0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja najbardziej po tym ostatnim meczu tęsknię za grą roberto.Oby dzisiaj zagrał ;).A tych naszych zmienników to proponuje wpuszczać gdzieś w drugiej połowie przy korzystnym wyniku bo inaczej będzie to wyglądało właśnie tak jak w ostatnim spotkaniu...No i najwyższy czas na grę Gomesa.

2

No wiesz,ale to ignoranctwo ronaldo jest śmieszne,bo i dosyć żałosne.

0

A ten nowy kanał będzie w cyfrowym polsacie ;)?

4

Jordi Alba:To, czego dokonała Barca, nie osiągnął nikt inny.Ronaldo:Ale ja mam trzy Złote Piłki.....

0

Kto ma jutro egzamin z Pana Tadeusza XD?

2

Ale patrzcie jaki paradoks.Wszyscy uwierzyli,że Rudy po strzelonej bramce jest dobry,a on potem jak na złość przestrzelił 100000.....okazję.

1

Po dzisiejszym meczu jednego możemy być pewni:Że bramka dla Mascherano nigdy nie padnie,bo nawet,gdy padła nie została uznana....

1

Morał z tego meczu jest wszystkim dobrze znany:Gdy Lucho zaskakuje to rudy wszystko psuje.

1

A propo dzisiejszego meczu.Wiadomo jest rozczarowanie i tym podobne.Ale z drugiej strony myślę,że przydał się nam obraz gry bez Messiego.Tak jak Modric tworzy Real,tak Messi tworzy grę Barcelony.Gdy Messi nie grał Neymar praktycznie podawał do nikogo.Wszedł Messi i od razu Neymar jak i sama Barca ruszyła do przodu.Naprawdę ciężką rzeczą będzie fakt,jeśli Messi zakończy karierę.Bez niego już nic nie będzie takie piękne.Messi,Xavi,iniesta to piłkarze nieosiągalni dla nikogo.To dzięki nim Barca stała się pełnym tłumów amfiteatrem do którego wchodzą wszyscy po to by ujrzeć niebywałe widowisko na,które smaku z każdą minutą przybywa.Naprawdę z czasem żal mi jako kibic tego,że kiedyś futbol nie będzie wyglądał tak pięknie,jak wyglądał przez ostatni czas dominacji wielkiej Fc Barcelony.Właśnie to widziałem w dzisiejszym meczu,taki trochę żal mnie wziął,że tak to wszystko się układa....

0

Polecam i jeszcze raz polecam.Bardzo emocjonalna piosenka,kocham ją jak i drugi przebój tej o to kobiety.Ten kto nie słuchał tego i drugiego kawałka "Lost on you" niech żałuje.Ta muzyka trafia do serducha!

2

Nie ma za co.Będę to rozpowszechniał i ty możesz,bo ona śpiewa cudownie.

0

http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/63474_1431152621.jpg Właśnie w tym miejscu Lucho wymyśla swoje teksty XD.

2

Piękny kawałek,polecam.Posłuchajcie,a staniecie się fanami tej przecudownej wokalistki.

0

Nie.

0

Wiem,ale śmiesznie to się prezentuje ;).

0

I po co kupowałem pościel Barcelony...? Wiecie może czy w Biedronce są jeszcze pościele Realu?-Kibic Barcelony hahaha,musiałem.

0

Neymar gra wybornie!

1

Messi ciągnięty za szyje:nadal stoi.Krystiano popchnięty przez podmuch wiatru:kładzie się i podnosi ręce.

63

Mascherano strzelił pierwszą bramkę dla Barcy...Bramki nie ma.

0

Teraz będzie sprzedawanie Lucho.Heh...

0

I powiedz mi tu ktoś coś na Ter Stegena.Znawcy z was...

0

I dlatego Messi jest genialny.Taką jak widać średnią drużynę zamienia w złoto.

0

Super Sayian się rozgrzewa.

0

Mathieu:Rudy człowiek,którego dobro zamienia się w zło.

0

Lucho w przerwie:Mathieu wejdziesz po przerwie i wygrasz mecz.

0

Nie no akurat teraz sie nudze.Przyznaje.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 8.2.6.

0

XD,chcialem troche nadac powagi temu forum.

0

Fifa to cos wiecej niz gra,to jakze zacieta dalekoidaca w czynach dyskusja doroslych mezczyzn majaca na celu uzgodnienie niezwykle waznych faktow.Kto ma wiekszy overall,czy Cr naprawde jest lepszy od Messiego jak ma to sie w fifie,czy marcelo w grze zmienil fryzure.Tak duzo pytan,a zarazem tak malo odpowiedzi,a przeciez liczba zachorowan na depresje nadal w tym kraju rosnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?