GokuFcBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnie mecze nie są dobre...
8
Co proszę?
2
Teraz musimy z godnością mówić,że jesteśmy kibicami Barcy,bo właśnie teraz przyszedł czas,gdzie mamy dołek i musimy z niego wyjść.Pozdrawiam i Visca El Barca!!!
3
I teraz jest właśnie panowie ten moment,nie idzie to my kibice powinniśmy ich w tym momencie wspierać!
3
Dziękujemy ci Busquets!
0
#Kill Busquets.
0
Messi lubi piłkę angielską ;(.
0
XDDD,w życiu przenigdy!
0
Ja zauważyłem jedną ciągle powtarzającą się rzecz.Messi prawie zawsze z City biega!A czemu w innych meczach nie biega ;(.
0
Busquets-Człowiek czołg.
0
Nie jest zle,Messi się powoli budzi,Andre Gomes dzisiaj zaszalał i nawet neymar pokazał dzisiaj parę ładnych zagrań.
0
Kurde daj ktoś transmisję.
0
No to Messi w takim razie może grać w środku,a Rafa na prawej i problem z głowy.
12
Jutro w Marce:Konflikt gotowy.Neymar już szykuje się do odejścia po tym jak jego koledzy z drużyny nie wspierają go po zajściu z Rubenem Vezo.
0
Chociaż jakby rafę dać na skrzydło,a Messiego do pomocy to byłoby idealnie wprost.
0
Ale Rafa coś się nie czuł na pomocy,to mnie martwi,bo on zdecydowanie woli skrzydło.
29
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14915139_1143984358972487_8058954423478399028_n.jpg?oh=1bbabc5c6f249c286dbbdb1d6c3c838a&oe=58D180E3 Hehehe,ale oni mają humor.Nie no dystans do siebie to podstawa XD.
0
Dzisiaj liczę na środek chyba Denis i Rakitic.Z tyłu oczywiście Busquets,liczę również na to,że Suarez się przełamie i oczywiście spodziewam się odrobiny magii od Neya i Messiego.
0
Uuuu,to nie dobrze.Dragon Ball na zawsze!Ja akurat zdania nie zmienię.
8
Najlepsze jest to,że mimo tylu pomocników i tak Messi gra w pomocy.
0
A ty naucz się szanować czyjąmś opinię nie bulwersując się i nie zniżając się do poziomu użytkownika,który,gdy wie,iż nie ma racji używa tekstu w stylu:"Naucz się pisać".
0
Myślałem,że wysadzając szatnię XD."Głodnemu chleb na myśli".
7
0
Prawda cię boli?W machesterze jeszcze ronaldo mi się podobał jako piłkarz,ale teraz.Przez obecne lata on tylko przeszkadza w grze i jeszcze władowuje w drużynę niepotrzebny stres.Jeśli ty kogoś takiego uważasz za wybitnego gracza to nie chce mi się z tobą więcej gadać.Czy ty wogóle widziałeś w jaki dziecinny sposób on tracił piłkę w ostatnim meczu?Jest ponoć pomocnikiem a jego drybling....No właśnie,nie ma go.Przestań patrzeć przez różowe okulary.
0
Ja patrzę na grę,a nie durne statystyki.Jeśli ty wolisz patrzeć na suche statystyki niż oglądać mecz gratuluję.
1
Odpowiedz jest jedna i ciągle taka sama:Ronaldo jest wykreowanym przez media piłkarzem.Proste.
0
Ja już wiem czemu wszyscy mówią jak ronaldo strzeli gola:powrót króla.Pierwsza litera karny to k czyli powrót króla.Głupie,ale jakże prawdziwe.
0
Jeśli kogoś negatywnie rozśmieszyłem to sory ;).
0
2
Nie płaczę,ale tylko mówię jaka jest prawda.Bo na razie tak to właśnie wygląda.