0

Gwałt był by po prostu większy niż obecnie jest przewidywany.

0

La Liga-Sędziowanie na najwyższym możliwym poziomie tylko tutaj.

2

Ja to bym tego Pique wziął na kandydatującego napastnika.Chłopak biega,umie się ustawić,drybling ma nienaganny.Brałbym z pocałowaniem ręki.

0

A tak wogóle,finał w Rio będzie na 1 lub 2?

11

Wynik tego meczu.6-2.6-2 to Ars4nal.Przypadek,nie sądze.

13

Barca jest jak Antonella,nigdy się nie nudzi :D.

0

Messi nie strzela goli,messi czaruje bramkę.

0

A po straconej bramce pewnie było...."Sprzedać,wszystkich,kupić,sprzedać i kupić,a może sprzedać".

1

No to mamy nowy tercet M-Messi,S-Sergi Roberto,S-Luis Suarez ;D.

0

Daj mu palec,upierdol** ci rękę-Leo Żarłacz Biały!!!!!!!!!!

0

A kurde mówiłem,kupmy Ronaldo.......

0

Gryzący wampir i gryząca koza.Cóż za duet!

0

Blada twarz i owca wznoszą trofea :D.Obaj biali XDD.

1

Messi-biała owca-owca-biały-niebo jest białe-Duchy są białe-Bóg jest Duchem-Messi to Bóg confirmed.

0

Mamy owcę w drużynie XDD?!

0

"Naprzód Barco,do zwycięstwa,ale do jak dużego zwycięstwa".

0

Przegnać XD.Literówka,a jak dużo zmienia.

0

Proponuję zrobić taką sklejankę reakcji w meczu naszych szczypiornistów i wrzucić na youtube.Byłoby conajmniej śmiesznie.Co chwilę by było:kurw** mać zo ty odpierdala*** XDD.

1

I to jest sport:Niemcy dali nam awans do ćwierćfinału,a teraz sami stracili szansę na dalszą grę.

0

Nie no,zasłużenie,ale mówię ogólnie o meczu.Włosi wygrali tzw.ambicją za co im gratuluję bo nie spodziewałem się.

1

W skrócie piękno siatkówki.

0

Sorki,ale musisz przyznać,że Amerykanie byli lepsi,ale ta końcówka i ten fenomenalny Zaitcev ich zniszczył.Brawo dla Włochów ;).

0

Brawo Włosi.Klasę pokazali.

0

Ten zaicev to jest przekozak :D.

0

Hahaha,widzieliście.Trzech amerykanów skoczyło odebrać piłkę jak cristiano nurkujący w pole karne XD.

0

Jak już pisałem w meczu Usa-Polska to całe Usa jest w tej chwili poza zasięgiem innych.Mają taką formę,że nie wiem czy cokolwiek stanie im na drodze do odebrania pucharu w finale.

0

Suarez,dla mnie jesteś najlepszy.Walczak!100 lat Suarez w Barcie ci życzę oczywiście ;).

2

I weź tu go zatrzymaj ;).

0

Teraz to już jest czarny Messi,tylko nikt tego nie widzi,bo on oszczędza rywali przecież.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?