GokuFcBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gwałt był by po prostu większy niż obecnie jest przewidywany.
0
La Liga-Sędziowanie na najwyższym możliwym poziomie tylko tutaj.
2
Ja to bym tego Pique wziął na kandydatującego napastnika.Chłopak biega,umie się ustawić,drybling ma nienaganny.Brałbym z pocałowaniem ręki.
0
A tak wogóle,finał w Rio będzie na 1 lub 2?
11
Wynik tego meczu.6-2.6-2 to Ars4nal.Przypadek,nie sądze.
13
Barca jest jak Antonella,nigdy się nie nudzi :D.
0
Messi nie strzela goli,messi czaruje bramkę.
0
A po straconej bramce pewnie było...."Sprzedać,wszystkich,kupić,sprzedać i kupić,a może sprzedać".
1
No to mamy nowy tercet M-Messi,S-Sergi Roberto,S-Luis Suarez ;D.
0
Daj mu palec,upierdol** ci rękę-Leo Żarłacz Biały!!!!!!!!!!
0
A kurde mówiłem,kupmy Ronaldo.......
0
Gryzący wampir i gryząca koza.Cóż za duet!
0
Blada twarz i owca wznoszą trofea :D.Obaj biali XDD.
1
Messi-biała owca-owca-biały-niebo jest białe-Duchy są białe-Bóg jest Duchem-Messi to Bóg confirmed.
0
Mamy owcę w drużynie XDD?!
0
"Naprzód Barco,do zwycięstwa,ale do jak dużego zwycięstwa".
0
Przegnać XD.Literówka,a jak dużo zmienia.
0
Proponuję zrobić taką sklejankę reakcji w meczu naszych szczypiornistów i wrzucić na youtube.Byłoby conajmniej śmiesznie.Co chwilę by było:kurw** mać zo ty odpierdala*** XDD.
1
I to jest sport:Niemcy dali nam awans do ćwierćfinału,a teraz sami stracili szansę na dalszą grę.
0
Nie no,zasłużenie,ale mówię ogólnie o meczu.Włosi wygrali tzw.ambicją za co im gratuluję bo nie spodziewałem się.
1
W skrócie piękno siatkówki.
0
Sorki,ale musisz przyznać,że Amerykanie byli lepsi,ale ta końcówka i ten fenomenalny Zaitcev ich zniszczył.Brawo dla Włochów ;).
0
Brawo Włosi.Klasę pokazali.
0
Ten zaicev to jest przekozak :D.
0
Hahaha,widzieliście.Trzech amerykanów skoczyło odebrać piłkę jak cristiano nurkujący w pole karne XD.
2
http://i1.memy.pl/obrazki/f74d1056336_odpowiedz_jest_jedna.jpg
0
Jak już pisałem w meczu Usa-Polska to całe Usa jest w tej chwili poza zasięgiem innych.Mają taką formę,że nie wiem czy cokolwiek stanie im na drodze do odebrania pucharu w finale.
0
Suarez,dla mnie jesteś najlepszy.Walczak!100 lat Suarez w Barcie ci życzę oczywiście ;).
2
0
Teraz to już jest czarny Messi,tylko nikt tego nie widzi,bo on oszczędza rywali przecież.