GokuFcBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://somosinvictos.com/wp-content/uploads/2014/08/Douglas3.jpg Douglas czyli król jest tylko jeden.
0
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_49065.jpg?0 Forma Higuaina.....
0
0
Ale to był kurde sarkazm,zażartowałem sobie w tym komencie.Chcesz mi urwać jaja za to?Bez przesady ludzie,z dystansem niektóre rzeczy trzeba brać,tymbardziej w obecnym świecie.
0
Te brwi to sam seks panowie....
0
Nazwa teamu:Gang seksualny Benzemy XD.
0
1
Heh,ja też,ale wielu jest tutaj takich co by po prostu kopnęło w zadek naszą Barce.Dużo już się tutaj komentów naczytałem i wiem co mówię.I proszę nie kierować do mnie słów "Mów o sobie",bo czuję się w tym momencie obrażony.A ja nie obraziłem ciebie tylko mówiłem o przykładowych użytkownikach.Nie wiem po co ten atak.....
0
Aż boję się myśleć.A wtedy by każdy powiedział:"No bo ja zawsze przecież byłem za realem madryt" XD.
0
http://www.meczyki.pl/zachowanie_kibicow_po_spadku_klubu_do_nizszej_ligi,66532,filmik.html A teraz wyobrazcie sobie zachowanie kibiców z FcBarca.com w takiej sytuacji...
1
Douglas-człowiek bryliant.Wygrał wszystko co możliwe,piłkarz kompletny.Niesamowite,że go mamy.
0
"Te oczy niebieskie....oszalałem" :D.
0
Nie no żart,co ty ;).
8
Hahaha,chyba ona by ciebie przegieła na pół XDD.
1
Oj,współczuje ci,ja od początku igrzysk to czekam najbardziej na naszych ręcznych.
7
http://www.meczyki.pl/zmyslowa_maria_andrejczyk,66531,filmik.html Zmysłowa Maria Andrejczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°).
0
Według mnie Lucho powoli chce zrównoważać pozycję w bramce na korzyść młodego niemca.Najpierw bravo najwięcej bronił,teraz Alves będzie bronił,ale już mniej niż Bravo.A jak już Niemiec nabierze doświadczenia to na stałe zawita w naszej bramce.
1
Uuuuu,dobre wzmocnienie.
0
Ale tu chodziło mi o to,że Messi nawet jak Bolt na obrazku zwalnia,śmieje się do rywali,a oni i tak nie mają z nim szans.O to mi chodziło XD.
2
https://usatftw.files.wordpress.com/2016/08/gty_589521390_84292944.jpg?w=1000&h=600&crop=1 Messi,a zanim pozostali piłkarze.Taka właśnie jest między nimi różnica.
0
Dawać to może sędzia karnego Ronaldo ;).
0
Nie,ale te oczy i ten wyraz twarzy jak Umtiti.Bez kitu.
1
https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=semenya&mie=oly%2C%5B%22%2Fm%2F07kbtm6%22%2C2%2C%22o%22%2C1%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2C14%5D http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/Iq-ktkqTURBXy9kZWQ0MjAzZDU5ODcwYTQ5MTE1NjFiMTExMDkyN2YzMy5qcGVnk5UDAMzszQ6AzQgokwXNAxTNAbyVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xNDBiMWNmZTdmMGFjNTJlZGMwMTBkNzA5NzhlODRiZS5wbmcAwgA Umtiti jak w mordę strzelił XD.
0
Ja jadę z wami,tylko z Inowrocławia :D.
2
Umtiti,dobrze wczoraj ręką strzał obronił ;).
1
Tak,to racja.Ale widać,że kocha ten klub.jeszcze ten gest co przebrał się za lekarza dla chorego chłopca,a potem ukazał mu się jako urugwajski piłkarz,którego jest fanem.Naprawdę,można go winić za jakieś afery,ale w Barcelonie tak się zmienił,że aż sam nie wiem co powiedzieć.Sam jako kibic się z nim do tego stopnia zżyłem,że będę ryczał jak zakończy karierę.
59
Nie wiem jak wy,ale według mnie przełomem dla naszej gry pod mianem stylu Luisa Enrique było sprowadzenie Luisa Suareza.Bo to on wszczepił w naszą grę agresję i ogromny pressing.Przed sprowadzeniem go z dwa sezony graliśmy bardzo jałowo.Gdy przyszedł Suarez dał nam taką prze pozytywną aurę.Naprawdę od momentu jego przyjścia ubóstwiam go,gdyż nie sądziłem,że Barca będzie miała tak ambitnego w walce dosłownie o każdą piłkę zawodnika-pamiętam mecz jak sam Suarez krzyczał do Messiego,że ma biegać i pressingować na połowie rywala.Luis Suarez to niesamowity gracz,motywator i goleador,który pracuje na miano według mnie legendy w Barcelonie.Obok Leo Messiego to z pewnością mój ulubiony piłkarz.Pozdrawiam.
0
Oby przyszedł.Ten sezon zapowiada się miażdżąco dla nas.Nasi rywale powinni grać na boisku w rozmiarach orlika bo inaczej ciężko to widzę.....
0
Ten kto go oglądał widział jakiego formatu jest to piłkarz.Może i grał za krótko,ale takiego panowania nad piłką chyba nie miał nikt.Niepodważalny talent na skalę światową w futbolu.
0
Ronaldinho i Messi są poza zasięgiem każdego piłkarza.Sory.....