0

@Technik byl. usher sie cofal, a temu ziomkowi glowa (i chyba kolano) wystawala (a ona tez sie liczy bo mozna gola nia strzelic)

0

@Gaucho tak, na oficjalnym kanale fc Barcelony w zakladce na zywo

0

@ProMILs Martin so (testowany pewnie ze wzgledu na plotki o checi deco do pozbycia sie Christensena i tez ze wzgledu, ze z jego warunkami i srednia zwinnoscia chyba bardziej pasuje na so niz lo)

1

@Gaucho Robercik i Fermin sa spk, ale Robert jest wiekowy, a na spo w barcelonie moze grac wielu graczy wiec odpowiedz brzmi - oczywiscie, ze tak

0


Asencio niedlugo bedzie musial co najwyzej bronic kojo w wiezieniu wiec Herr Flick specjalnie dla de la Fuente testuje Martina na śo (przyszlego najlepszego srodkowego obronce na swiecie ;p)
Btw Araujo z Martinem razem na srodku XD to dopiero duecik

0

Ogolnie jakby zamiast Jofre tego ziomka gonil przyszly najlepszy srodkowy obronca repki hiszpanii oraz barcelonki - Gerard Martin to by gola nie bylo, ale sie Martin specjalnie nie cofal zeby dac troche radosci rywalowi

3

Nie pamietam kto, ale ktos pisal o wyniku 6:3. Nie wazne kto, ale gratuluje predykcji XD
edit: juz nieaktualne jest 7:3 XDD

0

Sergio Martin jaki karate kick w ziomka

0

No i Martin na śo z asysta dla Gaviry ;ppp

1

Rekin jest grozny łaaaaaaaaaa

0

Ogólnie tez co do tego Martina na śo to to nie jest takie glupie jak wyglada XD aka jesli christensen nie przedluzy, a inigo nie znajdzie zrodelka mlodosci to bedzie trzeba niedlugo bulic tez za jakiegos śo, a Martin jakby go oszlifowac (bo teraz sie rusza jakby byl z betonu) to ma wieksze predyspozycje na bycie śo niz lo (bo na lo trzeba byc bardziej zwinnym jednak)

0

Christensen jaka bomba

0

Tak, Martin gra na śo teraz. Gral kiedys w rezerwach czy mniejszych klubach (aka tak jest na transfermarkcie). Z jego warunkami fizycznymi jakby nie byl taki elektryczny to moze by cos z tego bylo

1

@RoberDzik nah, eksperci zgodni, ze sprzedac wszystkich, a Flick do polowy sierpnia

0

Za to teraz Olmo klasa podanie :DDDD

0

No i tak sie traci gole. Dobrze, ze w towaryszkim. Szkoda, ze Olmo nie wbil tamtej sytuacji + goacik kounde i reszta nie nadazyla za jakims koreancem XD. No Herr Flick im da popalic jak nic

1

Ferminator>>>>Olmo (przynajmniej dzis na pewno)

0

W tym meczu w koncu czuje tego legendarnego Araujo z sezonu co wygrywal mistrza Xavi. Mam nadzieje, ze tak juz zostanie

0

@Coutinho007 ,,masakra" no jak Raphinha gra bardziej w srodku to tak bedzie. Ogolnie tez nie mozesz mowic, ze sie na dluzsza mete tak nie da, bo tak caly poprzedni sezon robilismy. Pewnie beda dwa koncepty: jeden z Rapha, ktory gra blizej srodka i drugi z Rashfordem co jest bardziej typowym ls

1

Za nie przyjecie pilki od goata Kounde powinni bic batem...Olmo ma szczescie, ze mnie tam nie ma

0

I znowu ten Lewus tylko dobija na pusta...XDDDD

7

No i znalazl sie dzisiaj powod do szczescia :DDDDDDDD
Ave Goat Kounde
Visca el Barca

2

@blakkudium Piekny gol, ale jako fanboy kounde bede zalowac, ze olmo sie jakos kosmicznie nie obrocil i to wbil po takim podaniu. Ale oczywiscie Dro piekne wykonczenie

4

@Filipem nom, dzisiaj czasem troche nie doganial, ale co pily daje to nie mam pytan. Goacik serio wyewoluowal z śo na jednego z najlepszych po

3

Ale Golazo :DDDDD

4

@Kapitan9 i dali :DDDDD

0

Nie widzialem pierwszej polowy (wiadomo dlaczego), ale wyglada to dosc pozytywnie. Wykonczenie jak zwykle srednie, ale rashford, roony czy dro robia pozytywne wrazenie. Torrents tez spk wygladal wiec mam nadzieje, ze jak juz podstawowi, starsi koledzy wskocza na wyzszy bieg bedzie widowisko na meczach

2

Akcja i gol Zespolu R - Robercik, Roony i Rashford

0

Ale pila przez cale boisko od Kounde + szkoda, ze im sie nie udalo wbic tej akcji

3

juz pisali pewnie, ale teraz na yt za darmo jest na kanale barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?