3

Kiedyś:Choć wyjdziemy pograć na dwór w piłkę.Dzisiaj:Ej,a jaki on ma overall w fifie?

0

Hahaha,tolerancji to już było,aż nadto na igrzyskach XDD.

0

La Rambla-Serwis,gdzie wszyscy mogą rozmawiać o wszystkim.Nie wstydz się,już nikt nie będzie się śmiał z twoich rozstępów,gdyż właśnie tu moja droga możesz o tym śmiało z nami pogadać.Moderacja jest bardzo uprzejma,a bana rozdaje tylko i wyłącznie w ostateczności.

4

La Rambla-Forum,gdzie rozmowy o EA wchodzą w decydującą fazę.

0

Inni tego nie lubią,a ja za to kocham ten chumor,a prawie pełnoletni jestem.No nie wiem czemu,ale kocham te gagi.

5

David Luiz: "Zmarnowałem dwa lata w PSG. To było jak granie w grę FIFA na poziomie początkującym."Suarez pamięta ;D.

0

Pamiętajmy,Real to jest przecież najważniejsze bóstwo na świecie i trzeba dawać im wszystko,no bo jak można inaczej.

1

Moją ulubioną postacią przyznaję się,że jest Whis.Uwielbiam gościa :D.

1

No to zółwik bracie ;).Ten humor,ta pasja,walka,postacie.Po prostu the best.No nic zobaczymy wkrótce.

0

Miał być ban,wyszedł kran....

1

Moje ulubione anime,a piłkarze z Barcy upodabniają się do nich jako postaci.Już lepszej drużyny nie może być.

1

Ronaldo to powinien mieć + 10 na udany układ rzęs podczas meczu.

0

I ten uśmiech sugerujący:"La Rambla to na pewno,na 100% serwis z komputerami".

1

1

Heheh,dzięki ;).

0

I bardzo dobrze,jak ma przez to rozwinąć uraz niech nie gra.

0

Ale gest piękny.

0

2

https://www.instagram.com/p/BJ1cZkXgB7R/ Nie obeszłoby się bez siateczki ;D.

0

Suarez,pokaż pazury.Liczę,że coś nasz napadzior dzisiaj strzeli.

0

Urugwaj według mnie jest lepszy.Grają z pazurem,a Suarez genialny jest.Argentyna taka bez przekonania,Urugwaj raczej radził sobie w obronie i wykonał kilka kontr.Teraz mają przewagę w ataku i raczej tego nie zmarnują.

5

Nowy trener w końcu to i oliwy w głowie ma nieco więcej XD.

2

Ja mam rozdarte serce.Uwielbiam Messiego,ale Suarez to jest taki gość,że nie da się go nie lubić.

0

Szukaja sie na boisku,zawsze jak nikt inny.Nadal nie rozumiesz XD.Trace wiare w inteligencje ludzi.

0

Nawet podobny,faktycznie.

0

Co robi MSN w WC?Szukaja sobie nawzajem XD.

4

http://leaguelane.com/wp-content/uploads/2016/04/Barcelona-vs-Sporting-Gijon-Spanish-League-Match-Preview-and-Prediction-23-April-2016.jpg Kiedy do tego starcia dojdzie to jednego możemy być pewni.Na nic nie zda sie MSN,jeśli zagra nasza legenda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?