Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michixddxd ,, popchnął typa" dotknął go a tamten chcąc dla niego czerwca rzucił się jak rażony piorunem
2
Gejtafe jak zwykle
1
No ferran dzisiaj gnębi getafe. Btw gramy w sumie bez żadnego typowego skrzydłowego a gra się klei swietnie
0
Bramkarz obronił lewusa więc zaraz pewien osobnik napisze, że Lewis nie wykorzystał setki ;p
2
@Roobo nie nazwałbym się hejterem ferrana ani fanboyem lewego, ale być złym na lewusa że wtedy zabrakło mu długości nóg to trochę żart dla mnie
0
Raphinha się wkurzył po prostu za tą żółta
1
Piękna piła raphy, piętką olmo i rekin ludojad łaaaaa
3
Rel
1
Ale mnie dzisiaj de jong nie przekonuje, ale dobrze że wynik się zgadza :DDDD
0
Dzisiaj świetny mecz bloku obrony. Kounde, Araujo, Martin, a przede wszystkim Garcia dowieźli
0
Ja wiem, że jestem fanboyem kounde, ale damn takie piły daje i tak broni, a mam wrażenie, że tylko ja to widzę (wiem, że ma też niecelne podania, ale bez jego wrzuty nadal by było 0-0)
0
Rashford pięknie, ale zobaczcie kto podawał i kto jest najlepszym po na świecie
1
Na razie jedyny plus tego meczu dla mnie, że goacik kounde is back
0
Super, że Joan ratuje dupę szkoda, że na razie reszta nie chce mu pomóc w tym meczu
0
Na razie cubarsi nie przekonuje, ale wierzę, że to się zmieni
0
@marcin62 ,,do celów sportowych i szkoleniowych" hmmm ciekawe czy to znaczy, że zostawia osoby z pozwoleniem kolekcjonerskim bez tego przymusu czy po prostu ktoś piszący posta/ustawę o nich zapomniał xd (bo dla wiadomości niewtajemniczonych to pozwolenie kolekcjonerskie pozwala ci kupić też nowoczesna broń, a nie tylko zdezelowanego Mausera czyjegoś dziadka z Wehrmachtu)
3
Crawford jaki performance damn
12
Z calym szacunkiem, ale takie ,,pie*dolenie o Chopinie" niby chce nam wbić szpilkę jakoś, ale tu nie poszło nic treściwego tylko ogólniki, że wolałbym pracować na farmie niż u nas i, że nasza ideologia ,,Mes que un club" jest fe, bo każda drużyna ma swoją kulturę czyli w sumie my też możemy i możemy się chwalić takich hasłem (tym bardziej, że historycznie jesteśmy najbardziej znani z korzystania z własnych wychowanków - którzy często są Katalończykami - i rodzinnej atmosfery - czasem nawet za bardzo bo potem z zarządzie mamy szwagrów xD) ale wielki Pochetino uważa, że tak nie można bo indoktrynujemy tak. I spoko jakby jego opinia, ale potem to kibice espanyolu, a nie nasi wydzwaniają do Joana Garcii jak wyciekł jego numer i życzą mu śmierci czy nie mogą znieść porażki z nami i rzucają się jak stado małp po meczu - więc po zastanowieniu wolę indoktrynowac ludzi
2
@Andi18 granie słabo to jedno, a karny z dupy to drugie
2
Nieprzyjemny pierwszy mecz, bo zamiast radosnego rozpoczecia sa kontrowersje i dymy. Przynajmniej na razie sa 3 punkty, ale nadal jakis niesmak
1
@Comentateiro on sie chyba poslizgnal i niekontrolowanie wjechal w niego, ale no czerwo powinno byc
5
Powinno byc czerwo akurat. Ratuje go troche to, ze sie chyba poslizgnal, ale nadal to mocna bylo
0
@michal26 ale czy blad. Typ nie upadl od razu po dostaniu tylko sam sie amortyzowal do upadku, a pilkarze Mallorci atakowali Ferrana tylko niemrawo, bo sami nie wiedzieli co robic
1
@kulek22 to kaczuszka, ich maskotka i moim zdaniem super wyglada na trykocie ich
0
@esem91 no, ale w sumie to powinno gracv sie do gwizdka i to nie wazne czy ziomek dostanie ko po tym ze strzeli ferran czy guler
1
Dobra moze Araujo mogl miec juz dawno kartke i dalekie podania nadal slabe, ale w koncu jest z niego sciana :D
0
Araujo postawil na siebie, ze dostanie kartke???
2
Pedri z tymi przechwytami jest chory. Najlepszy śp i jeden z najlepszych śpd
0
Klasyczek juz troche XD
2
Fatalny blad bramkarza, ale tez te wygibasy obroncy Girony przed napastnikiem wygladaja tu komicznie XD