0

@Michixddxd ,, popchnął typa" dotknął go a tamten chcąc dla niego czerwca rzucił się jak rażony piorunem

2

Gejtafe jak zwykle

1

No ferran dzisiaj gnębi getafe. Btw gramy w sumie bez żadnego typowego skrzydłowego a gra się klei swietnie

0

Bramkarz obronił lewusa więc zaraz pewien osobnik napisze, że Lewis nie wykorzystał setki ;p

2

@Roobo nie nazwałbym się hejterem ferrana ani fanboyem lewego, ale być złym na lewusa że wtedy zabrakło mu długości nóg to trochę żart dla mnie

0

Raphinha się wkurzył po prostu za tą żółta

1

Piękna piła raphy, piętką olmo i rekin ludojad łaaaaa

3


Rel

1

Ale mnie dzisiaj de jong nie przekonuje, ale dobrze że wynik się zgadza :DDDD

0

Dzisiaj świetny mecz bloku obrony. Kounde, Araujo, Martin, a przede wszystkim Garcia dowieźli

0

Ja wiem, że jestem fanboyem kounde, ale damn takie piły daje i tak broni, a mam wrażenie, że tylko ja to widzę (wiem, że ma też niecelne podania, ale bez jego wrzuty nadal by było 0-0)

0

Rashford pięknie, ale zobaczcie kto podawał i kto jest najlepszym po na świecie

1

Na razie jedyny plus tego meczu dla mnie, że goacik kounde is back

0

Super, że Joan ratuje dupę szkoda, że na razie reszta nie chce mu pomóc w tym meczu

0

Na razie cubarsi nie przekonuje, ale wierzę, że to się zmieni

0

@marcin62 ,,do celów sportowych i szkoleniowych" hmmm ciekawe czy to znaczy, że zostawia osoby z pozwoleniem kolekcjonerskim bez tego przymusu czy po prostu ktoś piszący posta/ustawę o nich zapomniał xd (bo dla wiadomości niewtajemniczonych to pozwolenie kolekcjonerskie pozwala ci kupić też nowoczesna broń, a nie tylko zdezelowanego Mausera czyjegoś dziadka z Wehrmachtu)

3

Crawford jaki performance damn

12

Z calym szacunkiem, ale takie ,,pie*dolenie o Chopinie" niby chce nam wbić szpilkę jakoś, ale tu nie poszło nic treściwego tylko ogólniki, że wolałbym pracować na farmie niż u nas i, że nasza ideologia ,,Mes que un club" jest fe, bo każda drużyna ma swoją kulturę czyli w sumie my też możemy i możemy się chwalić takich hasłem (tym bardziej, że historycznie jesteśmy najbardziej znani z korzystania z własnych wychowanków - którzy często są Katalończykami - i rodzinnej atmosfery - czasem nawet za bardzo bo potem z zarządzie mamy szwagrów xD) ale wielki Pochetino uważa, że tak nie można bo indoktrynujemy tak. I spoko jakby jego opinia, ale potem to kibice espanyolu, a nie nasi wydzwaniają do Joana Garcii jak wyciekł jego numer i życzą mu śmierci czy nie mogą znieść porażki z nami i rzucają się jak stado małp po meczu - więc po zastanowieniu wolę indoktrynowac ludzi

2

@Andi18 granie słabo to jedno, a karny z dupy to drugie

2

Nieprzyjemny pierwszy mecz, bo zamiast radosnego rozpoczecia sa kontrowersje i dymy. Przynajmniej na razie sa 3 punkty, ale nadal jakis niesmak

1

@Comentateiro on sie chyba poslizgnal i niekontrolowanie wjechal w niego, ale no czerwo powinno byc

5

Powinno byc czerwo akurat. Ratuje go troche to, ze sie chyba poslizgnal, ale nadal to mocna bylo

0

@michal26 ale czy blad. Typ nie upadl od razu po dostaniu tylko sam sie amortyzowal do upadku, a pilkarze Mallorci atakowali Ferrana tylko niemrawo, bo sami nie wiedzieli co robic

1

@kulek22 to kaczuszka, ich maskotka i moim zdaniem super wyglada na trykocie ich

0

@esem91 no, ale w sumie to powinno gracv sie do gwizdka i to nie wazne czy ziomek dostanie ko po tym ze strzeli ferran czy guler

1

Dobra moze Araujo mogl miec juz dawno kartke i dalekie podania nadal slabe, ale w koncu jest z niego sciana :D

0

Araujo postawil na siebie, ze dostanie kartke???

2

Pedri z tymi przechwytami jest chory. Najlepszy śp i jeden z najlepszych śpd

0

Klasyczek juz troche XD

2

Fatalny blad bramkarza, ale tez te wygibasy obroncy Girony przed napastnikiem wygladaja tu komicznie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?