2

A mój dziadek mówi do mnie wczoraj:"Legia nic nie wygra,są za słabi.Nawet nie włączam tego meczu i oglądam igrzyska."Potem przychodzę do dziadka,mówię mu o wygranej Legi i o korzyściach finansowych jakie ten polski klub może dostać.W tym momencie mina mojego dziadka była bezcenna.

0

Ronaldinho to iluzjonista,Messi to magik,a Ronaldo to po prostu piłkarz....

0

1

Proszę bardzo.

2

https://www.instagram.com/p/8nH-qXvM7a/ Pamiętacie to zdjęcie?Ja pamiętam jak wtedy dużo osób tutaj chciało sprzedawać Messiego.Eh,ale któż się teraz przyzna ten ma plusa ;D.

1

1

Oby tak było!Przyda nam się.

0

Sory,że w południe,ale dopiero teraz się obudziłem,ale................BRAWO POLACY!!!!!!!!!!!!!!!To był ten mecz na,który kurde czekaliśmy.To jest ta ręczna,której oczekiwaliśmy,to jest ten stary dobry Karol,który bombardował i to jest ta wielka krwawiąca POLSKA,która wydarła awans do półfinału Chorwatom.Z takiej Polski jestem dumny,no i właśnie tak jak jeden z komentatorów powiedział:I co teraz powiedzą wszyscy hejterzy co nie wierzyli w Polskę,ci co do razu skazywali Polskę w tym meczu na klęskę.Wszyscy widzieli tylko siatkóweczkę.Sam fakt,że moja babcia,która drażniła mnie od początku tych igrzysk mówiła:Mój kochany kureczek,siatkarze złoto zdobędą,a o ręcznych:gdzie tam oni do medalów,z taką grą,szkoda oglądać.A ja jej mówię kurde cały czas no i w sumie dziadkowi też który wyzywa naszych siatkarzy od(znowu te dziady cholerne...)też stracił wiarę w naszych piłkarzy ręcznych.Aczkolwiek ja mówię wczoraj do babci tak:Idę o zakład,że Polacy przegrają z USA(są po protu lepsi i wygrali z meczem przed nami z gigantami siatkówki),a ręczni podniosą się i wygrają za tamtą pamiętną porażką z Chorwatami.I co?!Nie myliłem się,teraz bezcenny widok sprawia na mnie babcia,która tłumacząc siatkarzy swojej koleżance przez telefon mówiła,że Brazylia odpadła w grupie,gdzie przecież jak wiadomo awansowała dzisiaj w nocy do półfinału.Aż się chce powiedzieć na głos:I TAKI HU** BABCIU!!!Jestem tak dumny z naszych,że nic tego nie opiszę.BRAWO POLACY!!!Pozdrawiam.

8

Douglas po meczu:"Myślałem,że przegramy,ale na szczęście ogrzałem nasze ławki i zawodnicy świetnie kontrolowali ten mecz.Jestem dumny z kolejnego trofea i myślę,że walka z Cristiano o złotą piłkę wchodzi w decydującą fazę"

14

http://memypilkarskie.pl/upload/20140814102834uid2.jpg Tak skromnego piłkarza jak Messi to ja jeszcze nie widziałem.Niespotykane.

5

3

http://cdn6.se.smcloud.net/t/photos/t/380582/1422224640-1pr2vu-600_21859736.jpg Oglądaliśmy już film o poczynaniach Boga to czas na dobry horror.

24

Munir już jak Messi.Nawet te kółka jak on robi ;D.Nie no zajebiście zagrał,strasznie mi się w drugiej połowie podobał!

6

Andre Gomes przypomina mi grę Sergio Busquetsa-Spokojna,stonowana,ma wyważoną nogę i teraz świetnie podał.Genialny gracz.

1

Ja wtedy sobie myślę:No chyba kurw** na grzyby!

4

0

Jestem zdania iż Alcacer przydałby się nam,idealny zmiennik za Suareza.Według mnie Munir ma za słabą siłę fizyczną,ażeby właśnie w takich meczach jak ten powalczyć o piłkę ciałem,pobiegać sprintem,zrobić pressing.W tym meczu tego nie widzę.Lucho specjalnie nie wstawił Suareza żeby zobaczyć jak Munir się w tym aspekcie sprawdzi,bo to już nie tylko klepanie piłki z Messim i Suarezem tylko coś więcej.

0

No to czas na kolejny mecz z działu:"Bóg i jego podwładni".

1

3

No to ja liczę dzisiaj na Gomesa.Super zawodnik z niego będzie ;).

0

0

Co wy gadacie.Przecież fatalny jest zawsze biały jak gwiazda,której nie widać.No przynajmniej ja go nie widziałem,chociaż ten w zielonych koszulkach podobny do Nikolica trochę.

1

Dzisiaj w siatkę niestety zagraliśmy w żałosny sposób.O wiele wyżej skakali od nas,zagrywali,blokowali i odbierali.USA to w tej chwili wysoka czołówka światowej siatkówki.Gratulacje dla nich,ale przejechali się po nas jak czołg z ciężkim arsenałem.

0

http://m.memegen.com/80i2no.jpg Hahahaha,Luis Enrique ma zawsze rację!

0

https://cdn.meme.am/instances/500x/52341242.jpg Neymar,gdy zobaczył występ Munira :D.

0

Nie wiem jak wy,ale to,że teraz bardziej z obrony gramy niskimi bądz wysokimi piłkami jest nam na rękę.Alves to świetny zawodnik,ale ostatnie dwa sezony tak wkurzał tymi błędami czy też wrzutkami,a teraz.....No,no Digne i Roberto tak wymiatają,że chyba nawet ich Bolt nie złapie.No i jak ten roberto się rozwinął,NIESAMOWITE!Pozdrawiam.

2

Sprzedać Turana,zatrzymać Munira i kupić Alcacera.Deal tego roku!

2

Powinni zrobić film o Sergim Roberto pt."Człowiek który przeżył hejt".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?