Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Joan to jakiś superman XDDDD
0
@matirix20 no ta, ale w tamtym sezonie miał więcej pary do biegania. Po kontuzji straszny zjazd i może jednak ten transfer to jego to serio byłoby coś dobrego
1
Słaba obrona + jeszcze chyba gorsza skuteczność niestety. Nie uważam, że to wina trenera chociaż pewnie w jakimś procencie też . Za wąska ławka i totalny spadek formy poszczególnych piłkarzy + kontuzje
0
Lubie kounde, miał asystez ale ogólnie to musi na ławce zostać przez następne 3-4 mecze bo zachowuje się jakby na nic sił nie mial
0
Fatalnie kounde teraz no i reszta niestety też niezbyt...ja nie wiem jakim cudem my tak możemy
0
Pięknie gol cubarsiego i niezła wrzutka kounde
0
Młody dzisiaj niestety nie jego dzień, ale też nie można mówić z nim jechać jakby karnego wywalił w kosmos. Powinien wykonywać raphinha, nie wykonał i mówi się trudno. Muszą w końcu zacząć strzelać
0
Perez miał chyba dług u szamana z senegalu
0
Będą ciężary z tym wykończeniem jak Girona strzeli pierwsza
6
Patrzę na to co odwalają sędziowie w meczach realu i myślę sobie, że jak wygramy w tym sezonie ligę znowu to chyba w następnym Perez każe dopisać Laporte do akt pewnego Jeffreya
3
Czerwo zasłużone, ale żałosny sędzia. Należala się czerwona simeone, ale coz
1
Mecz zagrany tragicznie, ale decyzję sędziego nie zrozumiałe aka nawet jeśli tam był spalony to jednak karny za to walniecie nawet lekkie w kolano i teraz wolny z czapy za to, że Eric nie biegnie ze związanymi rękoma
3
Mecz gramy słabo ale taka prawda, że 2 gole nam zabrali żebyśmy w ogóle nie mieli szans przejść dalej xD
0
Sorloth wchodzi, czas na Araujo chyba
0
To, że był spalony to jedno, ale 4 typa na varze nie potrafiące zrobić dobrej linii to hit dla mnie, nie doliczy nam tyle jak nic
0
5 minut ukrasc i jeszcze gola zabrać - hit
1
Dobrze, że sędzia odda nam ten czas...a nie czekaj
1
Nowy napastnik - pau cubarsi
0
Czerwona, ale var śpi xD
0
Dobra klasyczkiem z La rambli - sprzedać wszystkich, kupić wszystkich, Flick do lutego i jazda z nimi :DDD
0
@Kapitan9 taka logika niech wezmą od razu balde, cubarsiego i casado, a może i pół składu bo ja nie widzę nic dobrego w tym meczu
0
Ogólnie każdy będzie tu wyzywać obrońcę którego najbardziej nie lubi, a taka prawda, że wszyscy obrońcy grają słabo. Środkowi prawie zawsze spóźnieni, kounde w większości boi się doskoczyć do rywala, balde to puszcza dzisiaj każdego, a Joan zabił morale głupim błędem. I ja tu nie rozumiem ludzi co szukają winnego w pojedynczym obrońcy bo całościowo to oni dają dupy razem. Casado też zagrał jak ziomek z bundesligi 2, ale reszta pomocników nie zachwyca. Drużyna nie jest drużyna w tym meczu i tyle, atletico nas miażdży i ma jeszcze większą ławkę
0
@clyde dobrze, że reszta świetnie broni. Kounde ma tragiczny sezon ale dwa razy dupę nam ratował a reszta to też parodysci, ale nic złego się nie napiszę bo z La masii
0
Koniec meczu, casado nic nie gra, obrona słaba i aż cud, że kounde wybił to z bramki bo byłoby 4-0 i to zasłużenie
1
Rashford jak jest sam na sam to przed strzałem zamyka oczy zeby było sprawiedliwie xD
4
@Aragorn33 w tamtym sezonie nie miał nominalnie zmiennika i widocznie organizm do teraz nie miał szans dojść do siebie całkowicie. Patrząc na to ile potrafi dawać w pressingu i jak daleko potrafi wracać do obrony to nawet to nie dziwne
6
Ale co się dziennikarze napisali, że jest okej i wszyscy patrzą na to optymistycznie to ich
1
taki Pacho to marzenie, niestety niemozliwe
0
jaki rekord xG w lalidze? tak z ciekawosci ;P
1
@Jakchcesz ja rozumiem, ale ostatnio byl taki mecz co lewy dochodzil do sytuacji, walczyl o pozycje i tez byl wyzywany. Ogolnie macie racje, Ferran wykonuje swietna prace, ale dla mnie po prostu na la rambli panuje hipokryzja i to kogo sie bardziej lubi wplywa na pryzmat tego jak ocenia sie tu danego pilkarza