GokuFcBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mi się ten Denis w grze podoba:nisko na nogach,potrafi świetnie wypieścić piłkę.To jest typowy barcelończyk.Super,że do nas przyszedł!
0
Nosz kurw** w końcu,brawo panowie!
0
Arda.....................-zawodnik który jest na boisku.............KONIEC.
1
Panowie,nowy sezon to i pokory trzeba nabrać.Nie oczekujmy od razu nie wiadomo czego.Liczą się wygrane i nie ważne w jakim stylu.Ale Messi muszę przyznać gra zajebiście.Go i Suareza ubóstwiam.
0
Hehehe,już nie macie po kim jechać.Gościu zapieprza za każdą piłkę,zrobił świetną akcję a wy jeszcze go krytykujecie.Żałosne....
1
http://www.relatably.com/m/img/meme-athletic-de-bilbao/memes-supercopa-athletic-bilbao-barcelona-2015-2.jpg Mocne wrażenia po pierwszej połowie...-To nic w porównaniu z tym,ludziom o słabych nerwach zabrania się otwierania tego zdjęcia.Może to zniszczyć waszą psychikę!
0
Jeeeeeeeedziemyy z nimi panowiee!!!!
0
Nieogranego młodego Lo.Tak masz rację,potem będzie karny dla przeciwnika i byś powiedział:No kurde,Lucho zle zrobił bo na doświadczonego zawodnika nie postawił.
0
Wymarzony scenariusz:Ostatnia minuta dogrywki,ostatnia akcja,a tu Turan strzela gola na wygraną.I tak jeszcze faken by pokazał dla hejterów z FcBarca.com ;D.
1
https://cdn.meme.am/instances/400x/19948107.jpg Kibice Barcy w tej chwili :D.
5
Oho,większej bzdury nie słyszałem XD.
2
Strasznie liczę dzisiaj na Turana.Chciałbym żeby strzelił dzisiaj bramkę jak pedro w dogrywce i udowodnił wszystkim hejterom,że jego serce jest w Barcelonie i już nie będzie zawodził wszystkich kibiców.Pozdrawiam.
0
O kurde,Alves to super bramkarz!
0
2
A tak wracając do poprzedniego dnia to jestem zajebiści* dumny z naszych siatkarzy.Pokazali klasę.Ale jednak jak by tak se wyobrazić wlazłego z kurkiem i z kubiakiem to po prostu nie wiem czy ktokolwiek by miał z naszą kadrą szansę.Ale wczorajszy mecz był bajeczny.To była ta gra,której od nich oczekiwano.
1
Dobry deal i świetny młody zawodnik.
1
Tylko nie przesadzajmy bo i tak zapowiada się mega!
1
Mega transfer,tak jak chciałem.Młody i ogarnięty.No czego więcej chcieć!
2
Nie może ty coś daj od siebie,chętnie poczytam coś od nowego,wybitnego,a zarazem tak ambitnego w komencie twórcy,że aż jego koment zawiera mniejszą ilość słów od "genialnego" według niego poprzednika.......Waiting for your coment.....
2
Polscy sztangiści:Jak byłem mały to mieszkałem w wiosce galów i taki grubi pan wjeba** mnie do kotła z magicznym jak to się pózniej okazało napojem.W niedługim czasie zacząłem nabierać masy,a moi przyjaciele z wioski galów nakręcili w tym czasie 2 filmy pełnometrażowe.Stawali się sławni,wkrótce poznałem imię niejakiego grubasa,był to jak to się pózniej okazało Obelix.Ich druid zakazał mi komukolwiek mówienia o tajnej recepturze na napój wzbudzający ogromną siłę u galów.Obmyślił tajny plan mający na celu zatajenia tego faktu,a więc postanowił zgłosić swoją wioskę do udziału w filmach i bajkach,ażeby wszyscy myśleli,że dane incydenty rozpierdol** to magia.Niestety dzisiaj zmuszony jestem z moimi kolegami wyznać tą bolesną prawdę,Asterix i Obelix są prawdziwi,a wioska galów tak naprawdę istnieje i nadal stawia opór rzymianom...
4
Chyba powinno raczej być-Dawno temu Michael Phelps wyłowił pewnego małego nieumiejącego nurkować w wodzie chłopca.Jak się pózniej okazało był to sam Cristiano Ronaldo,który dzięki niemu nauczył się perfekcyjnie nurkować w polu karnym rywala......
7
Zauważyłem w tym meczu pewną zależność na pozycji w jakiej znajduje się Turan na boisku.On boi się odpowiedzialności za piłkę(myślę,że Lucho to rozgryzł).On gdy grał w środku pola nie potrafił zrobił nic,jakby bał się ruszyć do przodu,podać ciekawą piłkę tylko zagrywał cały czas do tyłu.Natomiast dzisiaj,gdy zaczął grać na skrzydle to było widać gdzieś w drugiej połowie dzisiejszego meczu,że się przełamał.Potrafił w ładny,ciekawy sposób dla oka minąć swojego rywala czy zagrać ładną piłkę czyli to co prezentował w Atletico.I tutaj czas zauważyć jaka jest odpowiedzialność na danej pozycji.Gdy w środku pola tracisz piłkę to twoja drużyna naraża się praktycznie na bardzo grozny atak lub kontrę(przykład straty piłki w meczu z Liverpoolem,którą zaliczył sam Busquets).Natomiast gra na skrzydle daje o wiele więcej do pokazania.Nie ma,aż tak dużej presji jak było to na pozycji pomocnika.Tutaj taki zawodnik jak Turan może śmiało próbować dryblingu czy odważnego podania do przodu bo wie,iż za nim jest i pomoc i obrona!I to jest wystarczający argument potwierdzający wszystkim to,że to nie wina samego zawodnika jakim jest Turan,że tak gra tylko jego pozycji.Pozdrawiam i zapraszam do wyrażenia swojej własnej opinii.
1
Właśnie,wkurzające to jest.Ale na tego typu stronach jest takich ludzi bardzo dużo.Takie zjawisko jest najczęściej widziane w szkole,u mnie jest taki "pedałek" w technikum co tak się podlizuje że mam ochotę go czymś jebną** w łe**,ale jak wiadomo trzeba się powstrzymać.W życiu jest wiele denerwujących zjawisk które zle oddziaływują na naszą psychikę zależnie od tego jak jesteśmy ustytułowani w społeczeństwie.No nic również pozdrawiam i uważam,że takie łapanki w necie są bez sensu.Ale wiadomo,czasami człowiek nie wytrzyma i odpisze.....Pozdrawiam.
0
Bardzo fajnie,Turan mnie bardzo zaskoczył bo przyznaję się,że go skreślałem,ale sam byłem jego zwolennikiem na początku i teraz odzyskuje powoli moje zaufanie jako u kibica.
0
Ja popieram was obu,bo i ty miałeś prawo do wyrażenia swojej opinii o Turanie,ale także i on miał prawo tą opinię podważyć.Mam wrażenie że komentarz InOut w odpowiedzi na twój pierwszy był troszkę zrobiony pod publiczkę tak do lajków,ale tak jak już napisałem obu popieram.Tylko bezsensowna taka gównoburza powstała.Każdy kto mądrze piszę jest równy każdemu kto również tak piszę i nie ma co tutaj bawić się w jakiś wiek,nie bądzmy czepliwi....
0
Same pozytywy w tym meczu:Turan się odblokował psychicznie przynajmniej po części,Samper zagrał bardzo dobre zawody,Munir nie najgorzej,Denis może być,Umtiti ładnie(przypomina mi mascherano trochę),Digne i Vidal(ma ogromne przyśpieszenie) też niezle, Andre Gomes dość średniawo ale błędów nie popełniał i miał jeden fajny rajd,no i został Messi który jest królem i możemy cieszyć się że wrócił ;).Reszta również w porządku(opieprzyć mogę Mathieu jedynie).Teraz czekać na prawdziwy mecz puchar.
0
Brawo Messi,byłeś genialny.I ten drybling,powinien dorabiać jako tancerz.
2
I pomyśleć że takiemu staremu bykowi jak Turan potrzeba było śmiałości żeby się otworzyć,nie stać jak kołek tylko grać w piłę ;).Brawo Turan!
3
Z ostatniej chwili !: Turan w końcu odzyskał pamięć i nauczył się grać w piłkę.
9
Turan mi trochę przypomina teraz Ronaldo,nic w meczu praktycznie nie zrobi,a zagraniem piętką próbuje innych zaślepić że zagrał "dobrze".