GokuFcBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar jest za mało mięsisty mówiąc wprost.Wiem trochę nie polsku,ale to jest jego problem.Ronaldinho miał właśnie to co napisałem i szedł jak taran na zawodników i robił z nich wiatrak.A neymar.....
0
A tak na serio chłopy to boję się,że jak będzie z kontuzjami tak dalej jak jest to możemy wtopić ten sezon.Iniesta jest filarem pomocy,a kurde coś za często łapie kontuzje.W realu wróci Modrić i zrobi się strasznie nieciekawie,bo nasza pomoc delikatnie mówiąc nie wygląda najlepiej.Szczerze mówiąc bardziej podobała mi się gra Barcy B z Espanyolem niż to wczoraj.Wiem,że niby się oszczędzali,lecz na razie wygląda to niestety tak,iż bez Busquetsa i Iniesty nie mamy żadnych alternatyw.
0
Mam pytanko i to ważne.Czy ktoś z was kto ma ps3 wie jak pobrać demo Dragon Bal Xenoverse 2.Bo kurde szukam i nigdzie nie ma.Proszę o odpowiedz.
1
Szczerze Sergio Busquets bo jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie XD.
0
No też właśnie zobacz posturę Ronaldinho i Neymara.To wszystko zmienia według mnie.
0
Spoko,dzięki za opinie.
0
Dobra,drodzy lalambrowicze.Może i ja więc napiszę coś na temat Neya.W końcu,a czemu by nie?Oglądając wczorajszy mecz widziałem po raz to kolejny ogromny potencjał w grze młodego i przebojowego brazylijczyka.Nie dało się również ukryć faktu,iż trików jakie podczas meczu wykonuje nasza gwiazda jest w futbolu bardzo mało.To przyjęcie tak trudnego podania od Messiego w taki sposób jaki przyjął to Neymar to istna poezja i smak jakiego szukali by w swojej pięciogwiazdkowej kuchni przeróżni wybitni kucharze.Piłkarz ten bowiem,ma ogromne możliwości.Jest strasznie "elastyczny" przez co mógłby z łatwością objechać swym rajdem 4 graczy drużyny przeciwnej.No ale właśnie....Czemu takie próby są jak na Neymara tak rzadko wykonywane.Czemu sam brazylijczyk stawia wokół siebie taką dużą dozę cwaniactwa i pewności?Szukając odpowiedzi w przeróżnych meczach jakich on grał stwierdzam,że chodzi tu o jego fizyczność jaką prezentuje na boisku.Jak dobrze wiemy piłkarz ten ma dość szczupłą sylwetkę ciała.A niestety jak doskonale potrafimy się domyśleć,na boisku występuje twarda i czasami nieuzależniona od poczynań sędziego gra.Neymar ma dość ciężko grać na pełnych obrotach,gdyż pewnie nie raz odbił się od niejednego zawodnika jak od ściany.Stąd bierze się właśnie jego frustracja.Więc czemu też,jak to się teraz często przyjęło mówi,iż nasza gwiazda nigdy nie będzie gwiazdą na skalę talentu jedynego w swoim rodzaju Ronaldinho.Otóż odpowiedzi na to pytanie trzeba szukać w początkach gry Neymara w Fc Barcelonie.Był on bowiem wtedy tak drobny,że można by nawet rzec,iż wiatr wtedy dałby mu radę.Potem postanowił się on wziąść w garść.Europejski futbol nauczył Neya,że to nie jest Brazylia.W Europie jest gra na najwyższym poziomie i jeśli nie masz "jaj" ,żeby poprzepychać się z obrońcą i wygrać walkę o pozycję to jesteś na przegranej pozycji.Nie twierdzę oczywiście,że Neymar zachowuje się jakby nie miał tych "jaj" ,bo zmienił się od pierwszego meczu w barwach Barcelony,ale nadal twierdzę,iż brakuje tego czegoś czym charakteryzował się wymieniony przeze mnie wyżej Ronaldinho jak i grający obecnie Messi.Nasz brazylijczyk co prawda stara się grać jak nasza przysłowiowa "pchła" i z resztą chwała mu za to,lecz nadal to nie jest to,ażeby cały futbolowy świat miał u niego ogromny szacunek za jego grę na boisku jak i jego zachowanie.Podsumowując Neymar to świetny gracz z ogromnym talentem do gry,któremu brakuje jeszcze przede wszystkim doświadczenia,obycia się w niektórych boiskowych sytuacjach,ale też i fizycznej postawy,ażeby mógł rywalizować z najlepszymi obrońcami o każdą pozycję na boisku.
0
Hahaha,dobra koledzy to ja się zajmę amv lepiej,XDD.Pozdro dla wszystkich.
0
XDD,ja wszystko rozumiem,ale spoko.Nie no rymowałem dużo w tym filmie.
1
To racja,gdyby nie kontuzje i jego chamowata gra byłby lepszy od Ronaldo.A kto się nie zgodzi nie widzi prawdy.
0
0
No to dziękuję za opinię.
4
W sumie to masz rację.
2
48
Wczoraj to miałem wrażenie,że widziałem scenę niczym z pamiętnego meczu z realem,gdzie messi kopnął piłkę w kibiców właśnie realu,a oni wszyscy na niego z fakenami.Podobnie było i wczoraj.Messi obrócił się do kibiców Valenci,a oni wszyscy z fakenami do niego,lecz nasza pchła niczym ogromny dinozaur stanęła w obronie swoich młodych i napluła na nich słowami nienawiści.Tak powinien zachować się właśnie prawdziwy facet.Reasumując nasz crack bardzo dojrzał do roli nawet by rzec kapitana w Barcie.
2
Robię dla was film o naszym Leosiu.Za dwie godzinki wam prześle ;).
0
Iniesta,dasz radę.Jesteś ogromnym na skalę futbolu zawodnikiem.Uwielbiam twoją grę,będzie ciebie strasznie brakowało,ale najważniejsze jest twoje zdrowie.Obyś wyzdrowiał więc jak najszybciej.Vamos Andres!
1
La Liga Santander to liga gdzie sedzia ustala wlasne reguly gry.
0
2
Masz niżej XDD.
1
0
Ja tak samo ;).
0
5
Taka ciekawostka:W 2014 roku gola na wagę zwycięstwa Barcy na Estadio Mestalla dał Sergio Busquets.Dzisiaj uczynił to Leo Messi.
3
Jak dla mnie jeden z lepszych meczy Ter Stegena bo 3 razy gdzieś ocalił nam tyłek.
4
Suarez w sumie wygrał nam mecz,bo to on strzelił bramkę plus wymusił karnego.
2
Nie wiem jak wy,ale się trzęse XD.
0
Król jest tylko jeden,a jest nim Leo Messi.
1
Hahahaha,yeahhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!
0
Kur***,nie patrze na to....