0

O Daglasie byłaby znacznie ciekawsza.

0

Teraz już widzę tą kłótnię naszych młodych rezerw przed każdym meczem:"Ja chcę grać z Messim,nie ja chcę grać z Messim jestem młodszy i mam pierwszeństwo,ale to ja mam przecież więcej lat i jestem dojrzalszy na grę z nim,ale to ja pierwszy się z nim witałem na treningu,ale to mnie przecież Suarez powiedział,że Messi mnie lubi"...itd.Hehe,kto by nie chciał z nim grać ;).

0

A mnie najbardziej ucieszył transfer Roberto.W końcu znowu przetransportował się na inną pozycję.Roberto człowiek,który zagrał wszędzie-Książka trenera Luisa Enrique ;D.

0

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_50001.jpg?0 Turan zapowiada nam się wyśmienicie,aczkolwiek ten nasz Neymar chyba szybko go wygryzie.Nie wyobrażam sobie gry bez niego.Po prostu MSN razem to tak ogromny pierwiastek magii,że aż żal nie straszyć tym innych zespołów.Oczywiście lubię Turka,ale to Neymar będzie grał raczej prawie zawsze.Aczkolwiek chciałbym widzieć Turka raz na trzy mecze,ażeby dał Neymarowi odpocząć,bądz zagrać za niego,gdy ten po prostu nie ma formy.

1

Dzieki wielkie,ja akurat z Inowoclawia tu przyjechalem.

5

Witam,jestem wlasnie po operacji na sprawy jakie dla nas mezczyzn sa bardzo wazne ;).Operacja sie na szczescie chyba udala.Z szpitala w bydgoszczy chcialbym zlozyc serdeczne gratulacje dla naszej kochanej Barcy.Jako wierny kibic tego klubu bez mozliwosci ogladania tego meczu odswiezalem co chwile recenzje jak glupi,azeby wiedziec co ma miejsce na boisku.Na szczescie mecz na bardzo trudnym terenie udal sie,ponoc Suarez spartaczyl dwie sety :D.Ale,nie znecajmy sie za to na nim bo to niesamowity pilkarz jak i czlowiek wedle mojego spojrzenia na niego.Jestem na prawde dumny z tego naszego Lucho ze tak kieruje nasza gra.Brakowalo nam tak charyzmatycznego trenera,ktory jak dobrze wiemy bije rekordy z tym klubem.Bardzo zaluje,ze nieogladalem tego meczu,ale nic na to nie poradze.Roberto podobno zagral wybornie i tu trzeba podziekowac wlasnie Lucho,gdyz to wlasnie on go tak uksztaltowal na miano goscia,ktory na boisku nie boi sie wyjsc po za schemat i zagrac kapitalne zawody.No nic,jakbyscie byli tacy mili to zyczcie mi zdrowka ;).Pozdrawiam serdecznie.

0

No tylko pytanie brzmi:Czy ja chcę trolować czy napisać komentarz czy też zdanie.No właśnie,zadaj sobie takie pytanie i możemy porozmawiać.Ten komentarz miał na celu pokazanie czym stał się konkurs Złotej Piłki.No w sumie niczym ważnym,bo patrzy się tylko na trofea.Jeśli ty tylko patrzysz na jakiś trolling,a nie bierzesz pod uwagę sensu danego komentarza no to nie powinieneś tutaj wyrażać swoje opinii.Teraz wyobraz sobie jakby,każdy użytkownik czepiał się innego użytkownika o coś tam.Chociaż czasami tak jest.Wtedy ta strona była miejscem dla schejtowania czy zgaszenia poszczególnych użytkowników jakimś tekstem.Niestety tak nie jest,więc prosiłbym shamować tą upartą niechęć wobec mnie.Z góry dziękuję.

1

Skoro złota piłka ma być dana gościowi,który nie brał udziału w obu finałach to ja bym nominował w takim razie jeszcze Douglasa.Chłop wogóle nic nie gra,a trofea zdobywa.Dałbym mu tą nagrodę,za umiejętność znikania.W końcu zniknął więcej razy od Cristiano to też powinien wygrać.Bo chyba tak oni rozumieją ten konkurs Złotej Piłki.

2

Wyobrazcie sobie taką talię kart z piłkarzami Barcy.Każdy ma swoją zdolność itd.Gracie z jakimś gościem w te karty.Po dłuższym czasie waha się ostatni ruch i twój przeciwnik wykłada Messiego.A ty,myślisz,myślisz jak tu go pokonać.Po namyśle patrzysz na swoją ostatnią kartę,wykładasz ją.....Po chwili twój nieznajomy przeciwnik nagle zaczyna się pocić,płakać i szlochać.Nagle mdleje.Okazało się,iż twoją kartą był Sergi Roberto-człowiek od zadań specjalnych mogący grać na każdej pozycji.Uśmiechnąłeś się,wyszedłeś....A słuch o tej karcie zaginął.

2

Alves byłby najlepszy.

0

A mi Suarez odgryzł ucho i nic nie słyszę ;D.

1

http://giphy.com/gifs/e3fKyDtn3BAHu Wenger próbujący sprowadzić zawodnika XDD.

0

Jest u gory taka strzalka w lewo i w prawo.Tam mozesz cofac swoje bledy.

8

Na tych igrzyskach bylo wiele emocji,lecz jedna historia utknela mi w glowie.Na wstepie powiem ze mam mala siostrzyczke.A wiec pewnego dnia siadam sobie gleboko w kanapie z mama i moja siostra ogladamy na igrzyskach bieg kobiet.W pewnym momencie moja siostrzyczka pyta sie:mamo,czemu tam biegnie jakis chlopiec.A moja mama odpowiada:kochanie,to dziewczynka przebrana za chlopczyka.Tej historii nie zapomne do dzisiaj,a zakoncze ja pewnym cytatem-"Nieprawdopodobne,a jednak".

1

Pozdro dla kumatych ;D.

149

Ja to sie boje zeby Sergi nie wygryzl Lucho z roli trenera.

3

Atletico zremisowalo,a wiec napialem ze ich tzw.fala zwyciestw 1 0 dobiegla konca XD.

1

Jedno jest pewne,Atletico na fali 1 0 nie bedzie.

0

Na polsacie leci taki fajny film jak upolowac faceta.Ten tytul idealnie pasuje do konkursu biegu kobiet gdzie udzial bierze Semenya.

0

Tak,akceptować nawet wyjazdy ronaldo do Maroka.Bez żadnych sprzeciwów.Kto wie czy sama Semenya tam na niego nie czeka.Któż wie?

0

Nie no,przepraszam.Przecież to cudowny mężczyzna o nienagannym nazwisku.Ale jak on biega,jakże on biega.Wspaniale,dech w piersi zabiera i każdego chęci do biegu spala i wypiera.Semenya cóż to za kobieta-stwór w mężczyznę się przemienia gdy chce i już.Piękno jest w środku,ukryte w głebi duszy......XDD.

0

Tak,bo zawistny naród przecież.Jesteśmy tak zawistni,że nawet piękną kobietę spostrzegamy jako groznego,jakże pięknego i powabnego mężczyznę w spodenkach do biegania.Cóż za podły naród.Wstyd mi za nas po prostu.

18

0

Look at me:Ronaldo go to me in the Maroco.

5

Oh,jak szkoda Wyszomirskiego.Mam pełen respekt do niego za to co zrobił i za te piękne słowa.No żal niesamowity ;(.

0

Semenya lubi to XD.

0

Lepszych jaj to ja nawet na Bernabeu nie widziałem :D.

3

Chcesz mieć dzika,to kup Arkadiusza Milika ;D.

0

Gdzie jest Hames...w aucie mówię ci stary :D.

0

Nie peszmy lepiej,wszystko jest możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?