GokuFcBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kiedyś:Choć wyjdziemy pograć na dwór w piłkę.Dzisiaj:Ej,a jaki on ma overall w fifie?
0
Hahaha,tolerancji to już było,aż nadto na igrzyskach XDD.
0
La Rambla-Serwis,gdzie wszyscy mogą rozmawiać o wszystkim.Nie wstydz się,już nikt nie będzie się śmiał z twoich rozstępów,gdyż właśnie tu moja droga możesz o tym śmiało z nami pogadać.Moderacja jest bardzo uprzejma,a bana rozdaje tylko i wyłącznie w ostateczności.
4
La Rambla-Forum,gdzie rozmowy o EA wchodzą w decydującą fazę.
0
Inni tego nie lubią,a ja za to kocham ten chumor,a prawie pełnoletni jestem.No nie wiem czemu,ale kocham te gagi.
4
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/14233098_1336063246405657_7970373674896420427_n.jpg?oh=4d4a3a5cd67fc8b4c578e6b19c71133f&oe=5848D2F7 Klątwa Wengera.
5
David Luiz: "Zmarnowałem dwa lata w PSG. To było jak granie w grę FIFA na poziomie początkującym."Suarez pamięta ;D.
0
Pamiętajmy,Real to jest przecież najważniejsze bóstwo na świecie i trzeba dawać im wszystko,no bo jak można inaczej.
1
Moją ulubioną postacią przyznaję się,że jest Whis.Uwielbiam gościa :D.
1
No to zółwik bracie ;).Ten humor,ta pasja,walka,postacie.Po prostu the best.No nic zobaczymy wkrótce.
0
Miał być ban,wyszedł kran....
1
Moje ulubione anime,a piłkarze z Barcy upodabniają się do nich jako postaci.Już lepszej drużyny nie może być.
13
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14102381_10153806509602060_8641249175199571622_n.jpg?oh=244ce9f7e41f98efd22f3273900291cf&oe=583D34FC Kobiety XXI wieku.
1
Ronaldo to powinien mieć + 10 na udany układ rzęs podczas meczu.
0
I ten uśmiech sugerujący:"La Rambla to na pewno,na 100% serwis z komputerami".
1
http://fangol.pl/view/178631/dla-messiego-takie-akcje Messi-The God Life.
1
Heheh,dzięki ;).
0
I bardzo dobrze,jak ma przez to rozwinąć uraz niech nie gra.
0
https://www.instagram.com/p/BGk7hJtgMeQ/?taken-by=fcb_supporters XDD.
0
Ale gest piękny.
0
https://www.instagram.com/p/BG-Ok8JgMd3/?taken-by=fcb_supporters Respekt Messi.Nic dodać,nic ująć.
2
https://www.instagram.com/p/BJ1cZkXgB7R/ Nie obeszłoby się bez siateczki ;D.
0
Suarez,pokaż pazury.Liczę,że coś nasz napadzior dzisiaj strzeli.
0
Urugwaj według mnie jest lepszy.Grają z pazurem,a Suarez genialny jest.Argentyna taka bez przekonania,Urugwaj raczej radził sobie w obronie i wykonał kilka kontr.Teraz mają przewagę w ataku i raczej tego nie zmarnują.
5
Nowy trener w końcu to i oliwy w głowie ma nieco więcej XD.
2
Ja mam rozdarte serce.Uwielbiam Messiego,ale Suarez to jest taki gość,że nie da się go nie lubić.
0
Szukaja sie na boisku,zawsze jak nikt inny.Nadal nie rozumiesz XD.Trace wiare w inteligencje ludzi.
0
Nawet podobny,faktycznie.
0
Co robi MSN w WC?Szukaja sobie nawzajem XD.
4
http://leaguelane.com/wp-content/uploads/2016/04/Barcelona-vs-Sporting-Gijon-Spanish-League-Match-Preview-and-Prediction-23-April-2016.jpg Kiedy do tego starcia dojdzie to jednego możemy być pewni.Na nic nie zda sie MSN,jeśli zagra nasza legenda.