GokuFcBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naszą ligą mistrzów będzie wpierdziel Espanoylowi.Bo to samkuje zajebiści*!
2
16
Różnica punktowa między tymi trzema drużynami jest tak mała,że postanowili puścić mecze trzech drużyn w tym dwa łączone.Proste nie?
2
0
Jak sfrajerzy to będzie niezły obciach.
0
XDDDDDDDDD.......
0
Powiem tak nie patrzmy tylko na real bo Atletico jest bliżej wydarcia nam mistrzostwa.
0
Jak modrica nie ma to połowa drużyny nie gra,chociaż chorwatowi ostatnio coś nie idzie.
1
Z pewnością Messi.On jest niebywałym odkryciem.
6
Tylko wiesz Ronaldinho to był spoko gość i nikt mu tego nie miał za złe,a Neymar to taki rozwydrzony chłopak jeszcze by nie powiedzieć dziecko.Nie ma szacunku u innych piłkarzy za bardzo.
4
Co ty teraz napisałeś to nie ogarniam teraz,gdzie ty wogóle widzisz formę realu?! XDD.
2
Ja tam dzisiaj wale ostro.Hattrick Suareza i po 2 bramki Messiego i Neymara.
6
Jeśli chodzi o kwestie trofeów to ja jestem jednego i tego samego zdania.Tryplet to zgarnięcie wszystkich trofeów.Wygranie jednego z trofeów jest już dużym sukcesem i zwieńczeniem starań i zmagań jakiejkolwiek drużyny.Ci co piszą,że takie trofea jak Liga czy Puchar Króla jest niczym są albo zbyt wymagający,albo mają jakąś niewykrytą chorobę.Ktoś może gadać,iż Liga Mistrzów to najważniejsze trofeum bo reprezentują je najlepsze drużyny z Europy.Ale jak sami widzieliśmy w tym roku nie takie trofeum piękne jak je wszystkie malują.Bo właśnie w tym roku "niesamowita" Liga Mistrzów prezentuje sobą bardzo słaby poziom.Każde trofeum wliczające się właśnie do trypletu jest bardzo ważne.Jedne mniej drugie więcej z uwagi na charakter jego historii i wielkości,którą obrazuje nam ilość dobrych drużyn biorących w niej udział,aczkolwiek każde z tych trzech trofeów jest ciężko zapracowanym przez piłkarzy wysiłkiem,który potem daje swe owoce.Powinniśmy więc być dumni z uwagi,że nasza drużyna ma szansę na,aż dwa z trzech trofeów które obrazują niesamowity wyczyn jakim jest zdobycie trypletu.Pozdrawiam.
0
Czyli już się poddali w walce o mistrzostwo.
5
http://bi.gazeta.pl/im/8b/a9/12/z19568267Q,Cristiano-Ronaldo-katujacy-Espanyol--kolejne-gole-.jpg Kulisy z życia CR7-Maszyny.
3
Ja to bym chyba wtedy wyszedł z siebie,dżwi by wyleciały myślę bez uszkodzenia członków rodziny.
1
http://wp.tv/i,ktos-probuje-osmieszyc-messiego,mid,1690057,cid,8050,klip.html?ticaid=516f7e XDD Co to ma być ?!!
0
0
Z 15 widziałem.
0
Nie jest,taki ciapciok.
0
Dla mnie jest słaby i tyle.Nie widzę go jako dobrego piłkarza,taki jakiś wątły i nieciekawy w grze.
1
Co wy widzicie w tym Denisie Suarezie to ja nie wiem bo ja nic.Na siłę próbujecie go wcisnąć do Barcy jak Turana?
0
Kurde suarez biega,alba biega,neymar biega nawet busquets biega,a messi nie biega.Patologia,można nie biegać,ale on nie robi nic.NIEWYTŁUMACZALNE.Takie umiejętności,a mu się biegać nie chce,mnie po prostu krew zalewa.Uwielbiam messiego,ale co mu odbija z tym brakiem zaangażowania to ja nie ogarniam po prostu.
0
A z Atletico,by ruszył dupsko to bylibyśmy z placem nie powiem gdzie w półfinale.Taka prawda,nie ma wymówek.Jest zmęczony niech go ktoś zmieni.Proste nie?Trudno się starać chociaż w ważniejszych meczach,o kurde ale trudno biegać bo za chwilę nogę złamię.Nie rozśmieszajcie mnie.
0
Suarez gra na maxa i co łapie kontuzje,przestańcie go do jasnej ciasnej usprawiedliwiać.
0
Jak by kurde więcej biegał to byśmy mieli 3 ligi mistrzów pod rząd.Nie oszukujmy się,ale jak Messiemu się chce to nie ma mocnych.Na Chu* się oszczędzać jak karierę z mniejsza liczbą trofeów może zaliczyć.Nikt mi tego nie wytłumaczy.
0
Ja bym chciał Simeone w Barcie.Jak on by zmotywował Messiego,Messi by biegał wtedy jak nakręcony.Oh jak ja bym chciał,petarda by była wtedy.
26
Żona mnie zawołała,że jakiś dobry mecz w telewizji leci,a ja się jej pytam jaki padł wczoraj wynik w półfinale ligi mistrzów bo byłem w pracy.A ona na to:a nie wiem jakiś mecz towarzyski oglądałam.
0
A pamiętacie jak Messi był w formie i koledzy podawali mu piłkę a on sam biegnąc do przodu tworzył akcję bądz strzelał gola.Ehhh....niech to wróci.
0
BRAAAAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,YNWAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!