1

Jacek Gmoch jest dumny!

2

Witam,zrobiłem dla was film motywujący naszego małego magika czyli GOAT(Leo Messi).Polecam oglądnięcie tego filmu,jak i czekam na wasze opinie co do tego materiału.Pozdrawiam.

3

Ahaha,druga rzecz,która z porażek realu najbardziej mnie uszczęśliwia :D.

0

Dokładnie,ale brawo,bo zagrali w końcu tak jak przystało na naród Polski.Czyli jak przystało na naród walczaków,bo tak bym nasz naród właśnie określił.

0

To byś widział ile ma w bicku,nie chwaląc się dużo.Trenuję biegi i dosyć dobrze tańczę,więc nie mój drogi nie wyglądam jak panienka.I dodam jeszcze,że trenuje karate od 4 lat.

0

172 cm i taka waga.No wiem szczupły jestem ;).Ale niedowagi nie mam.

0

Ale to było napisane tak z dystansem do jaj,że niby go obrażam,ale nic do niego nie mam.Tak to moi drodzy wyglądało!Tak,trochę dla poleceń,przyznaję się ;).I pozdrawiam,nie krzyczta na mnie,za bardzo wszystko na serio bierzecie,tyle wam mogę powiedzieć.

0

Kurde,przecież ja go nie zaczepiłem tylko normalnie z nim pogadałem,bo starsza liga grała wtedy to sobie z nim usiadłem i pogadałem.A ten komentarz napisany był jak już powiedziałem do jaj,że po prostu śmieszą mnie takie dzieci co tak uparcie mówią,że ronaldo jest lepszy nie słuchając sensownych argumentów.I tyle XDD.

0

Moja waga chłopie to 59 kg XD.Ulżyło wam...

0

Odpowiem ci dosyć krótko,jak byś doświadczył tyle w życiu co ja...Ale z resztą,jak nie potraficie zrozumieć,iż jeden mój koment na ileś tam został napisany zwyczajnie do jaj to jesteście po prostu dziwni.O co wy się spinacie?Napisałem krótko i zwięzle:ten koment napisany był do jaj,a wy spinacie wiadomo co.

0

Nie XD.

0

To jest kurde moi drodzy dystans do świata....Hello,skąd wy macie prawo wmawiać mi jakie ja mam poglądy na podstawie jednego komentarza?No właśnie pytam się wam.

1

Czy ja napisałem,że gorszy?Wiadomo co to dystans czy nie bardzo,czy ja gdziekolwiek napisałem,że mam coś do ludzi przy tuszy?

1

Hahaha,ludzie jak wy to możecie brać na serio.Ja to z dystansem napisałem....

0

Heheheh,dzięki bobo ;).

1

Sens jest dość prosty,nie daj sobie wciśnąć kitu,że ronaldo jest lepszy od Messiego.

0

Kurde muszę wam opowiedzieć krótką historię :D.No więc kiedyś,gdy byłem na orliku,spotkałem dość grube dziecko(wiek 10lat).I tak ni z tego ni z owego zacząłem z nim gadać o ronaldo i Messim.Opowiadał jakim to on nie jest fanboyem Crr-a.Starałem się mu nie ubliżać i mówiłem powoli i kulturalnie.Naprawdę bez urazy chciałem temu grubemu dziecku wytłumaczyć istotę rzeczy,której on nie jest świadomy.A więc tłumaczę mu.Przypominam,że powtarzam kulturalnie i powoli!Cytując:"Mój drogi,ale czy czasem to nie Messi jest,aby lepszy?!Przecież ma więcej klubowych trofeów jak i nagród indywidualnych,nie wspominając już to o umiejętnościach czysto piłkarskich".A on ku**** nadal uparcie mówi.Cytując(za ortografię nie odpowiadam,gdyż słowa te wypowiedział gruby chłopiec):Psiecieś ronaldo jest najlepsi,ty nie widzisz jak on dryblował w meczach Portugalii ostatnio.Yyyyy ....po prostu jest lepsi.....yyyyy i tyle....?Jaki z tego morał koledzy?Nigdy nie rozmawiajcie z grubym dzieckiem.Historia oczywiście prawdziwa.Pozdrawiam.

0

Poradnik:znikaj i pływaj jak CR7!

3

Internet to głęboka wiedza ;).

8

Ronaldo po meczu.

0

Mi to żal będzie tego,że nikt już nie będzie sabotował gry realu.

17

https://streamable.com/onh6 Pokażcie tego skilla na gali ZP XD.

58

Real ma zaszczyt być pierwszym klubem w historii,który zremisował z Legią w LM.

0

City to nie wstyd,ale to blamaż na skalę Europy XDD.

1

ZP dla Ronaldo!Zasłużył.Wspiera on bowiem zespoły przeciwne.

2

Ronaldo to najlepszy piłkarz świata.Pamiętajmy!#Pray for Ronaldo!

0

Guilherme to bardzo dobry piłkarz muszę przyznać,a śledziłem go wcześniej.

1

Legia-Od zera do bohatera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?