0

Joan to jakiś superman XDDDD

0

@matirix20 no ta, ale w tamtym sezonie miał więcej pary do biegania. Po kontuzji straszny zjazd i może jednak ten transfer to jego to serio byłoby coś dobrego

1

Słaba obrona + jeszcze chyba gorsza skuteczność niestety. Nie uważam, że to wina trenera chociaż pewnie w jakimś procencie też . Za wąska ławka i totalny spadek formy poszczególnych piłkarzy + kontuzje

0

Lubie kounde, miał asystez ale ogólnie to musi na ławce zostać przez następne 3-4 mecze bo zachowuje się jakby na nic sił nie mial

0

Fatalnie kounde teraz no i reszta niestety też niezbyt...ja nie wiem jakim cudem my tak możemy

0

Pięknie gol cubarsiego i niezła wrzutka kounde

0

Młody dzisiaj niestety nie jego dzień, ale też nie można mówić z nim jechać jakby karnego wywalił w kosmos. Powinien wykonywać raphinha, nie wykonał i mówi się trudno. Muszą w końcu zacząć strzelać

0

Perez miał chyba dług u szamana z senegalu

0

Będą ciężary z tym wykończeniem jak Girona strzeli pierwsza

6

Patrzę na to co odwalają sędziowie w meczach realu i myślę sobie, że jak wygramy w tym sezonie ligę znowu to chyba w następnym Perez każe dopisać Laporte do akt pewnego Jeffreya

3

Czerwo zasłużone, ale żałosny sędzia. Należala się czerwona simeone, ale coz

1

Mecz zagrany tragicznie, ale decyzję sędziego nie zrozumiałe aka nawet jeśli tam był spalony to jednak karny za to walniecie nawet lekkie w kolano i teraz wolny z czapy za to, że Eric nie biegnie ze związanymi rękoma

3

Mecz gramy słabo ale taka prawda, że 2 gole nam zabrali żebyśmy w ogóle nie mieli szans przejść dalej xD

0

Sorloth wchodzi, czas na Araujo chyba

0

To, że był spalony to jedno, ale 4 typa na varze nie potrafiące zrobić dobrej linii to hit dla mnie, nie doliczy nam tyle jak nic

0

5 minut ukrasc i jeszcze gola zabrać - hit

1

Dobrze, że sędzia odda nam ten czas...a nie czekaj

1

Nowy napastnik - pau cubarsi

0

Czerwona, ale var śpi xD

0

Dobra klasyczkiem z La rambli - sprzedać wszystkich, kupić wszystkich, Flick do lutego i jazda z nimi :DDD

0

@Kapitan9 taka logika niech wezmą od razu balde, cubarsiego i casado, a może i pół składu bo ja nie widzę nic dobrego w tym meczu

0

Ogólnie każdy będzie tu wyzywać obrońcę którego najbardziej nie lubi, a taka prawda, że wszyscy obrońcy grają słabo. Środkowi prawie zawsze spóźnieni, kounde w większości boi się doskoczyć do rywala, balde to puszcza dzisiaj każdego, a Joan zabił morale głupim błędem. I ja tu nie rozumiem ludzi co szukają winnego w pojedynczym obrońcy bo całościowo to oni dają dupy razem. Casado też zagrał jak ziomek z bundesligi 2, ale reszta pomocników nie zachwyca. Drużyna nie jest drużyna w tym meczu i tyle, atletico nas miażdży i ma jeszcze większą ławkę

0

@clyde dobrze, że reszta świetnie broni. Kounde ma tragiczny sezon ale dwa razy dupę nam ratował a reszta to też parodysci, ale nic złego się nie napiszę bo z La masii

0

Koniec meczu, casado nic nie gra, obrona słaba i aż cud, że kounde wybił to z bramki bo byłoby 4-0 i to zasłużenie

1

Rashford jak jest sam na sam to przed strzałem zamyka oczy zeby było sprawiedliwie xD

4

@Aragorn33 w tamtym sezonie nie miał nominalnie zmiennika i widocznie organizm do teraz nie miał szans dojść do siebie całkowicie. Patrząc na to ile potrafi dawać w pressingu i jak daleko potrafi wracać do obrony to nawet to nie dziwne

6

Ale co się dziennikarze napisali, że jest okej i wszyscy patrzą na to optymistycznie to ich

1



taki Pacho to marzenie, niestety niemozliwe

0

jaki rekord xG w lalidze? tak z ciekawosci ;P

1

@Jakchcesz ja rozumiem, ale ostatnio byl taki mecz co lewy dochodzil do sytuacji, walczyl o pozycje i tez byl wyzywany. Ogolnie macie racje, Ferran wykonuje swietna prace, ale dla mnie po prostu na la rambli panuje hipokryzja i to kogo sie bardziej lubi wplywa na pryzmat tego jak ocenia sie tu danego pilkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?