0

Ostatnie mecze nie są dobre...

8

Co proszę?

2

Teraz musimy z godnością mówić,że jesteśmy kibicami Barcy,bo właśnie teraz przyszedł czas,gdzie mamy dołek i musimy z niego wyjść.Pozdrawiam i Visca El Barca!!!

3

I teraz jest właśnie panowie ten moment,nie idzie to my kibice powinniśmy ich w tym momencie wspierać!

3

Dziękujemy ci Busquets!

0

#Kill Busquets.

0

Messi lubi piłkę angielską ;(.

0

XDDD,w życiu przenigdy!

0

Ja zauważyłem jedną ciągle powtarzającą się rzecz.Messi prawie zawsze z City biega!A czemu w innych meczach nie biega ;(.

0

Busquets-Człowiek czołg.

0

Nie jest zle,Messi się powoli budzi,Andre Gomes dzisiaj zaszalał i nawet neymar pokazał dzisiaj parę ładnych zagrań.

0

Kurde daj ktoś transmisję.

0

No to Messi w takim razie może grać w środku,a Rafa na prawej i problem z głowy.

12

Jutro w Marce:Konflikt gotowy.Neymar już szykuje się do odejścia po tym jak jego koledzy z drużyny nie wspierają go po zajściu z Rubenem Vezo.

0

Chociaż jakby rafę dać na skrzydło,a Messiego do pomocy to byłoby idealnie wprost.

0

Ale Rafa coś się nie czuł na pomocy,to mnie martwi,bo on zdecydowanie woli skrzydło.

0

Dzisiaj liczę na środek chyba Denis i Rakitic.Z tyłu oczywiście Busquets,liczę również na to,że Suarez się przełamie i oczywiście spodziewam się odrobiny magii od Neya i Messiego.

0

Uuuu,to nie dobrze.Dragon Ball na zawsze!Ja akurat zdania nie zmienię.

8

Najlepsze jest to,że mimo tylu pomocników i tak Messi gra w pomocy.

0

A ty naucz się szanować czyjąmś opinię nie bulwersując się i nie zniżając się do poziomu użytkownika,który,gdy wie,iż nie ma racji używa tekstu w stylu:"Naucz się pisać".

0

Myślałem,że wysadzając szatnię XD."Głodnemu chleb na myśli".

7

Witam,zrobiłem dla was amv Black Goku vs Ssj Blue Vegeta.Jeśli lubicie Dragon Balla to zapraszam do oglądniecia i wyrażenia swojej opinii.Pozdrawiam ;).

0

Prawda cię boli?W machesterze jeszcze ronaldo mi się podobał jako piłkarz,ale teraz.Przez obecne lata on tylko przeszkadza w grze i jeszcze władowuje w drużynę niepotrzebny stres.Jeśli ty kogoś takiego uważasz za wybitnego gracza to nie chce mi się z tobą więcej gadać.Czy ty wogóle widziałeś w jaki dziecinny sposób on tracił piłkę w ostatnim meczu?Jest ponoć pomocnikiem a jego drybling....No właśnie,nie ma go.Przestań patrzeć przez różowe okulary.

0

Ja patrzę na grę,a nie durne statystyki.Jeśli ty wolisz patrzeć na suche statystyki niż oglądać mecz gratuluję.

1

Odpowiedz jest jedna i ciągle taka sama:Ronaldo jest wykreowanym przez media piłkarzem.Proste.

0

Ja już wiem czemu wszyscy mówią jak ronaldo strzeli gola:powrót króla.Pierwsza litera karny to k czyli powrót króla.Głupie,ale jakże prawdziwe.

0

Jeśli kogoś negatywnie rozśmieszyłem to sory ;).

0

Polecam do wysłuchania,genialne!

2

Nie płaczę,ale tylko mówię jaka jest prawda.Bo na razie tak to właśnie wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?