GokuFcBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://dodajzdjecie.funfootball.pl/wp-content/uploads/2014/12/Ronaldo-p%C5%82ywakiem.jpg Nie no sory to zdjęcie jest epickie.Leci na tapetę XD.
1
Spoko loko panie.
0
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSfDay7DjcCvY-_J8qBPz2AhafP8Htkl-uIyPGxWqb8fxEbCEwUQA Messi po dzisiejszym występie ronaldo....
0
Spoczko ;)........
0
A co specjalnie XD,przecież chciałem żeby się fajnie rymło,ale nie bierz dosłownie wszystkich słów jako błędów,że ktoś tak dosłownie powiedział.Nie zachowujmy się jak w świecie bezbłędnej interpunkcji XD.
0
Zameldowany niczym ronaldo w polu basenowym!
0
Taki rym na wieczór:ronaldo,ronaldo słaby jest w cieniu Messiego opala się.
0
No widzisz,są....
0
U mnie akurat w technikum elektronicznym.
0
Wyszedłeś,a wyszłeś.Naprawdę czy ludzie muszą być tak wścibscy,rozumiem,że o dużą ilość błędów można się czepiać,ale bez przesady.Nie jesteśmy nieomylni......
3
https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=153887538357857&substory_index=0&id=121674378245840&_rdr Aaaaaaaaaa,karaluch kur*** zabierzcie go!!!-By CR7.
0
Ah bez kawy się nie obędzie.....
13
A teraz wam coś na humor opowiem XD.Jeden gościu z mojej klasy nie zdał fizyki i ma sierpień.Siedzi sobie w ławce smutny,a zarazem wkurwio**,aż nagle pan wstaje i mówi do niego:Fizyka jest jak dobra laska,najpierw wydaje ci się,że ją rozumiesz,a potem gdy chcesz ją zaliczyć uświadamiasz sobie,że tak naprawdę wyszłeś za grubą brzydką babę od której nie możesz się odczepić.I na koniec spłentował:I tym jest właśnie sierpień z fizyki,jest leniwą grubą laską,której tak naprawdę nie masz ochoty i chęci już zaliczać,a szansa na powodzenie sierpnia z fizyki jak i udanego życia z taką laską jest zerowa.I na koniec jeszcze uśmiechnął się i powiedział"powodzenia".Leżałem i kwiczałem XD.
1
Hmmm a może....
0
Ale wiecie co,ktoś by musiał zrobić kompilacje minek i wybuchów ronaldo z użyciem głosu syntezatora ivony.To by było po prostu boskie XD.
0
Krystiano stoi,stoi i stoi,w mur napierda** a ten nadal stoi-podsumowanie wierszem wolnych ronaldo XD.
0
Messi musi być i koniec!Prawdziwy kibic Barcy se tego nie może odpuścić.
0
I tvp3 też będzie.....
0
Dokładnie na tvp 3.
0
Szukam tvp 3 bo chce Messiego dzisiaj w akcji obejrzeć XD.
0
1
Powiem tak,narazie nikogo nie oceniajcie.Bo jak można pisać po wychwalaniu pod niebiosa wręcz piłkarza jakim jest Neymar,żeby go sprzedać bo on woli kasę.Skąd wy wiecie co on woli i gdzie znajdziecie lepszego zawodnika na skrzydło.Dybala żebyście potem narzekali że z dwa wolne w całym sezonie strzelił i nic nie gra.Pogbę,który jest himerycznym piłkarzem i który bez dobrego gracza na skrzydle do którego może podać i wykończy dobrze akcję nic nie zrobi.Heh,dobre.Macie taki bryliant w zespole,a chcecie go sprzedać za jakąś głupią kasę,gdzie cena każdego zawodnika wynosi tyle ile "wyspa niejednego szejka".Zastanówcie się wogóle co gadacie,bo po pierwsze nie znacie woli zawodnika,a się wypowiadacie,a po drugie mając zawodnika w tak młodym wieku i nominowanego do złotej piłki........Chcieć go sprzedać.No cóż,na prawdę chciałbym wejść do waszej głowy i poznać sekret waszych wybitnych myśli.Oczywiście nie mówię o wszystkich,ale niestety większość to za dużo w fife gra.Chociaż dobrze,że jeszcze ronaldo nie wymyśleliście......Pozdrawiam.
7
A wszyscy gadali.Polska wygrała z takim słabym zespołem co grać w piłkę nie umie i wogóle.A tu się okazuje że gówn* prawda.
0
1
Anglia powinna spokojnie wygrać,no ale piłka lubi płatać figle.
1
No to sorki,ale nie czepiajmy się siebie.Świat i tak jest zbyt zły.Jest spoko i życzę wam miłego oglądania ;).Pozdro.
0
Payet byłby dobry w sumie.Chociaż jeśli chodzi o wiek to nie bardzo.
1
Bo nie każdy mecz jest na polsacie i nie każdy posiada zakupiony polsat 2 i 3?
0
Nikt nie wiedział że Ard to Das Erste i z tego powodu nie wiedział również na którym kanale to się znajduje więc myślę,że jednak pomogłem.
0
Po co stream jak masz w niemieckiej telewizji.