawet ich Bolt nie złapie.No i jak ten roberto się rozwinął,NIESAMOWITE!Pozdrawiam.
2
Sprzedać Turana,zatrzymać Munira i kupić Alcacera.Deal tego roku!
2
Powinni zrobić film o Sergim Roberto pt."Człowiek który przeżył hejt".