Goralkov
Dołączył/a: lipiec 2024
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Luciano99 jeszcze pomysl o tym, ze przez taka, a nie inna polityke transferowa naszej kochanej ligi Aston Villa ponoc dawala tylko 50 melonow za naszego Rekina, ktory grajac z lawki mial lepsze/prawie takie same liczby jak wiekszosc tych ziomkow.
1
@lithotripter juz to sobie wyobrazam, ze zamiast wypowiedzi jakiegos ministra czy premiera wchodzi sie na X'a i pisze ,,hej @Grok, na co w tym roku przeznaczyliscie pieniadze z naszych podatkow" XD
0
@lithotripter ludzie ciagle sie obrzucaja tym, ze jedni sa tylko dla bogatych, ci drudzy gadaja, ze lewica chce duzycch podatkow by ,,normalsi" sie nie bogacili, a na koncu wbija ziomek z budki z kebsem z jachtem kupionym za KPO XD, a tak serio to podatki czy inne inwestycje jak KPO musza w koncu byc poprawnie wykorzystywane w tym panstwie, bo mam wrazenie, ze jakby teraz wleciala konfiskata wszystkich wielkich majatkow w PL to nasze orly z sejmu (i tu mowie o wszystkich), by te pieniadze zmarnowaly w pizdu albo by sobie napchali kieszenie.
5
@draxidox taka prawda, ze same podatki w sobie nie sa/bylyby problemem jakby ktos je w tym panstwie dobrze wykorzystywal.
0
@MOLESTA to byl sarkazm XD no domyslam sie, ze nie ma skoro Como chce Penie po prostu smieszy mnie jak idealnie prawie tu im wychodzi roznica miedzy wydatkami i sprzedazami bo to tu wyglada w porownaniu do Pl jakby nic nie wydali, ale no rozumiem i dzieki za dobre checi wyjasnienia mi :DDD
1
@MOLESTA @Matt_i1992 tak jak @adi7adi8 pisze to jest liczba roznicy miedzy wydatkami, a zarobkami wiec nie wystarczylo ,,troche wysilku zeby zweryfikowac" tylko wystarczylo na google'u przeczytac co znaczy ,,net spend" w swiecie pilki. A co do tego, ze napisalem, ze nie wiem czy liczby sa prawdziwe to chodzilo mi o to, ze nie liczylem dokladnie ile kazdy klub sprzedal/wydal w PL, by napisac, ze to rzetelne dane @Matt_i1992
https://zapodaj.net/plik-86YRJGR5Zg
4
Tebas, Tebasem, ale w Serie a to jest jakiś masowy ban na transfery i mogą tylko sprzedawać?xD (btw wiem, że liczby pewnie nieprawdziwe, ale nie oszukujmy się różnica między 3 tymi ligami, a PL jest ogromna)
8
Mallorca sie sciga z Betisem kto da rade wyciagnac wiecej graczy od Barcelony na wypozyczenie badz wykupic
1
@Faro Jak Elche potrzebuje goalkeepera to moge dac swoj numer. Moze nie jestem wysoki (179cm wzrostu), ale za to starczy mi jakies maks 10k ojro i mozliwosc spotkania sie z graczami Blaugrany
0
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1955229823699149169
jakbysmy mieli leb na karku to bysmy go za rok za darmo probowali wyciagnac (przy zalozeniu, ze Konate idzie do Realu, a Guehi chce do Liverpoolu), bo moze nie jest to moj faworyt, ale moglby byc za free i ponoc mial dobry sezon w Bayernie. Btw pelno postow mam tego fan konta UTD przez to, ze raz wyslalem tego posta o Balebie XD
0
@tbas a co on przed operacja nie dostal info zwrotnego od lekarza co operowal ile bedzie trwala ewentualna absencja/regeneracja?
1
Czyli jednak Abde poniesie konsekwencje superman punch'a, ktorego ostatnio wymierzyl ziomkowi z druzyny w meczu z Como ;p
2
@Nightraider jak wyjdzie, że miał rację to pytanie na co była ta cała szopka skoro mógł od razu podpisać i nie mieć z tego niekorzyści
2
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1954983012212543569
Kiedys tak bardzo hype'owany przez fanbase United, a teraz sytuacja jak u nas z Ter Stegenem.
3
@blakkudium mam wrazenie, ze jak czytam jakis cytat badz artykul jak Laporciak mowi o FFP to czytam caly czas to samo D:::
0
@PatrykBarca
https://zapodaj.net/plik-j0IEa31uil
https://zapodaj.net/plik-mNHcoC5CbG
Transfermarkt na pewno nie ma wszystkiego dokladnie, ale roznica jest OGROMNA i serio nie wiem ile by musieli dostawac wiecej razy z tych praw do tv zeby to mialo sens. Prawda taka, ze PL zawsze wydawalo wiecej i te nowe przepisy Tebasa nie powoduja, ze La Liga jest bardziej fair tylko powoduja, ze nawet najwieksze kluby LL moga miec problem zrobic sobie raz na jakis czas tak duzy transfer jak kluby z PL
3
@Eklerek niech Pan JKM zadzwoni do Rutkowskiego albo Malanowskiego, bo to chyba grubsza sprawa jest i sadze, ze Polska policja moze miec problemy ze znalezieniem sprawcy
0
@PatrykBarca mi głównie chodzi o to, ze w PL kazdy klub prawie moze wydac wiecej niz cala LL. Rozumiem, ze Barca ma dlugi, ale kurde to wyglada komicznie jak nam blokuje sie rejestracje dwoch czy tam trzech graczy, a np. Chelsea moglaby wystawic dwie pelne kadry + kazdy prawie u nich ma kontrakty wieloletnie (typu 7, 8 czy nawet 10 lat)
0
@FcPortoFan1999 gracz brighton (wiecej sam nie wiem, ale wychodzi na to, ze drogi)
1
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1954892446040473605
Te nasze legendarne dlugi serio musza byc mocne skoro ziomki co im stadion przecieka i skonczyli na 15 moga sobie tak hajsem szastac (oczywiscie ffp Tebasa dziala super i La Liga nie traci nic jakosciowo wzgledem Premier League)
2
Byleby sie nie skonczylo na samym pytaniu. Btw Laporciak takie opcje od zycia dostaje jak FC Andorra Pique czy Fabregas jako trener Como, a nie wymyslil z Deco zeby wypozyczac tym dwom masowo obiecujacych pilkarzy ze szkolki w zwiazku ze spadkiem rezerw do czwartej ligi, by moc ich pokazac swiatu i lepiej sprzedac badz doszlifowac dla nas samych (i ta wiem, ze Yaakobishviliego dali Pique, ale oczekiwalem troche wiecej wypozyczen do niego)
1
@Faro No Rashford to przede wszystkim tez mial jakis udany drybling, a na X (nie wiem na pewno bo nie ogladalem tych meczow) to lataja screeny jak Williams ma zero udanych dryblingow np. XD
0
@SirChuck przeskoczy czy nie przeskoczy minut bedzie tyle, ze i goat Kounde i ksieciuniu Eryczek sobie pograja (tym bardziej jak Fort ma isc na wypozyczenie)
1
Niby to jeszcze nie liga, ale mysle, ze kibice athleticu juz niezbyt sa zadowoleni z tej jego podwyzki XD
0
@Faro no jego to juz by mogli w koncu przedluzyc, bo poprawi to lekko ffp i dodatkowo bede mial pewnosc, ze nasze orly nie dadza mu odejsc za free
0
@kamiVeB on tak czasem ma i to serio XD uwielbiam go, ale ma momenty spadku formy, gdzie jest bardziej elektryczny i wydaje sie mniej pewny. W tamtym sezonie tez byl taki moment, ale szybko zniknal i mam nadzieje, ze znowu to bedzie krotki spadek formy (a jak cos to jak nie goacik Kounde to ksieciuniu Eryczek)
0
Mecz super tylko za duzo gral Cubarsi, a za malo taki Torrents. Jak wynik byl pewny to Martin mogl wczesniej na srodek wejsc. Poza tym 10/10
0
Ktos powie, ze Ferran najgorzej spudlowal, inny, ze Rashford, ale napastnik Como tez niczego sobie pudlo ;p
1
Takie podanie od Kounde...to sie wykorzystuje mlody